• Сьогодні: Четвер, 1 Червня, 2023

В окрузі № 97 від партії Ляшка балотується довірена особа масажиста Азарова

Жовтень01/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

voytovskeДнями постановою Центрвиборчкому черговим кандидатом в народні депутати по виборчому округу №97 зареєстрований висуванець від Радикальної партії Олега Ляшка Олександр Фещун.

Як йдеться в повідомленні на сайті ЦВК, Олександр Валерійович народився 14 липня 1975 року в селі Велика Димерка Броварського району Київської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ “Іверія Агро”, член Радикальної Партії Олега Ляшка, проживає в селі Велика Димерка Броварського району Київської області.

Водночас ще два роки тому Олександр Фещун на окрузі представляв позицію Партії регіонів та ставлеників  Януковича. Так, зокрема, під час парламентської кампанії 2012-го року, Фещун був довіреною особою кандидата від ПР Сергія Федоренка, більш відомого як «масажист Азарова». Окрім того Олександр Фещун є депутатом Броварської районної ради, куди був обраний в 2010-му році за списками партії «Сильна Україна» Сергія Тигіпка. Отримавши посвідчення депутата, Фещун увійшов в депутатську групу «Новий час», куди входило 33 депутати, переважно від «Батьківщини» та Партії регіонів. Головою депутатської групи, де Фещун став уповноваженим представником, був Петро Іваненко: екс-голова Броварської РДА, «люстрований» громадою наприкінці лютого за підтримку дій Януковича.

У 2010-го року Олександр Фещун був головним спеціалістом державного управління охорони навколишнього середовища. Тоді ж входив у робочу групу з опрацювання та комплексного вирішення питань реалізації державної політики у сфері раціонального використання та охорони земель, а також був членом депутатської комісії по добору земельних ділянок для продажу на аукціоні. В цей же період Фещун став фігурантом журналістських розслідувань земельних скандалів: одне з них було опубліковано в офіційному виданні «Урядовий Кур’єр»

Як повідомлялось раніше, на цьогорічних виборах до українського парламенту ЦВК вже зареєструвала у 97 окрузі 13 кандидатів: шістьох “самовисуванців” Сергія Крижанівського, Валерія Деркача, Василя Андрєєва, Олега Коломійця, Людмилу Пінчук, Олександра Стасюка, та сімох кандидатів під політичних партій – Михайла Алєксєєнка (“Сильна Україна”), Олега Кищука (ВО “Батьківщина”), Миколу Семеняку (“Народний фронт”), Руслана Маховського (“Воля”), Миколу Стельмаха (Українська Народна Партія) та Павла Різаненка (“Блок Петра Порошенка”), Дмитра Павельєва (“Правий сектор”)

 • avatar
  Тина
  9 років тому

  Я конєшна вибачаюсь, но шо за *пвашумать, “підагогі” довбані, хто не читає ваш портал – той голусує за таких от шлепнів. Хлопці, будь ласка, робіть рекламу, я вас дуже прошу!!!!!!!!!!!!!!

 • avatar
  Bars Bars
  9 років тому

  Да хорошо, что Моисеев и Пенкин далеко от Броваров живут. А то бы в нас в было бы еще два кандидата от Ляшка.