• Сьогодні: Неділя, 25 Вересня, 2022

Криваві сутички відбулись у Броварах між мешканцями та забудовниками парку

Травень25/ 2013
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

_DSC8923Побиттям журналістів та жорстокими сутичками мешканців міста з міліцією та «Братками» закінчилась мирна акція в Броварах на захист центрального міського парку «Перемога».

Мешканці міста сьогодні вийшли на «громадянський суботник», під час якого планувалось демонтувати незаконно встановлений будівельний паркан в центральному міському парку. Паркан встановило ПП «Феско», котро належить голові місцевого осередку Партії регіонів Сергію Федоренку, більш відомому як масажист Азарова.

_DSC8891

По прибутті до паркану організатори акції проінформували присутніх правоохоронців, що даний паркан встановлено незаконно. Також було продемонстровано відповідні документи. Після цього активісти почали демонтувати паркан.

_DSC8923

_DSC8973

_DSC8985

_DSC9028

Міліція почала брутально затримувати учасників акції та надягати на них наручники, проте активісти продовжували зносити незаконний паркан. Через кілька хвилин до місця пригоди підтягнулись загони автоматників та молоді хлопці кримінальної зовнішності  Один зі «спортсменів» підбіг до журналіста «Маєш право знати» Андрія Качора, котрий в той момент знімав сутички на відео, та вдарив його кулаком по обличчю. Удар був такої сили, що журналіст на кілька хвилин втратив свідомість. Присутні поруч міліціонери “бойовиків” не затримали.

_DSC9010

В цей час правоохоронці почали садити затриманих активістів в автомобілі ДСО, щоб відвезти до відділку. У відповідь мешканці перегородили дорогу, аби не дозволити вивезти товаришів. Машина правоохоронців кілька разів врізалась в натовп, поки в справу на втрутився народний депутат від УДАРу Павло Різаненко та начальник броварської міліції Сергій Семікоп.

_DSC9059

_DSC9085

Правоохоронцям вдалося вивезти затриманих, після чого учасники акції пішли пікетувати міськвідділ з вимогою випустити учасників акції. Станом на 17:00 затриманих Миколу Смірнова та Руслана Ткаченко відпустили.

Наразі тривають пошуки людини, котра побила журналіста Андрія Качора. Ми звертаємось до всіх, кому вдалося зняти цей інцидент на фото чи відео або ви знаєте особу нападника, з проханням зв’язатись з нашою редакцією за телефоном 068 125 30 81 (Андрій Качор) 067 962 98 06 (Аліна Дяченко) чи написати нам на імейл [email protected]

 • avatar
  Дмитро Карпій
  9 років тому

  Кадри побиття Качора показав щойно Інтер у випуску (20:00)

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   9 років тому

   Ага, і 5 канал також показував розширений репортаж у вечірньому ефірі

   • avatar
    Світлана Хилько
    9 років тому

    Вау какая радость! Бровари лишний раз опозорить

    • avatar
     Сергій Іллюхін
     9 років тому

     Чому ж опозорити? Люди відстоюють свої права – це не соромно, а скоріше навпаки.

     • avatar
      Світлана Хилько
      9 років тому

      яким чином ви їх відстоюєте? бійками та провокаціями у парку?На загальноміському суботнику Ваших представників не було. правильно, навіщо? краще зібатися окремо напередодні виборів, і показати, як ви працюєте.

     • avatar
      Серега
      9 років тому

      Вопрос опять лично Вам Світлана Хилько. Какой метод предлагаете ВЫ? Если в на видео Ризаненко рассказывает, что была апелляция и что разрешения на стройку Федоренко не имеет, соответственно возводить паркан тоже не имеет права я уже молчу что это территория парка! Милиция приехала на машине “державнои охороны”, и вместо того что б разобраться почему действительно на территории парка стоит паркан, они этот паркан грудью защищали! Так какой метод предлагаете Вы ?????

     • avatar
      Світлана Хилько
      9 років тому

      розмовляти можна довго, але не знаючи про рішення суду ми правильної відповіді на питання не знайдемо. Я пропоную жити мирно, а те закликати до акцій. З чим я дійсно згодна, про статтю щодо ям на дорозі. А всі ваші сутички це просто замилювання очей мешканцям про наявні проблеми в місті. В мене питання, і що Ви добилися своєю акцією? Є якісь результати?

     • avatar
      Серега
      9 років тому

      Да у нас куча проблем в городе, согласен, начиная коммунальными заканчивая опять таки парком! А результат надеюсь что есть, Світлана неужали Вам все равно что будет с парком???

     • avatar
      Світлана Хилько
      9 років тому

      Парк був, є та буде.а всі ваші акції нічого хорошого не дадуть. лишній раз покажуть які ви є

    • avatar
     Alina Dyachenko
     9 років тому

     Соромлять Бровари такі, як Федоренко, які нахабно віджимають собі 7 соток парку, міліція, у кількох кроках від якої б’ють журналістів, гопники, які влаштовують бійки під час мирних акцій.
     І лише люди, у яких гідність ще не атрофувалась, виступають проти цього та борються за майно та права броварчан.

     • avatar
      Світлана Хилько
      9 років тому

      Соромлять Бровари такі як ви, а не Федоренко. Останнім часом про нього ніхто з мекшканців не чує, а про вас всі. Вже давно вибори прошли, а ви досихпір не можете вгамуватися.

     • avatar
      Дмитро Карпій
      9 років тому

      Так-так, ми паркан той поставили, ми його й поваляли, вішайте всіх собак на журналістів. Катайте й далі свої пости, хай люди ще посміються.

     • avatar
      Серега
      9 років тому

      Во во, что то действительно не слышно про Федоренка, выбору прошли и люди резко стали не нужны.А как сладко все было перед выборами будет Вам троллейбус, бассейн, “покращення” и т.д. и т.п. ! А теперь вопрос лично Вам Світлана Хилько, что эму мешает выполнить хоть одно обещание??? Ну не прошел но у ВР но депутатом остался!!!!

     • avatar
      Світлана Хилько
      9 років тому

      А не виконує тому що не пройшов, Тепер нехай Ваш Різаненко покаже на що він здатен ради благополуччя міста.

     • avatar
      Серега
      9 років тому

      Так он же депутат МР, по определению должен заботиться про добробут міста тем более его партия при власти! И не ужели Вы такая наивная или Вы думаете что люди такие наивные))))) Что все обещания, даже если он прошел, только обещания!!! Про троллейбус я уже писал, а бассейн действительно бесплатный))) для Азарова))) и что в парку строиться отель для реабилитации больных тоже безпластный)))) Ну не смешите народ!!!!

    • avatar
     Дмитро Карпій
     9 років тому

     Так не соромте, не надсилайте гопників на людей і дотримуйтесь законів та моральних цінностей. Але ж ригівська влада інакше не може і не вміє. І не хоче вміти…

    • avatar
     Серега
     9 років тому

     Действительно))) Первый раз с бассейном, второй раз с троллейбусом а сейчас с парком))))Только опозорился не город Бровары, а массажист))))))

 • avatar
  Oleg Artiukh
  9 років тому

  http://www.youtube.com/watch?v=DD0ROZtetj0 – на 10:25 добре видно гопника, який нападав на Дмитра Карпія під час візиту Азарова в Бровари перед парламентськими виборами.

 • avatar
  Ольга
  9 років тому

  Цирк уехал – клоуны остались.

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   9 років тому

   Робочий день держслужбовця розпочався :)

  • avatar
   Серега
   9 років тому

   Ольга Вас то забыли? ;)

   • avatar
    Ольга
    9 років тому

    Ой, ще новий борець за справедливость – якийсь Серьога – нарисовался! Не поняла – меня забыли ЧТО? забыли пригласить на клоунов посмотреть? да нет уж, увольте, я бы ни под дулом пистолета, ни даже за очень большие деньги – на ваши бенефисы не пошла бы… И, ради Бога, оставьте меня в покое, ну не хочу я больше с вами общаться. Тошнит от вас.

    • avatar
     Серега
     9 років тому

     Ольга! Чувства всегда взаимны, и тошнит меня от Вас не меньше… А Вас забыли забрать! Потому что Ваши коментарии, это просто улет)))) “Ой, ще новий борець за справедливость – якийсь Серьога – нарисовался!” :))))) Вы же взрослая женщина тем более госслужещий, а пишите как простите, “гопота”! Теперь ответьте. Вы считаете это нормальным на территории парка строить отель или что нибудь еще???

     • avatar
      Ольга
      9 років тому

      А вы конечно же тоже журналист? Университет им. Т.Г.Шевченка, наверное, с отличием закончили. В Вашем комментарии 8 орфографических ошибок. Вот как найдете 8 отличий – сразу же и отвечу на Ваш вопрос.

     • avatar
      Серега
      9 років тому

      Ну понятно! Т.е. Вы считаете это нормальным! Что и требовалось доказать!!! Вам же завтра с внуками или даже с друзьями не будет где прогуляться… А к журналистике я никого отношения не имею.

     • avatar
      Andriy Kachor
      9 років тому

      Мені здається, що в Ольги – і їй подібним – т.зв. “Стокгольмський синдром”, коли жертва починає співчувати і навіть захищати своїх мучителів. Дехто називає це ще мазохізмом, але в будь-якому разі – це явне психічне відхилення.

     • avatar
      Серега
      9 років тому

      Таки да! Другого объяснения нет! Надеюсь, что Ольга в глубине души или совести согласна с тем что в парк должен быть для простых жителей, детей,ветеранов.

     • avatar
      Світлана Хилько
      9 років тому

      і для людей в масках теж)))))))

     • avatar
      Ольга
      9 років тому

      Ай, молодцы какие! пообщались промеж себя с паном Качором?!? а какие психологи-то – и аж в глубину моей души заглянули! и диагноз поставили! Ну вы общайтесь, общайтесь, не отвлекайтесь на меня. Я ж говорю – вам и без посторонних людей на вашем самиздате хорошо. Сами спрашиваете, сами отвечаете! так держать!

     • avatar
      Світлана Хилько
      9 років тому

      А Ви я бачу частий гість в клініці, що діагнози ставите))))))

     • avatar
      Світлана Хилько
      9 років тому

      Я не згодна з Вами про те що мешканцям не буде де гуляти з онуками чи дітьми. На вашу краще нехай будуть хащі в парку чим упорядкована територія, чи заклад харчування.

 • avatar
  Iren Irena
  9 років тому

  Світланко , дорогенька! Мовчить вже за свого Федоренко! по вул Київській асфальт зняли, людям покращення зробили! А зараз на цю трасу немає коштів у бюджеті бо Вашого не вибрали, та тролейбуса не передбачено на 2013р.!
  Не має у Вас, нічого людського!

  • avatar
   Серега
   9 років тому

   Я Вам больше скажу что троллейбус 2 раза не прошел экспертизу!!! И второй раз был перед выборами!!!! Как это было смешно и больно одновременно наблюдать когда знаешь, что экспертиза провалена, А Федоренко и вся его предвыборная компания вешала лапшу, и прям сами в это верили!!!! Чуть ли не завтра будем кататься на троллейбусе, и когда воротили Киевскую улицу люди действительно надеялись на покращення((((((((((((

   • avatar
    Світлана Хилько
    9 років тому

    це ви про свій картонний трролейбус розкузуєте))))

    • avatar
     Сергій Іллюхін
     9 років тому

     Все змішалося у голові Світлани:)

     • avatar
      Світлана Хилько
      9 років тому

      не змішалось.Ви краще про свій тролейбус розкажіть

     • avatar
      Світлана Хилько
      9 років тому

      Я вже зробила давно висновки про Вашу діяльність, тому далі дискутувати на дані теми не маю бажання .Допобачення!!!!!!!!!!!!!

     • avatar
      Серега
      9 років тому

      Эксперт Светлана сделала ВИСНОВОК))) Правда всеравно рано или поздно всплывет)))))

    • avatar
     Серега
     9 років тому

     Давайте с Вами поспорим на 10 000 доларов что тролейбуса не будет как минимум до 2015 года!!!!!

  • avatar
   Світлана Хилько
   9 років тому

   щоб вам було відомо реставрацію вул. Київська почали з 2008 року, а тоді, ще про Федоренка не було відомо нікому. Ну і правильно, далі катайтесь на зробленому власноруч тролейбусі. Ми побачимо згодом що Ваш кандидат зробить для міста

 • avatar
  Світлана Хилько
  9 років тому

  Я вже зробила давно висновки про Вашу діяльність, томудалі дискутувати на дані теми не маю бажання .Допобачення!!!!!!!!!!!!!

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   9 років тому

   На трибунах становится тише, тает быстрое время чудес…

   • avatar
    Світлана Хилько
    9 років тому

    Гаврило був прмірним чоловіком, Гаврило жінкам вірним був….

    • avatar
     Maksim Dyachenko
     9 років тому

     Биография

     Аланис Мориссетт (англ. Alanis Nadine Morissette), знаменитая на весь мир певица, актриса и композитор из Канады, родилась в городе Оттава в 1974 году 1 июня. Ее отец был директором школы, а мать учительницей.

     С самого детства она начала заниматься музыкой, и уже в шестилетнем возрасте научилась играть на фортепиано. К 1984 году была готова первая песня Аланис «Fate Stay with Me», которую она выпустила совместно с Линдсеем Морганом.

     http://imhonet.ru/person/80193/

     • avatar
      Світлана Хилько
      9 років тому

      а дочого даний коментар?

     • avatar
      Maksim Dyachenko
      9 років тому

      до вашої фотографії, приємно коли до нас заходять такі відомі люди.

     • avatar
      Серега
      9 років тому

      Она даже не знает кто это)))))))))))))

    • avatar
     Alina Dyachenko
     9 років тому

     Цікаво, невже дійсно так складно спілкуватись з іншими людьми, які не приховують своїх імен та прізвищ та ведуть відкриту публічну розмову, – від свого власного імені, а не ховаючись за фотографії іноземних зірок?
     Більшість коментаторів нашого сайту, які активно захищають владу та критикують наш сайт, журналістів та опозицію, приховують свої імена та прізвища.
     Ми пишемо свої статті не під псевдо, а під справжніми іменами. І якщо й критикуємо владу, то не ховаємось за “ніками” та “масками”. Нам немає чого приховувати. Це наша позиція.

     Майте і Ви сміливість говорити від СЕБЕ, а не від вигаданої особи.

     Відкритість – це шлях до змін.

     • avatar
      Світлана Хилько
      9 років тому

      а з чого ви взяли, що прізвище та ім”я не справжнє? а фото можу використовувати, яке я хочу, навіщо мені публічний розголос, я зірковою хворобою не стаждаю, навідміну від вас всіх разом взятих

     • avatar
      Alina Dyachenko
      9 років тому

      Те, що Ви називаєте “зірковою хворобою”, називається відкритість та публічність! ;-)
      Притомні люди не приховують своїх імен, коли висловлюють власні погляди та думки

 • avatar
  Світлана Хилько
  9 років тому

  а причому в цій ситуації про не покошену траву Федоренко? ви ці запитання задавайте дирктору відповідного Жеку чи КП “Благоустрій а пе спихайте з хворої голови на здорову

  • avatar
   Серега
   9 років тому

   Светлана я Вас поражаюсь))))

   Справка с википедии

   Сергі́й Микола́йович Федоре́нко (* 20 вересня 1962, Ніжин, Чернігівська область) — депутат Броварської міської ради, Голова постійної депутатської комісії з питань розвитку та благоустрою територій, земельних відносин, архітектури, будівництва та інвестицій[3]. Директор Медичного центру Приватного підприємства «Феско». Член Партії регіонів.

   Наголошую- Голова постійної депутатської комісії з питань розвитку та благоустрою територій.

   Т.е. он проконтролировать не может, и деректора ЖЕКУ на нараде у Сапожка не бывают и он им указания не дает, ДА? То что Сапожко, Федоренко, начальники жеков не в одной упряжке)))ДА?

 • avatar
  Світлана Хилько
  9 років тому

  ой да ладно, ви незнаєте що далі буде. Напиклад прийде до влади опозиція і почне собі парк пприсвоювати. все можливо в нашій країні.

  • avatar
   Серега
   9 років тому

   Светлана, я рад что Вы согласились что парк присваивают! В нашей стране все возможно! Возможно и опозиция себе захочет!!! Но в том то и прикол что на защиту парка пришли простые жители города, хоть и вместе с опозицией!!! Если на все закрывать глаза, и считать что это в порядке вещей, то бандюки и воздух сделают платным! И Вы будите платить потому что так надо, а я с безпределом не согласен!!!!!!!