• Сьогодні: Понеділок, 8 Серпня, 2022

ЦВК зареєструвала кандидатами в нардепи у 97 окрузі Кравця, Немчину, Куліченко, Ришка та Коробчинського

Серпень20/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

16 та 17 серпня Центрвиборчком зареєстрував ще 5 кандидатів у народні депутати у мажоритарному виборчому окрузі № 97, центр якого знаходиться у Броварах. Трьох з них у порядку самовисування – Юрія Кравця, Олесю Куліченко та Григорія Ришка, а також двох – від політичних партій: Тетяну Немчину від Соціалістичної партії України та Артура Коробчинського від партії Українська Національна Асамблея.

Кравець Юрій Григорович, народився 1 жовтня 1978 року в місті Рівному, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ “Мережа регіональних видань”Варта”, безпартійний, проживає в місті Бровари, судимість відсутня, самовисування. Зареєстровано Постановою ЦВК від 16.08.2012 № 438 (додаток 7).    

Куліченко Олеся Юріївна, народилася 3 вересня 1986 року в місті Гірське Луганської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Попасна Луганської області, судимість відсутня, самовисування. Зареєстровано Постановою ЦВК від 16.08.2012 № 438 (додаток 7).        

Ришко Григорій Васильович, народився 28 серпня 1954 року в селі Грушів Яворівського району Львівської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта середня спеціальна, пенсіонер, безпартійний, проживає в селі Фрунзівка Броварського району Київської області, судимість відсутня, самовисування. Зареєстровано Постановою ЦВК від 16.08.2012 № 438 (додаток 7).

Немчина Тетяна Федорівна, народилася 11 лютого 1969 року в місті Бровари Київської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, соціальне підприємство “Соціально-інвестиційна група”, член Соціалістичної партії України, проживає в місті Бровари Київської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Соціалістична партія України. Зареєстровано Постановою ЦВК від 17.08.2012 № 471 (додаток 7).     

Коробчинський Артур Валерійович, народився 12 квiтня 1972 року в місті Харкові, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта середня, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Харкові, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Українська Національна Асамблея. Зареєстровано Постановою ЦВК від 17.08.2012 № 476 (додаток 2).       

Загалом на даний момент згідно з інформацією, оприлюдненою на сайті Центрвиборчкому, по мажоритарному округу № 97 зареєстровано 34 кандидата, з них 12 кандидатів у порядку самовисування та 22 кандидата від політичних партій. Звертаємо увагу, що на сайті ЦВК окрім коротких біографічних даних зареєстрованих кандидатів оприлюднено також їхні передвиборчі програми та декларації про доходи за 2011 рік.

Починаючи з 30 липня, «Маєш право знати» проводить громадський моніторинг за всіма етапами виборчої кампанії у виборчому окрузі №97, до якого входять міста Бровари та Березань, смт Баришівка, Броварський та Баришівський райони. У фокусі нашої уваги – висування кандидатів у народні депутати, процес реєстрації кандидатів, передвиборча агітація, день голосування, підрахунок голосів та оприлюднення результатів виборів.