• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022

АНОНС: Позачергова сесія щодо лісопарку на розі Симоненка-Чорновола

Жовтень17/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Завтра, 18 жовтня, відбудеться позачергова 19-та сесія Броварської міської ради. Про це відомо з розпорядження міського голови, опублікованого на сайті міськради.

В порядку денному 6 питань:

  1. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 25.12.2007 р. (зі змінами і доповненнями), укладеного між Броварською міською радою та ПП «Делавер» та на підставі Рішення Броварської міської ради від 29.11.2007 р. № 540-29-05.
  2. Про розробку «Проекту внесення Змін в «Детальний план території IV житлового району. І етап. Схема планування території. Схема функціонально- планувальної організації».
  3. Про скасування Рішення виконавчого комітету від 09.08.2016 р. №476«Про надання дозволу на видалення зелених насаджень».
  4. Про надання згоди на поділ земельної ділянки, продовження термінів укладення договору оренди земельної ділянки.
  5. Про затвердження Програми з профілактики та лікування серцево-судинних захворювань на 2016 – 2018 р.р.
  6. Про звернення депутатів Броварської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.

Нагадаємо, ініціатором скликання позачергової сесії був депутат Андрій Саук (ДемАльянс), який підтримує боротьбу місцевих мешканців за збереження лісопаркової зони на місці будівництва багатоповерхівок забудовником “Альянс Новобуд”. 14 жовтня ініціативна група дала прес-конференцію в УНІАН, також створила сайт та петицію, поширює містом листівки. Зокрема на своєму сайті активісти роблять прогнози, хто з депутатів проголосує за збереження зеленої зони.