• Сьогодні: Четвер, 1 Червня, 2023

БПП «Солідарність» хоче відкликати обласного депутата від Броварів Романа Сімутіна

Липень26/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Партія БПП «Солідарність» підтримує ініціативу виборців Київщини щодо відкликання двох депутатів облради, зокрема обранця від Броварів Романа Сімутіна. Така заява з’явилась вчора на офіційному сайті партії. Сам Роман Сімутін вказує, що ініціатива з його відкликання є зачищенням рядів, організованим обласним керівництвом президентської політсили. Зокрема, нібито хочуть позбутися «ударівців»  та нелояльних депутатів, які не хочуть «кнопкодавити» та мають власну позицію.

Як ідеться в заяві БПП «Солідарність», 15 липня відбулися збори виборців, на яких вони обговорили діяльність двох депутатів обласної ради – Романа Сімутіна та В’ячеслава Соболєва – та визнали її незадовільною. Збори ухвалили рішення ініціювати процедуру відкликання обранців за народною ініціативою.

Роман Сімутін

Як зазначив Роман Сімутін, збори щодо відкликання проводили потайки, причому аж у Віті-Поштовій, яка дуже далеко від Броварів (на правому березі Дніпра, на південь від Києва – ред.). Участь у зібранні брали звезені представники обухівської картонно-паперової фабрики та Трипільської ТЕС, а також тітушки, – зазначає обранець. З його слів, молодики не пускали депутата на засідання. Це частково підтверджують інші свідки подій.

Фото із зібрання у Віті-Поштовій

Фото – “Київ – Київщина Тайм”
Фото – “Київ – Київщина Тайм”
Фото – Анна Бикова

Роман Сімутін, пояснюючи причини ініціювання його відкликання, вказує, що є неугодним керівництву обласного осередку БПП «Солідарність». З його слів, зараз з організації витісняють колишніх членів «Удару». Також одним із факторів нібито стало голосування депутата під час сесії облради 19 травня “проти дерибану майна”, яке пішло у розріз із позицією керівництва обласного осередку партії.

Слід зазначити, що в обласному осередку БПП «Солідарність» журналістам «Маєш право знати» не змогли прокоментувати позицію партії та пообіцяли надати докладнішу інформацію згодом. Втім, протягом тривалого часу цього не зробили. Відповідей ми так і не отримали.