• Сьогодні: Понеділок, 24 Січня, 2022

Андрій Василенко і Аліна Дяченко більше не депутати

Грудень23/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Голови двох опозиційних фракцій Аліна Дяченко (ДемАльянс) та Андрій Василенко (Самопоміч) остаточно покинули стіни Броварської міської ради та броварську політику. На останній позачерговій сесії 22 грудня міські депутати проголосували за складання ними депутатських повноважень.

Нагадаємо, Аліна Дяченко вже давно подала заяву про добровільне складання нею повноважень у зв’язку з тим, що з жовтня цього року працює директором комунального підприємства “Інститут розвитку міст” у Вінниці. Але броварські депутати на сесії 15 грудня не проголосували за це рішення, начебто через те, що заяву пані Дяченко надала не особисто. Проект рішення винесли повторно, на позачергову сесію 22 грудня, і хоча нічого не змінилося: не було особистого візиту і нової заяви від депутатки не надходило, – цього разу депутати проголосували ствердно – 28 голосів “за”.

Андрій Василенко оголосив про свою заяву на черговій сесії міськради 15 грудня, і проект рішення винесли на позачергову 22 грудня. Прощання з депутатом Василенком було зворушливим: багато хто з депутатів не хотів відпускати Андрія Василенка, фракція БПП навіть проголосила, що не буде брати участь у цьому голосуванні. Проте рішення таки набрало 22 голоси “за”, такої кількості достатньо для його затвердження. Андрій Василенко виголосив промову, в якій подякував усім: виборцям, команді, партії, депутатам, міському голові, журналістам, колегам по роботі, сім’ї. Зазначив, що відтепер більше часу буде приділяти роботі (пан Василенко є директором підприємства Zeelandia у Броварах), а також займатиметься проектом, що пов’язаний з дітьми-інвалідами.