• Сьогодні: Четвер, 1 Червня, 2023

Броварський актив партії Гриценка та “ДемАльянсу” запрошує на дискусію про виборчу програму

Жовтень17/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

спільне логоЦієї суботи, 18 жовтня, на Майдані Свободи броварські активісти партії “Громадянська позиція (Анатолія Гриценка)” та партії “ДемАльянс” влаштовують зустріч з виборцями, щоб обговорити програму партії, а також свою подальшу діяльність у Броварах. Про це “Маєш право знати” повідомили у спільному виборчому штабі двох політичних сил, які обираються до парламенту єдиною командою. Початок дискусії запланований на 16:00.

Окрім основних засад виборчої програми спільної політичної команди, активісти та прихильники броварських осередків партій “Громадянська позиція” та “ДемАльянс” планують розповісти про свої здобутки і досягнення у місті Бровари, а також майбутні задуми й ідеї. Дискусія буде проходити на центральній площі міста біля агітаційного намету партії “Громадянська позиція”.

Ми взялись за роботу виборчого штабу партії “Громадянська позиція” не лише для того, щоб допомогти членам нашої команди пройти до парламенту, а й для того, щоб виявляти однодумців у своєму рідному місті, залучати їх до наших подальших проектів. Бо справжня політична партія повинна мати не лише відомого лідера й кілька десятків відомих облич, а розгалужену мережу осередків й активістів по всій країні“, – зазначає голова броварського осередку партії “ДемАльянс” Аліна Дяченко.

Нагадаємо, 7 жовтня до Броварів приїжджали кандидати в народні депутати, які балотуються за списком партії “Громадянська позиція (Анатолія Гриценка)” – Наталка Соколенко та Тарас Стецьків. Відкрита зустріч з виборцями проходила в малій залі МКЦ “Прометей”. Уродженка Броварів, відома журналістка та ведуча “Громадського радіо” Наталя Соколенко (номер 13 у виборчому списку) розповіла про здобутки й досягнення кандидатів з першої п’ятірки, а досвідчений парламентар Тарас Стецьків зосередився на основних програмних засадах, з якийи партія Гриценка іде до Верховної Ради.