• Сьогодні: Середа, 19 Травня, 2021

На “КДРТ” виходять передвиборчі ефіри кандидатів 97 округу

Жовтень16/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Згідно з розкладом ефірного часу, визначеного ЦВК, з 12 по 17 жовтня кандидати виборчого округу № 97 мають по 20 хвилин ефіру  для проведення передвиборної агітації на телеканалі “КДРТ” (“Київська державна регіональна телерадіокомпанія“).

У відкритому Інтернет-доступі “Маєш право знати” вдалось знайти два відеозаписи з цих ефірів – кандидатів Миколи Коханівського та Павла Різаненка. Закликаємо інших кандидатів у народні депутати, які балотуються у 97 окрузі, повідомляти наш сайт про оприлюднення відео зі своїх ефірів, для того, щоб ми також опублікували ці відеоматеріали.

Ефір Миколи Коханівського від 15.10.2012

Ефір Павла Різаненка від 14.10.2012

Ефір Анатолія Базіра від 17.10.2012

Розклад ефірного часу для проведення передвиборної агітації на регіональних телеканалах

№ з/п

Кандидат

Дата та час виходу в ефір

1

Єрухимович Ольга Леонідівна

12.10.2012   21:10-21:30

2

Супрун Андрій Васильович

12.10.2012   21:30-21:50

3

Дякевич Олег Миколайович

13.10.2012   19:30-19:50

4

Діденко Микола Федорович

13.10.2012   19:50-20:10

5

Галицький Володимир Віталійович

13.10.2012   20:10-20:30

6

Крупа Олена Анатоліївна

13.10.2012   20:30-20:50

7

Іваненко Олег Валерійович

13.10.2012   20:50-21:10

8

Ришко Григорій Васильович

13.10.2012   21:10-21:30

9

Рибачук Юрій Іванович

13.10.2012   21:30-21:50

10

Куліченко Олеся Юріївна

14.10.2012   19:30-19:50

11

Різаненко Павло Олександрович

14.10.2012   19:50-20:10

12

Остапенко Ян Григорович

14.10.2012   20:10-20:30

13

Коробчинський Артур Валерійович

14.10.2012   20:30-20:50

14

Шокун Марина Анатоліївна

14.10.2012   20:50-21:10

15

Юрченко Анатолій Анатолійович

14.10.2012   21:10-21:30

16

Федоренко Сергій Миколайович

14.10.2012   21:30-21:50

17

Мотрич Лариса Михайлівна

15.10.2012   19:30-19:50

18

Петров Володимир Георгійович

15.10.2012   19:50-20:10

19

Аскєров Хазар Думан Огли

15.10.2012   20:10-20:30

20

Коханівський Микола Миколайович

15.10.2012 20:30-20:50

21

Кищук Олег Євгенович

15.10.2012   20:50-21:10

22

Ярошенко Олександра Володимирівна

15.10.2012   21:10-21:30

23

Немчина Тетяна Федорівна

15.10.2012   21:30-21:50

24

Василенко Ольга Григорівна

16.10.2012   19:30-19:50

25

Семеняка Микола Миколайович

16.10.2012   19:50-20:10

26

Бакал Сергій Миколайович

16.10.2012   20:10-20:30

27

Говоруха Юрій Миколайович

16.10.2012   20:30-20:50

28

Шапран Сергій Валентинович

16.10.2012   20:50-21:10

29

Кравець Юрій Григорович

16.10.2012   21:10-21:30

30

Рокоман Олена Григорівна

16.10.2012   21:30-21:50

31

Розуменко Микола Васильович

17.10.2012   19:30-19:50

32

Ратніков Дмитро Геннадійович

17.10.2012   19:50-20:10

33

Мельник Оксана Миколаївна

17.10.2012   20:10-20:30

34

Базір Анатолій Михайлович

17.10.2012   20:30-20:50