• Сьогодні: Вівторок, 9 Серпня, 2022

Різаненко добиватиметься невідворотності покарання за перешкоджання журналістам

Травень29/ 2013
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Різаненко на акції у паркуНині вкрай важливо створити прецедент невідворотності покарання за побиття журналістів та перешкоджання їх професійній діяльності. Про це, як повідомляє прес-служба депутата, заявив народний депутат від “УДАРу” Павло Різаненко в ефірі ТВі.
Він зауважив,  що сповідування законів – це не те, коли чітко прописані закони, а те, коли є невідворотність покарання за будь-який злочин чи порушення.

Б’ють журналістів, ламають камери, пишуть заяви про вчинений злочин, але ніхто не несе відповідальність за злочин. 18 травня побили журналістку і фотокора. 25 травня під час мирного суботника у Броварах побили журналіста, від чого він втратив свідомість. Пізніше міліція допитала “гопника”, винного у побитті журналіста, але відпустила. Досі ніхто не поніс ніякої відповідальності”, – наголосив Павло Різаненко.

Народний депутат зауважив, що наразі вирішується питання щодо притягнення до відповідальності винних у злочинах. “Якщо “гопники” б’ють журналістів, громадян,  то така людина має понести відповідальність за скоєння злочинів. Це буде впливати на поведінку людей у майбутньому. Потрібно створити прецедент невідворотності відповідальності”, – заявив Різаненко.