• Сьогодні: Неділя, 17 Жовтня, 2021

Загадка зеленого паркану біля «Зеленої папуги», або коли зведуть «довгобуд» на Постишева, 4-6

Квітень29/ 2013
avatar
Єлизавета Ковальчук

Активна броварчанка, молодий журналіст

Постишева будиночок6Вицвілий та облізлий зелений паркан, неприємний запах від залежаного сміття, постійне житло та місце розмноження безпритульних собак… Це все картина «будівництва» на вулиці  Постишева 4-6, розташованого  неподалік від новобудови на Постишева, 1В. Жителі  району «Зеленої папуги» вже протягом семи років щодня змушені терпіти всі ці «побічні ефекти» замороженого на невідомий термін будівництва.

Ми вирішили з’ясувати, що саме і хто планував тут збудувати, та як скоро на цьому занедбаному місці має «вирости» чергова багатоквартирна висотка.

Через Інтернет-пошуковики нам вдалось дізнатись, що забудовником цієї ділянки є Інвестиційно-будівна корпорація «Місто», яка, до речі, звела та здала в експлуатацію сусідній «червоний» будинок у 2007 році. Також на сайті компанії міститься дуже цікава інформація про об’єкт за адресою Постишева, 4-6. Виявляється, тут мала бути 16-поверхова багатоповерхівка на 119 квартир (середня площа – близько 60 кв.м.), з вбудованим  паркінгом, розрахованим на 48 машин, термін завершення будівництва – 21 місяць. Місце для будівництва, з опису на сайті, дуже зручне: будівельний майданчик розташований поблизу центральної частини міста, неподалік від броварського парку «Перемога», поряд школа, дитячий садок, зупинки міського транспорту,  а також розвинута інфраструктура (аптека, салон краси, магазини продовольчої та непродовольчої групи).

Постишева новобудова

Проте ось що насправді маємо натомість за брудним зеленим парканом:

Постишева будиночок

Постишева будиночок2

Постишева будиночок3

Будівництва, як бачимо, нема, лише занедбана хатинка та великий смітник навколо. Це місце може служити як стихійним притулком для собак, так і місцем зборів злочинних елементів Броварів.

Прикметно, що за цією адресою регулярно приходять квитанції на оплату комунальних послуг, які  хтось забирає й оплачує, що свідчить про те, що власники ще пам’ятають про це місце.

Постишева будиночок5

Постишева будиночок4

Проте подальша доля 0,3983 га «поблизу центральної частини міста» є досить примарною. На офіційному сайті ТОВ «ІБК «Місто» оголошено про продаж цієї земельної ділянки:

Постишева новобудова2

Тож, схоже, будівельній компанії просто не вистачає коштів для втілення свого проекту в дійсність. І що найгірше, зелений паркан та безлад, який він прикриває, будуть муляти око та створювати мешканцям незручності аж доти, поки хтось не наважиться викупити та забудувати цю ділянку.