• Сьогодні: Середа, 21 Квітня, 2021

Броварчани пікетували Кабмін, вимагаючи не призначати Кищука головою РДА

Березень26/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

DSC_5038Сьогодні, 26 березня, ініціативна група мешканців броварського району у складі кількох десятків осіб вийшли на пікетування центральних органів влади – Верховної Ради та Кабінету Міністрів – з вимогою не призначати Олега Кищука на посаду голови Броварської райдержадміністрації.

Нагадаємо, що про наміри влади призначити очільником Броварщини Олега Кищука стало відомо два дні тому з офіційного повідомлення Київської обласної держадміністрації. В публікації йшлось про початок процесу громадського обговорення вірогідних кандидатів на посади голів районних адміністрацій Київщини. Кандидатом на Броварський район «коаліцією політичних сил Київщини» (як зазначалось в повідомленні)  було висунуто депутата Броварської районної ради Олега Кищука. Пізніше на сайті КОДА з’явилась інформація, що кандидатуру Кищука запропонувала ВО «Батьківщина».

Новина про можливе призначення Кищука на посаду голови Броварщини збурила відразу декілька громадських середовищ міста та району. Мешканці звинувачують Олега Кищука в корупційних зв’язках з попередньою владою, рейдерському захопленні землі та артезіанської свердловини в селі Княжичі. Окрім того, громадськість обурює, що нова влада може призначити на такий пост персону, котра здійснювала політичні провокації під час буремних революційних подій: Кищуку закидають, зокрема, «внесення розбрату в опозиційні середовища» та підігравання інтересам Партії регіонів.

DSC_4996

Так, броварчани згадують інцидент, коли група бойовиків штурмувала броварську телестудію «Наше місто», котра на той час перебувала під контролем Броварської Народної Ради. Штурмовиками керував особисто Олег Кищук, в результаті нападу невідомих постраждали журналісти, також було завдано збитків майну студії. Коли ж на місце прибули бійці самооборони, сам Кищук утік, а нападники заявили, що Олег Кищук використав молодих хлопців, увівши їх в оману.  Після цього нападники покинули приміщення через коридор, організований самообороною.

Ці, а також інші факти пікетувальники виклали у своєму зверненні до центральних органів влади, які зареєстрували в Кабінеті Міністрів, Київській обласній держадміністрації та у Верховній Раді України.

фото 4фото 5

Окрім того активісти прийшли з пікетом і до головного офісу «Батьківщини» на вулиці Турівський, адже саме ця політична сила висунула Олега Кищука кандидатом на посаду голови Броварської РДА. Мешканці Броварщини вимагали у керівників «Батьківщини» переглянути своє рішення та негайно відкликати кандидатуру Кищука.

DSC_5051

Також броварчани направили увесь пакет документів і на адресу експертної комісії Київської облдержадміністрації, котра днями має розглядати кандидатури на посади голів РДА. Активісти у свою чергу закликали чиновників не допустити прийняття позитивного рішення по Кищуку, адже це, на думку активістів, може спровокувати хвилю громадських протестів в усьому Броварському районі.

 • avatar
  Павел Апаев
  7 років тому

  “кількох десятків осіб” показательно до нельзя :) из несколько стотысячного города, аж “несколько десятков” ? Самооборона с баррикадами, может это титушки-проститушки? :)

  • avatar
   ah ye
   7 років тому

   Надо было пройти факельным шествием и сжечь кабмин?
   Нормальная акция, главное, чтоб не заказная была… но мне кажется, что эта буча не ради справедливости.

   • avatar
    Павел Апаев
    7 років тому

    Буча из “кількох десятків осіб”? Не заказная? :)

    • avatar
     Илья
     7 років тому

     Ни разу…бабули с дедулями и их “координаторы”(что бы не матерится) знают , кто нужен броварам и району!

     • avatar
      Павел Апаев
      7 років тому

      Ну конечно все не даром… Скажи-ка дядя, ведь не даром, как не свободой так ударом:)

    • avatar
     ah ye
     7 років тому

     Именно такие акции устраивали студенты до революции. Но партии их не поддерживали. Поэтому и получили нежелание студентов быть в одном митинге с партийцами. А к буче я отношу в том числе и эту статью, и прочее нагнетание. Скажем так, у меня есть кредит доверия к этому ресурсу и я бы очень не хотел, чтобы тут слепо сливали оппонентов удара.

     • avatar
      Павел Апаев
      7 років тому

      Увы, у меня кредит доверия к некоторым ресурсам ввиду “не” зангажированности некоторых ресурсов вообще не может быть :)

 • avatar
  ah ye
  7 років тому

  Если бы не видео, то я не поверил бы ни единому слову.
  “збурила відразу декілька громадських середовищ міста та району”
  “Мешканці звинувачують”
  “громадськість обурює”
  “Кищуку закидають”
  “броварчани згадують”
  Подумайте над этим ;)

 • avatar
  rain
  7 років тому

  видно цим козлам з “верховної зради ” по людськи не доходить .
  антикорпцйні закони похерили , корупція знову голову піднімає .
  недовго їм залишилося .

 • avatar
  Oleg Tertyshnik
  7 років тому

  Хлопці і дівчата із “Маєш право знати”, не можу одне зрозуміти – фото, документа, що ви виклали не збільшується при натисканні на нього… І це вже невперше. Не розумію, навіщо викладувати документ чи фото, фактично, якщо ресурс не дозволяє його прочитати ? Замітьте я є не проплачений тітушка, але є одне “АЛЕ”… “ЩУР(с)”…

  • avatar
   Andriy Kachor
   7 років тому

   Олеже, наче все працює. У когось ще є з цим проблеми?

   • avatar
    Oleg Tertyshnik
    7 років тому

    фото документа при натисканні збільшується відсотків на 10, максимум15. Або скан, або фото низької розподільної здатності. Є ще варіант – стоїть обмеження в установках(налаштуваннях) сайту. Видали це повідомлення, воно не по темі…

 • avatar
  Svidomij_
  7 років тому

  Не можу зрозуміти чому, коли скинули одних бандюків приходять інші, які ще вчора були в опозиції до чинної влади:(
  То й же Кищук підтримував Різаненка на парламенських виборах.
  Як так? Де єдність в такий важкий для країни час?
  Що робить бажання опинитися при владі з людьми?