• Сьогодні: Понеділок, 29 Травня, 2023

Хто йде в Раду: повний список кандидатів-мажоритарників у 97 окрузі

Жовтень06/ 2014
avatar
Тарас Шако

журналіст видання "Маєш право знати", громадський активіст

bagato-kandidativ-Центральна виборча комісія завершила реєстрацію кандидатів у народні депутати в мажоритарних округах. В одномандатному виборчому окрузі № 97, куди входять міста Бровари, Березань, а також Баришівський та частина Броварського району, потрапити до українського парламенту виявили бажання 34 кандидати.

З переліку кандидатів 14 висунуті політичними партіями:

Михайло Алєксєєнко – від партії Сергія Тігіпка «Сильна Україна»,
Наталія Багмут – від «Ліберальної партії України»,
Олександр Білецький – від партії «Ми – українці»,
Олег Василик – від «Мерітократичної партії України»,
Олександр Горєлік – від «Комуністичної партії України»,
Олег Кищук – від партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»,
Володимир Масалітін – від «Всеукраїнського аграрного об’єднання «Заступ»,
Руслан Маховський – від політичної партії «Воля»,
Дмитро Павєльєв – від партії «Правий Сектор»,
Олександр Порядін
– від партії «Опозиційний блок»,
Павло Різаненко – від «Блоку Петра Порошенка»,
Микола Семеняка – від партії «Народний Фронт»,
Микола Стельмах – від «Української Народної Партії»,
Олександр Фещун – від «Радикальної Партії Олега Ляшка».

20 кандидатів балотуються до Верховної Ради шляхом самовисування: Василь Андрєєв, Анна Гоголіна, Авксентій Гранат, Валерій Деркач, Іван Дідушко, Олег Коломієць, Сергій Крижанівський, Віталій Крикуненко, Олександр Крикуненко, Олена Москаленко, Григорій Наконечний, Олексій Охріменко, Людмила Пінчук, Анна Романченко, Олександр Стасюк, Костянтин Чирка, Микола Хілько,  Вікторія Швець та Анатолій Юрченко.

1

За даними сайту ЦВК, в нашому окрузі відмовили в реєстрації трьом кандидатам: Азатханян Надії Рантіківній, Бойку Михайлу Володимировичу та Даманській Ірині Анатоліївні.

На минулих парламентських виборах 2012 року Центральна виборча комісія у нашому окрузі зареєструвала таку ж кількість кандидатів-мажоритарників – 34, однак 10 потім знялись з реєстрації. Серед цьогорічних претендентів на крісло у Верховній Раді балотуються лише четверо з переліку тих, хто брав участь в попередніх виборах – Павло Різаненко, Микола Семеняка, Олег Кищук та Анатолій Юрченко.

На території округу мешкають 19 мажоритарників: у Броварах – 12, у Броварському районі – 5, у Баришівському – 2. У Києві проживають 9 кандидатів, 6 – в інших регіонах України.

2

Серед зареєстрованих кандидатів 28 чоловіків та 6 жінок. Найстарший кандидат у депутати Григорій Наконечний  – йому 63 роки, наймолодша 21-річна Анна Романченко. Середній вік кандидатів – 39 років.

З-поміж зареєстрованих мажоритарників 15 тимчасово безробітні. Мають роботу 19 кандидатів,  четверо з яких працюють в органах державної влади та місцевого самоврядування: начальниця відділу культури та депутат Броварської міської ради Наталія Багмут, член виконавчого комітету Броварської міськради Михайло Алєксєєнко, заступник міського голови  Броварів Василь Андрєєв, народний депутат України Павло Різаненко.

3

З-поміж кандидатів четверо мають загальну середню освіту, двоє – середню спеціальну, решта 28 мажоритарників закінчили вищі навчальні заклади.

4

З повним переліком всіх кандидатів-мажоритарників у виборчому окрузі №97 та їх короткими біографічними довідками можна ознайомитись на сайті Центральної виборчої комісії за цим посиланням.

Нагадуємо, позачергові вибори народних депутатів України відбудуться 26 жовтня 2014 року. Для висвітлення виборчого процесу команда “Маєш право знати” започаткувала спецпроект “Парламентські вибори-2014“, у рамках якого ми відстежуємо всі найважливіші етапи обрання нового складу Верховної Ради України – висування та реєстрацію кандидатів, роботу окружної виборчої комісії, формування складу ДВК, ведення агітації кандидатами та партіями тощо. Стежити за публікаціями нашого спецпроекту можна за цим посиланням.