• Сьогодні: Субота, 11 Липня, 2020

22 серпня кандидат від об’єднаної опозиції Олег Кищук зустрінеться з виборцями

Серпень22/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

22 серпня о 17:00 на броварському майдані Свободи напроти приміщення Броварської районної державної адміністрації відбудеться зустріч з кандидатом від Об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина» в 97 виборчому окрузі Олегом Кищуком та народним депутатом України Борисом Тарасюком. Про це «Маєш право знати» повідомили організатори зустрічі.

Кищук Олег Євгенович зареєстрований кандидатом у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 97 постановою Центральної виборчої комісії від 8 серпня 2012 року № 203.

Біографічні відомості про кандидата (згідно з постановою ЦВК): народився 18 жовтня 1976 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Нині Олег Кищук є депутатом Броварської районної ради VI скликання, до складу якої був обраний на місцевих виборах 2010 року по мажоритарному виборчому округу № 12 (Кулажинці) від політичної партії «Фронт змін». На офіційному сайті райради значиться, що Олег Кищук – приватний підприємець. Як повідомляють Інтернет-ЗМІ, він є власником кінно-спортивного комплесу «Княжичі».

Починаючи з 30 липня, «Маєш право знати» проводить громадський моніторинг за всіма етапами виборчої кампанії у виборчому окрузі №97, до якого входять міста Бровари та Березань, смт Баришівка, Броварський та Баришівський райони. У фокусі нашої уваги – висування кандидатів у народні депутати, процес реєстрації кандидатів, передвиборча агітація, день голосування, підрахунок голосів та оприлюднення результатів виборів.