• Сьогодні: Понеділок, 15 Серпня, 2022

Останній ривок перед виборами: Різаненко зустрівся з прихильниками у «Прометеї»

Жовтень24/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Різаненко 0722 жовтня в «Прометеї» відбулась остання велика передвиборча зустріч одного з фаворитів парламентських перегонів по нашому округ, народного депутата України Павла Різаненка.

Як повідомляли працівники штабу Різаненка напередодні, організація зустрічі проходила не без проблем: активісти конкурентів систематично зривали анонсуючи афіші зустрічі по всьому місту в кілька «заходів». Через це штабісти Різаненка мусили анонсувати зустріч ще й ще, і в результаті переймались, чи дізнаються броварчани про запланований захід. Однак попри «війну плакатів», увечері 22 жовтня біля «Прометею» зібралось близько півтори сотні людей.

Тим, хто прийшов заздалегідь, організатори на великому екрані перед входом показували фільм про Павла Різаненка та соціальні ролики, що їх викладали на Ютюб волонтери, котрі допомагають броварським військовим.

Різаненко 01

На відміну від більшості подібних заходів, зустріч почалась майже вчасно, із затримкою не більше 5 хвилин. Організатори не стали тягнути час, очікуючи, доки прийдуть ті, хто запізнився, а тому ведуча була на сцені вже о 19:00. На той момент в залі було близько півтори сотні людей, протягом зустрічі їхня кількість збільшилась приблизно до двохсот, однак про аншлаг в «Прометеї» того дня не йшлось.

Різаненко 12

Павло Різаненко розпочав свій виступ з привітання та розповіді про свою депутатську діяльність. Зокрема, народний депутат акцентував увагу на тому, що неповних два роки свого перебування у Верховній Раді він розділяє на два етапи: до повалення Януковича і після перемоги Революції Гідності. З його слів, під час першого етапу всі депутати демократичної спрямованості перебували у «глухій» опозиції, в т.ч. і він. Через це сподіватись на якесь сприяння парламентської більшості у реалізації законодавчих чи інших ініціатив опозиційних депутатів не доводилось. «Мене намагались підкупити, пропонували кілька мільйонів доларів за перехід у фракцію Партії регіонів. За це взамін обіцяли «щось підкинути» для мого виборчого округу. Звісно, я не погодився, бо це було б зрадою моїх переконань і виборців, які підтримали мене  на виборах 2012 року», – заявив зі сцени Різаненко.

Різаненко 13

Однак після повалення режиму Януковича, ситуація «розблокувалась» і депутати могли розраховувати на прийняття демократичних законів та внесення змін до існуючих законодавчих актів. Так, Різаненко розповів, як були враховані його пропозиції змінити виборче законодавство, в результаті чого наступні місцеві вибори відбудуться за значно більш прозорою та демократичною процедурою.

Однак головними своїми здобутками Різаненко вказав три власні законодавчі ініціативи: прийняття Закону «Про очищення влади», закону про скасування депутатських пільг та повернення державі підприємств, «приватизованих» свого часу олігархом Дмитром Фірташем.

Різаненко 11

«Мало хто взагалі вірив, що можна повернути державі щось із вкраденого олігархами, а тим більше Фірташем», – розповідає Різаненко. «Але ми пішли законним шляхом: проінспектували підприємства, виявили, що їх віддали в оренду структурам Фірташа за заниженою вартістю і розірвали договір оренди. Таким чином державі було повернуто майна на суму понад 10 мільярдів гривень. Зараз аналогічна боротьба йде ще за низку стратегічних державних підприємств, які досі перебувають в руках олігархів».

Різаненко 05

Розказав нардеп і про резонансні земельні справи у Броварах. Зокрема, згадав про скандальну ділянку в парку «Перемога», яку завдяки зусиллям громади вдалось врятувати від загарбання представниками Партії регіонів. Не оминув увагою і справу із захопленням 95 гектарів земель радіопередавального центру. Зі слів кандидата в нардепи від Блоку Петра Порошенка, завдяки його зверненням сьогодні скасовано накази про виділення цих гектарів підставним особам. «Розпочався процес повернення цієї землі громаді», – пояснив Різаненко присутнім та у відповідь почув оплески залу.

Відео із зустрічі від пабліку “Команда Павла Різаненка”

Після цього розпочалась друга частина зустрічі: запитання-відповіді. Як правило, мешканці ставили запитання побутового характеру: що буде з опаленням, чи вистачить газу на зиму, традиційно скаржились на непрофесійні, а інколи й відверто протизаконні дії місцевих чиновників та міської влади загалом.

Різаненко 17

Різаненко 14

Однак були й такі, які досить предметно цікавились діяльністю Різаненка у приватизаційній комісії, зокрема нашумілою справою про повернення державі Вільногірського ГМК та Іршанського ГЗК.

Різаненко 19

Різаненко 26

Різаненко 25

Різаненко 28

Багато хто запитував думку депутата з приводу того, коли закінчиться війна, було й питання від однієї з донбаських біженок: жінка просила Різаненка посприяти у виділенні їй житла.

Різаненко 20

Подібні ситуації Різаненко як правило обіцяв вирішити в робочому порядку і направляв людей до своїх помічників, які записували контакти та суть проблеми. Однак одне із запитань було “вирішено” прямо на місці: до народного депутат звернувся депутат міської ради Олег Іваненко, відомий опікою над людьми із обмеженими можливостями. Він поцікавився, чи планує Різаненко в парламенті піднімати питання соціального захисту і підтримки людей з обмеженими можливостями.

Різаненко 23

Депутат на сцені на хвилину задумався, а за тим запропонував Олегу Іваненку виділити когось зі своїх помічників, аби той став помічником Різаненка у Верховній Раді і займався виключно даним питанням. Здалося, що Іваненко прийняв таку пропозицію.

Різаненко 29

Як часто буває на подібних зустрічах, часу для відповіді на всі запитання не вистачило – захід тривав вже понад півтори години, увечері робочого дня частину людей це втомлювало. Однак вже по завершенню розмови на сцені, Різаненко продовжив спілкування з людьми вже у вестибюлі «Прометею».

 • avatar
  Дмитрий
  8 років тому

  Всі пишуть, що Різаненко- агент Кремля…
  Теж саме можна сказати і про Порошенко: Гонтарєва, яку він зробив головою нацбанку- обвалила гривню, Гелетей, якого він зробив міністром оборони – допустив відкрите вторгнення армії РФ, анексію частини Донбасу, загибель тисячі воїнів-патріотів; за пів року не покарано жодного злочинця-регіонала, жодного тітушки чи вбивці-беркутівця не засуджено, реформи не проводяться, всі злочинці і корупційні схеми так і залишились…Зате переслідуються патріоти: Сашка Музичко- застрелили, добровольчі батальйони немають ні статусу, ні зброї, умисно кидаються на загибель, хто зумів вижити- назначаються “цапами-відбувайлами” і дезертирами… Жодна з обіцянок Порошенко не виконана…
  Скільки ми просили , вимагали і на Грушевського, і на Майдані: “Дайте статус і зброю добровольцям.., дайте підмогу оточеним бійцям в Іловайську…”- скільки ми не просили- нам відповідали, що ми “панікери і провокатори”, що “все під контролем, допомога йде”… Так хто Порошенко і його “команда”- тупориле нікчемне бидло олігархи-ворюги, які дорвались до кормушки, чи зрадники, що умисно знищують патріотів і продають Україну Хуйлу???

 • avatar
  Юрій Українець
  8 років тому

  Да, мало що змінилось, влада досі не роздуплилась, що треба негайно проводити реформи. Але називати Різаненка агентом кремля – це грати на руку ригам. Хто агент Кремля? Той, хто сотні тисяч жертвує на допомогу нашим солдатам на фронті? хто відбирає в російських олігархів підприємства і віддає їх українській державі? він боровся і бореться з ригами усі ці роки, його вже і американським, і російським і єврейським, і ледь не китайським “агентом” називали. Чорнушники, ви визначтесь! :)