• Сьогодні: П’ятниця, 14 Серпня, 2020

2 вересня кандидат у народні депутати Юрій Кравець проведе зустрічі з виборцями

Вересень01/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

У неділю, 2 вересня, у Броварах відбудуться дві зустрічі виборців з кандадитом у народні депутати у 97 виборчому окрузі Юрієм Кравцем: об 11:00 у дворі будинків по вул. Постишева 1В, Грушевського 5Б, Грушевського 1А (біля тепломережі) та о 13:00 у дворі Грушевського 9/1, 9,11.
Питання зустрічі: виділення землі, Євросуд по соціальних виплатах, стягнення грошей з комунальних служб.
Про це кандидат повідомив на своїй сторінці ВКонтакті.

Кравець Юрій Григорович зареєстрований кандидатом у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 97 постановою ЦВК від 16.08.2012 №438 (додаток 7).

Біографічні відомості про кандидата (згідно з постановою ЦВК): народився 1 жовтня 1978 року в місті Рівному, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ “Мережа регіональних видань”Варта”, безпартійний, проживає в місті Бровари, судимість відсутня, самовисування.

Починаючи з 30 липня, «Маєш право знати» проводить громадський моніторинг за всіма етапами виборчої кампанії у виборчому окрузі №97, до якого входять міста Бровари та Березань, смт Баришівка, Броварський та Баришівський райони. У фокусі нашої уваги – висування кандидатів у народні депутати, процес реєстрації кандидатів, передвиборча агітація, день голосування, підрахунок голосів та оприлюднення результатів виборів.