• Сьогодні: Середа, 17 Серпня, 2022

Мітинг об’єднаної опозиції у Броварах відбувся гучно, але без партійних прапорів – ФОТО

Вересень11/ 2012
avatar
Сергій Іллюхін

Броварчанин, громадський активіст, голова Київської обласної організації політичної партії "ДемАльянс"

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Сонячним ранком 10 вересня о 8 годині ранку біля супермаркету “Перекресток” зібралося не менше сотні людей з прапорами України.

Напередодні виборів досить часто доводиться бачити мітинги, організовані прихильниками політичних партій, але цього разу було не так – жодної партійної символіки люди не мали, тримаючи у руках лише жовто-блакитні стяги.

Зібравшись у три колони біля супермаркету, мітингувальники організованою ходою рушили до будівлі виконавчого комітету Броварської міської ради.

На площі біля виконкому вже стояли кілька мітингувальників з великими зображеннями броварського міського голови Ігоря Сапожка та написами “Наш мер корупціонер”

Після того, як всі розмістилися на площі, слово взяв кандидат від Об’єднаної опозиції, висуванець ВО “Батьківщина” Олег Кищук, який подякував всім за те, що люди вийшли висловити свій протест проти корумпованої броварської влади та розповів про кричущі випадки порушень закону у Броварах. Зокрема, за словами Олега Кищука, гральні автомати у нашому місті знаходяться під особистою опікою міського голови, тому цей бізнес і досі процвітає (детальніше Олег Кищук розповів про це на своїй прес-конференції)

У цей самий у приміщенні виконавчого комітету відбувалася нарада представників міських відділів та управлінь. Однак за кілька хвилин після початку акції біля мітингувальників була помічена радник міського голови Клавдія Борисівна Сдобнякова, яку, вочевидь, відправили на розвідку.

Жодної партійної символіки мітингувальники не мали, тому про те, що організатором є Об’єднана опозиція, свідчило лише присутність партійного керівництва на акції: окрім Олега Кищука на акції було помічено Анатолія Кривоноса та представників київського обласного штабу “Фронту змін”.

Суворий облік – запорука успіху

Серед учасників акції мені кинулись в очі кілька жіночок, які займалися організацією та обліком присутніх на акції людей.
Зокрема, одна з таких жіночок страшенно обурилась, коли їй сказали, що частина мітингувальників відійшли до туалету. “Не можна відходити – їх же потрібно порахувати!” – вигукнула вона. Після повернення “порушники” поквапились швидше зареєструватися.


Спілкуватися із журналістами такі жіночки не мали жодного бажання. До однієї з них я звернувся із запитанням, чи не може вона розповісти, яка мета мітингу та хто виступає перед присутніми. У відповідь вона грубо відрізала: “А ви кого знімаєте? Виступаючого? Ну от і знімайте!”

Беручи до уваги викладене вище, у мене залишились досить суперечливі враження від акції. З одного боку, приємно, що політичні партії вивели своїх прихильників без партійних прапорів і прагнули привернути увагу до існуючих проблем корупції у Броварах. З іншого боку, суворий облік учасників та їх ставлення до преси не залишають сумнівів у замовленості даного заходу

  • avatar
    Cnhtkjr Art
    10 років тому

    У меня этот Кищук вызывает только неприятные ассоциации. Особенно после того как он до девяти вечера орал в мегафон у меня во дворе, что все кругом сволочи, один только он хороший.