• Сьогодні: Четвер, 23 Березня, 2023

Центрвиборчком зареєстрував Різаненка кандидатом від “Блоку Порошенка” у 97 окрузі

Вересень29/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Різаненко фото ВРУЦентральна виборча комісія рішенням від 27 вересня 2014 року зареєструвала кандидатом в народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 97 Павла Різаненка, висунутого партією “Блок Петра Порошенка”. Павло Різаненко нині є депутатом Верховної Ради України та був обраний до її складу на парламентських виборах у 2012 року від партії “УДАР Віталія Кличка” у мажоритарному окрузі № 97 (м. Бровари, Броварський район, м. Березань, Баришівський район).

Довідка ЦВК: Різаненко Павло Олександрович – народився 12 липня 1975 року в селі Красилівка Броварського району Київської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Бровари Київської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.
З передвибочрою програмою кандидата можна ознайомитись за цим посиланням.

Нагадаємо, у 2012 році за крісло у парламенті змагалось 24 кандидата. У підсумку перемога дісталась “ударівцю” Павлу Різаненку, за якого проголосувало 31 678 виборців (30 %), друге місце посів “самовисуванець” з Баришівського району Микола Семеняка, який здобув 16 613 голосів (15,2 %), а третє місце дісталось “регіоналу” Сергію Федоренку з результатом 14 318 виборців (13,7 %).

На цьогорічних виборах до українського парламенту ЦВК вже зареєструвала у 97 окрузі 11 кандидатів: шістьох “самовисуванців” Сергія Крижанівського, Валерія Деркача, Василя Андрєєва, Олега Коломійця, Людмилу Пінчук, Олександра Стасюка, та п’ятьох кандидатів під політичних партій – Михайла Алєксєєнка (“Сильна Україна”), Олега Кищука (ВО “Батьківщина”), Миколу Семеняку (“Народний фронт”), Руслана Маховського (“Воля”) та Миколу Стельмаха (Українська Народна Партія).

 • avatar
  Bars Bars
  8 років тому

  Интересно, а почему от партии УДАР нет ни одного кандидата?

  • avatar
   Pavlo Rizanenko
   8 років тому

   Тому що всі кандидати УДАР-у висунуті від партії Блок Петра Порошенко.

   • avatar
    Bars Bars
    8 років тому

    В этом есть некоторая странность. Ведь УДАР и Блок Петра Порошенко, хоть и дружественные партии, но тем не менее это две независимые партии друг от друга. И о слиянии этих партий, как я понимаю, речь не идет. Какой же смысл был менять УДАР на Блок Петра Порошенко. Ведь опыт политических альянсов на Украине показывает, что они часто недолговечны.

    И неужели в 97 округе партии УДАР не хватает авторитета?

    • avatar
     Pavlo Rizanenko
     8 років тому

     Партії не зливались. Як ви памятаєте навесні Віталій Кличко та зізд партії УДАР прийняв рішення підтримати Петра Порошенка на виборах президента України. В свою чергу Петро Порошенко підтримав команду УДАР-у на виборах до Київради. Це було і є не обєднання, а угода про співпрацю на виборах президента, дострокових виборах ВР та дострокових місцевих виборах. Згідно цієї угоди всі діючі депутати та кандидати від УДАР-у на дострокових виборах до ВР йдуть від Блоку Птера Порошенка. Партійці УДАР-у призупинили своє членство в партії УДАР на час виборів (такі вимоги закону). Один з найголовніших мотивів це обєднання зусиль та недопущення взаємопоборення в цей непростий час.