• Сьогодні: Вівторок, 7 Лютого, 2023

Екс-регіоналка Багмут йде на вибори від Ліберальної партії в окрузі №97

Жовтень02/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

922929_582668558423425_2070445250_n1Начальник відділу культури Броварської міської ради, місцева депутатка від Партії регіонів Наталія Багмут балотуватиметься в якості мажоритарного кандидата по 97-му виборчому округу з центром в Броварах. Кандидатом в народні депутати Наталію Андріївну висунула Ліберальна партія України, зареєстрована в 1991 році в Донецьку. Про це повідомляє офіційний сайт Центральної виборчої комісії.

Довідка ЦВК: народилася 27 лютого 1961 року в смт Лосинівка Ніжинського району Чернігівської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, начальник відділу культури, Броварська міська рада, член Ліберальної партії України, проживає в місті Бровари Київської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Ліберальна партія України.

Наталія Багмут обрана в 2010-му році стала депутатом Броварської міської ради за виборчим списком Партії регіонів, а після обрання вступила в депутатську фракцію Партії регіонів в міській раді. Після лютневих подій цього року Багмут заявила про вихід з фракції та Партії регіонів та наразі всіляким чином приховує та спростовує свою причетність до партії Януковича.

Наталія Андріївна – незмінна ведуча більшості офіційних масових заходів в м. Бровари, а також агітаційних заходів Партії регіонів.

Наталія Андріївна неодноразово ставала фігурантом корупційних скандалів, пов’язаних з бізнесом її сина. Мешканці міста звинувачують Багмут у зловживанні службовим становищем заради захисту власних корупційних інтересів. Оборудки родини Багмут з комунальним майном часто призводили до суспільних збурень та акцій протесту, звернень до правоохоронних органів та до центральних та місцевих органів влади. Однак Наталія Багмут досі не притягнута до відповідальності.

Окрім того, громадські активісти також звинувачують Наталію Андріївну в антиукраїнській позиції та поширенню проросійських настроїв у Броварах. Зокрема, їй інкримінують організацію «маршу НКВД» за участі учнів місцевих шкіл під час відзначення Дня міста в 2010-му, а також популяризацію російської символіки – зокрема «георгіївських стрічок» – на офіційних заходах та на сайті відділу культури вже цієї весни, коли на сході України тривали бойові дії.

Як повідомлялось раніше, на цьогорічних виборах до українського парламенту ЦВК вже зареєструвала у 97 окрузі 14 кандидатів: шістьох “самовисуванців” Сергія Крижанівського,Валерія ДеркачаВасиля АндрєєваОлега Коломійця, Людмилу ПінчукОлександра Стасюка, та сімох кандидатів під політичних партій – Михайла Алєксєєнка (“Сильна Україна”), Олега Кищука(ВО “Батьківщина”), Миколу Семеняку (“Народний фронт”), Руслана Маховського (“Воля”),Миколу Стельмаха (Українська Народна Партія) та Павла Різаненка (“Блок Петра Порошенка”), Дмитра Павельєва (“Правий сектор”),  Олександра Фещуна (Радикальна партія Олега Ляшка)