• Сьогодні: Понеділок, 8 Березня, 2021

Керівник басейну ПП “Феско” приховує інформацію про діяльність підприємства – ВІДЕО

Січень21/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Басейн школи №9 знаходиться на балансі КП “Оздоровчо-реабілітаційний центр” (далі – КП ОРЦ), однак з незрозумілих причин майже всім майном комунального підприємства розпоряджається приватне підприємство “Феско”, яке належить депутату Броварської міської ради Сергію Федоренко.

Очолює КП ОРЦ інший депутат Броварської міської ради Жеребцова Людмила Вікторівна – в минулому заступник директора славнозвісного ПП “Феско”.
Останнім часом широкого розголосу набув скандал стосовно того, що КП ОРЦ на невигідних для громади умовах надає в оренду Феско своє рухоме та нерухоме майно. В результаті Феско отримує надприбутки, а КП ОРЦ і міський бюджет – витрати на обслуговування.

Щоб з’ясувати дане питання активістами “Маєш Право Знати” було направлено ряд запитів до Броварської міської ради. Однак, вочевидь, ні Броварська міська рада, ні КП ОРЦ не мають жодного бажання розкривати таємниці тандему КП ОРЦ – Феско:

 • На запит стосовно річного звіту КП ОРЦ міська рада відповіла, що вони його не мають і не повинні мати
 • На запит рішення про затвердження тарифів КП ОРЦ міська рада відповіла, що такий документ їм дуже важко знайти серед купи інших рішень, тому відмовились надавати копію, якщо ми не вкажемо точний номер (до речі, це грубе порушення ЗУ “Про доступ до публічної інформації”, яке ми оскаржимо)
 • На запит стосовно договорів оренди, згідно яких Феско використовує басейн, пані Жеребцова (директор КП ОРЦ) відповіла, що надати їх вона не має змоги, і взагалі, Феско не орендує чашу басейну.

Ну що ж – вважатимемо, що міський голова і пані Жеребцова виграли трішки часу для того, щоб привести документи до ладу, оскільки зупинятися ми не збираємося. Будуть повторні уточнені запити і будуть депутатські звернення.

Минулого тижня депутат Броварської міської ради Павло Різаненко вирішив подати звернення до КП ОРЦ з проханням надати копії договорів оренди між КП ОРЦ та ПП Феско. Директор КП ОРЦ Людмила Жеребцова відмовилась приймати звернення від помічника депутата, тому через кілька днів депутат Різаненко, користуючись правом на невідкладний прийом, прийшов особисто до пані Жеребцової з вимогою зареєструвати його звернення в установленому законом порядку.

На відео видно, що пані Жеребцова вела себе зухвало і самовпевнено. Вона відмовилась зареєструвати депутатське звернення, сказала, що його звернення у неї вже є і заявила: Можливо, я надам Вам відповідь!. Побачивши, що її знімають, вона вийшла з себе і вибила з рук депутата, який проводив відеозйомку, мобільний телефон.

P.S. Нагадаю, що Людмила Жеребцова є депутатом Броварської міської ради і головою постійної депутатської комісії з питань Регламенту, депутатської етики, діяльності засобів масової інформації та контролю за виконанням рішень міської ради. Ось так у нас себе ведуть депутати, які мають слідкувати за дотриманням депутатської етики…

 • avatar
  Таня
  9 років тому

  На удивление некомпетентная, некоректная, да и просто неприятная женщина.

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   9 років тому

   Первое впечатление она всегда производит хорошее: улыбается, любезничает, говорит, что все в порядке, всем поможет. Как только к ней обращаешься с “неудобными” вопросами и запросами – человек полностью меняется :)

  • avatar
   Boglan
   9 років тому

   Танюша, Ти скоро лопнеш від заздрощів, тому що ти НІХТО, а вона  має певні успіхи. Заздрість – тяжкий гріх!

   • avatar
    Таня
    9 років тому

    И в чем же ее “успіхи”? Марионетка-не больше! И чем больше твоей желчи,тем больше меня здесь.

   • avatar
    Сергій Іллюхін
    9 років тому

    Жеребцова сама по собі нічим особливим не відзначилась: вона просто дуже добре виконує накази Федоренка, не задає зайвих питань і не заважає Феско працювати. Її трішки шкода, тому що відповідати перед законом за зловживання доведеться їй, як керівнику КП, а не Федоренку

 • avatar
  Boglan
  9 років тому

  Ви скоро захлибнетеся від зависті та злоби.  До речі, сайт ваш – дешевка самоучки.  Ніхто на нього не заходить так як сплетні народ “ДОСТАЛИ”, а ви крім брехні більше нічим займатися не навчилися. Так що “дерзайте” в тому ж дусі, а вось і клюне хтось….

  • avatar
   Таня
   9 років тому

   “Ніхто на нього не заходить” значить  ты есть “НІХТО” и поперок горла стал тебе этот сайт. Спасибо за комплимент, “дерзаем” дальше!

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   9 років тому

   Bolgan, якщо щось із зазначеного на сайті є неправдою – я вибачусь особисто перед Людмилою Вікторівною. Ми оперуємо лише фактами: копії відповідей на запити, відео. Якщо Ви дійсно вважаєте, що на сайті наведено неправдиву інформацію – будь ласка, поясніть, яку саме

 • avatar
  Plakhovalex
  9 років тому

  Я в шоці, як так можна себе поводити?!? Звісно вона почала нервувати, знайома реакція, коли людина говорити неправду – її дійсно шкода, відповідати всеодно прийдеться. Відправте запит листом з повідомленням та описом – прийдеться прийняти.
  P.S. Вже й тут з’явився троллик на ім’я Богдан )

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   9 років тому

   Є ще варіант направити у міськраду, яка перенаправить до КП. Рано чи пізно запити Жеребцова все-рівно змушена буде зареєструвати – нікуди не дінеться :)