• Сьогодні: Четвер, 1 Червня, 2023

В окрузі № 97 від «Народного фронту» до Верховної Ради балотується Микола Семеняка

Вересень25/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

СеменякаЗа два дні до завершення терміну реєстрації мажоритарників ЦВК затвердила чергового кандидата до Верховної Ради у виборчому окрузі №97 – Миколу Семеняку. Претендент на крісло в парламенті висувається від партії Яценюка та Турчинова «Народний Фронт».

Довідка з сайту ЦВК: Микола Семеняка народився 6 грудня в с. Каменне Рокитнянського району Рівненської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта загальна середня, тимчасово не працює, член партії «Народний Фронт», проживає в с. Коржі Баришівського району Київщини, судимість відсутня.

Семеняка обраний у 2010 році депутатом Баришівської районної ради. Також з біографії відомо, що він ветеран війни в Афганістані та боєць добровольчого батальйону «Айдар».

Варто зазначити, що у день реєстрації Семеняки кандидатом до Парламенту в комунальній газеті “Броварська панорама” з’явилось його інтерв’ю. В рубриці “Погляд” Микола Семеняка досить критично коментує закони Петра Порошенка про особливий статус Донбасу. Матеріал опубліковано у тому ж номері, що й інтерв’ю із заступником міського голови Броварів Василем Андрєєвим, який теж балотується до Верховної Ради “самовисуванцем”.

ISBtjZ_cIWU

Нагадаємо, Микола Семеняка балотувався до парламенту у 2012 році. Тоді кандидат посів друге місце, набравши 16, 27% голосів виборців, що майже вдвічі менше ніж в переможця виборів Павла Різаненка.

Микола Семеняка – шостий зареєстрований кандидат у виборчому окрузі №97. Як повідомляло «Маєш право знати» раніше, ЦВК зареєструвала кандидатами трьох “самовисуванців” Сергія Крижанівського, Валерія Деркача та Василя Андрєєва, кандидата від партія Тігіпка “Сильна Україна” Михайла Алєксєєнка та «батьківщинівця» Олега Кищука.