• Сьогодні: Вівторок, 28 Березня, 2023

Дмитра Ратнікова призначили дипломатом у Російській Федерації

Березень06/ 2013
avatar
Сергій Іллюхін

Броварчанин, громадський активіст, голова Київської обласної організації політичної партії "ДемАльянс"

Дмитро РатніковМіністерство закордонних справ України призначило Дмитра Ратнікова співробітником Посольства України у Російській Федерації.
Спочатку інформація про це з’явилася на сайті посольства, а пізніше її підтвердив Департамент інформаційної політики Міністерства закордонних справ України.

Як повідомляється у відповіді МЗС на інформаційний запит журналістів МПЗ, Ратніков Дмитро Геннадійович обіймає посаду радника-посланника з економічних питань Посольства України у Російській Федерації.

Відповідь МЗС

Нагадаємо, Дмитро Ратніков є обраним броварчанами депутатом Київської обласної ради.
Також він був одним з кандидатів у народні депутати по округу №97 на виборах 2012 року і посів 4 місце, отримавши 12% голосів виборців. У біографії кандидата, розміщеній на сайті ЦВК, сказано, що він є членом політичної партії “Європейська партія України”. На виборах Дмитро Геннадійович позиціонувався як опозиційний кандидат та заявляв про наміри вступити до Комітету опору диктатурі.

Варто зазначити, що у біографії Дмитра Ратнікова відсутня інформація про те, що він є співробітником Міністерства закордонних справ – отже, Дмитро Геннадійович був призначений дипломатом одразу після виборів.

 • avatar
  ElenaSvoboda
  10 років тому

  ДА
  ЕСТЬ ОТЛИЧНОЕ ОБЬЯВЛЕНИЕ
  ВЫЯВЛЕНЫ ПРЕДАТЕЛИ ПАРТИИ БАТЬКИВЩИНА
  ИМИ СТАЛИ
  Сергей Батюк больше известный в городе как – СЛЕПОЙ
  Екатерина ЛАДАН – болше известна как СВОДНИЦА
  ПОЗОР ЗЛОДЕЯМ