• Сьогодні: Понеділок, 15 Серпня, 2022

Рекомендовані листи ігноруються посадовцями?

Березень09/ 2012
avatar
Сергій Іллюхін

Броварчанин, громадський активіст, голова Київської обласної організації політичної партії "ДемАльянс"

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Чи є Комунальне підприємство “Оздоровчо-реабілітаційний центр” (КП ОРЦ) збитковим? – це питання раніше вже підіймалося на “Маєш Право Знати” і, продовжуючи пошуки істини, я вирішив надіслати до Людмили Жеребцової – директора КП ОРЦ ще кілька інформаційних запитів, а саме я попросив надати мені:

 • копію Статуту КП ОРЦ;
 • копію рішення виконкому Броварської міської ради про затвердження тарифів КП ОРЦ;
 • копії договорів оренди між КП ОРЦ та ПП Феско;
 • копію фінансового звіту КП ОРЦ за 2011 рік;

Нагадаю, що пані Жеребцова за сумісництвом є депутатом Броварської міської ради, членом Партії Регіонів і особою, наближеною до Сергія Федоренка – директора ПП Феско та очільника броварської Партії Регіонів.

Пам’ятаючи про те, як Павло Різаненко намагався особисто в руки передати свої запити Людмилі Жеребцовій і чим все це закінчилося, я вирішив надіслати до КП ОРЦ рекомендованого цінного листа з описом вкладеного – безпрограшний, як мені тоді здавалося, варіант.
Лист було надіслано 25.01.2012, вартість листа: 13,56 грн.

Оскільки відповідь на інформаційний запит мала надійти впродовж 5 днів, але так і не надійшла, то було зрозуміло, що щось там не так. Сьогодні я отримав повідомлення, що мій цінний рекомендований лист повертається мені з поясненням “по истечению срока”. А це означає, що працівники КП ОРЦ відмовились забирати рекомендований лист, який надійшов на адресу підприємства.
Мало того, для отримання назад свого листа мені потрібно було ще додатково сплатити 6,36 грн!

Отже, в результаті маємо наступну ситуацію:
* “чисті” поштові витрати склали 20 грн;
* в очікуванні відповіді втрачено 6 тижнів!
* відповідь на інформаційні запити так і не отримано!

Пані Жеребцова не приймає запити особисто в руки, забороняє працівникам їх реєструвати, та ще й не забирає з пошти рекомендовані листи! То що ж вони там приховують в КП “Оздоровчо-реабілітаційний центр” і скільки грошей з міського бюджету було “відмито” на рахунки ПП Феско, яке орендує у КП ОРЦ приміщення басейну школи №9?

Що порадите? Яким чином можемо притягнути знахабнілого керівника комунального підприємства до відповідальності?

P.S. В очікуванні відповіді від пані Жеребцової я паралельно надіслав запит щодо фінансового звіту до виконкому, в якому попрохав перенаправити його до КП ОРЦ, яке є розпорядником даної інформації. Міський голова перенаправив запит до Жеребцової по “своїх каналах”, тому вона його точно отримала. Ну що ж – чекатимемо на відповідь.
(уточнення: під “своїми каналами” автор мав на увазі, що запит міського голови було надіслано Жеребцовій рекомендованим листом від виконавчого комітету – авт.)

 • avatar
  Alice
  10 років тому

  Процитую Вам лист Виконавчого  комітету Броварської міської ради – “дана відмова в задоволенні запиту на інформацію може бути оскаржена у судовому порядку”. Крім того, якщо йдеться про службову чи посадову особу комунального підприємства Броварської міської ради, то можна звернутись до Виконавчого комітету БМР із відповідною скаргою. А краще за все – звертайтесь до юридичної консультації, там Вам нададуть роз’яснення “яким чином можливо  притягнути знахабнілого керівника комунального підприємства до відповідальності” на  професійному рівні.

 • avatar
  AlexPla
  10 років тому

  Капець, ну це вже зухвала нахабність… Не знаю, щоб так себе поводила публічна посадова особа, керівник підприємства… потрібно нічого не боятися, відчувати повну безпокараність…

  • avatar
   Alice
   10 років тому

    Бо майже нікого з посадовців не притягують до відповідальності. Закон, нажаль, майже не працює. Проте, і громадяни дуже рідко сприяють відновленню законності. Вбачається, усіх все влаштовує. Дивно, чому, наприклад, в Європі буває краще?

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  10 років тому

  Хочу внести уточнення стосовно “своїх каналів” міського голови:  я мав на увазі, що запит міського голови було надіслано Жеребцовій рекомендованим листом від виконавчого комітету

 • avatar
  Закон- Ваша фортеця!
  9 років тому

  У такій ситуації треба іти до суду і вимотувати противника у суді. Процесуальний закон це дозволяє і у суді завалить їх клопотаннями. Судді теж люди, бувають випадки, коли їм теж цікаво. Як то кажуть: “НЕ МИТЬЕМ, ТАК КАТАНЬЕМ”