• Сьогодні: Вівторок, 21 Січня, 2020

ЦВК зареєструвала першого кандидата в 97 окрузі – “самовисуванця” Сергія Крижанівського

Вересень19/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Сергій Крижанівський
Сергій Крижанівський

Згідно з постановою Центральної виборчої комісії від 16  вересня, в одномандатному виборчому окрузі №97 кандидатом в народні депутати України зареєстровано Сергія Крижанівського. Кандидат йде на вибори шляхом самовисування. Це перший офіційно зареєстрований ЦВК кандидат-мажоритарник в нашому окрузі.

Крижанівський Сергій Вікторович, народився 1 жовтня 1961 року в місті Шепетівка Хмельницької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор Інституту глобальної політики імені Зиновія Кулика,  автор та ведучий програми «Час ПіК з Сергієм Крижанівським» на Радіо Ера-ФМ, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування. Зареєстрований постановою ЦВК  від 16 вересня 2014 року № 953 (додаток 7)

Сам кандидат вже встиг прокоментувати свою офіційну реєстрацію на своїй сторінці у Фейсбук та викласти фотографію біля центрвиборчкому.

криж

Сергій Крижанівський

Нагадаємо, в окрузі №97 від партії “Блок Петра Порошенка” балотуватиметься Павло Різаненко, про що офіційно заявили на з”їзді політичної сили Президента.