• Сьогодні: Вівторок, 7 Лютого, 2023

Кищук йде мажоритарником від “Батьківщини” в окрузі №97

Вересень24/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Кищук кандидат 201224 вересня виборчий округ №97 поповнився ще одним зареєстрованим у Центральній виборчій комісії кандидатом. Ним став Олег Кищук. Екс-голова Броварської райдержадміністрації балотується до парламенту від партії “Батьківщина”.

Довідка з сайту ЦВК: Олег Кищук народився 18 жовтня 1976 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, проживає в місті Києві, судимість відсутня.

Останнє місце роботи кандидата в депутати – посада голови Броварської райдержадміністрації. Попри пікети під Кабміном та Верховною Радою з вимогою не призначати Кищука на цю посаду, Олександр Турчинов незадовго до президентських виборів, у травні, все ж віддав крісло голови Броварської РДА “батьківщинівцю”. Проте нещодавно Олега Кищука своїм указом звільнив Президент Порошенко.

Кищук вже балотувався до Верховної Ради по мажоритарному округу в 2012 році, але незадовго до виборів зняв свою кандидатуру.

Нагадаємо, раніше ЦВК зареєструвала кандидатами-мажоритарниками у виборчому окрузі №97 трьох кандидатів: двох “самовисуванців” Сергія Крижанівського та Валерія Деркача, а також кандидата від партії Сергія Тігіпка “Сильна Україна” Михайла Алексєєнка.