• Сьогодні: Середа, 8 Грудня, 2021

27 січня броварських прихильників Майдану кличуть до міської ради на 9:30 ранку

Січень26/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Бровари вставайЗавтра, 27 січня 2014 року, біля стін Броварської міської ради (вул. Гагаріна, 15) відбудеться акція на підтримку вимог громади до депутатів. Про це було оголошено у суботу, 25 січня, на мітингу на Майдані Свободи. Також листівки з відповідною інформацією поширюються нині у Броварах.

Нагадаємо, 24 січня мітингувальники, що прийшли на попереджувальний страйк на центральну площу міста, пішли до броварського міського голови Ігоря Сапожка вимагати скликання позачергової сесії з приводу подій, що відбуваються у країні. Мер Броварів вийшов до протестувальників та під їх тиском погодився призначити засідання на понеділок, 27 січня, на 10:00. Однак досі жодного розпорядження міського голови про скликання позачергової сесії на офіційному веб-сайті  міста не оприлюднено!

Вчора на продовженні страйку громада обговорила текст звернення, який було передано депутатам Броварської міської ради на затвердження. У цьому документі від Президента України вимагається відправити уряд у відставку, Міністра внутрішніх справ Захарченка віддати під суд, повернутися до Конституції 2004 року, терміново прийняти низку нових законів для вдосконалення виборчого законодавства, призначити дострокові парламентські та президентські вибори, а також дострокові вибори у місцеві ради, сформувати спеціальні слідчі комісії із залученням опозиції і громадськості для розслідування фактів вбивства громадян України під час масових протестів, викрадення людей, побиття журналістів, а також фактів порушення законів співробітниками спецпідрозділу «Беркут» і притягнення винних до кримінальної відповідальності, негайно розпустити спецпідрозділ «Беркут» та припинити переслідування осіб, що приймають участь в акціях протесту.

Текст звернення

 • avatar
  Alexsandr Zagadum
  8 років тому

  ну и зачем это баламутка воды, и переливание с одного места в другое.

  Бровары всегда был отдельным органом власти.

  Киев проезд дорожает – у нас он стабильный.

  Бровары – европейский город!

  Басейны, стадионы, продукты, даже улицы чистые (у меня точно, посещаю жек в случае не выполнения)

  Вам нужен майдан в Броварах ? Апокалипс?

  Не месте власти – надо уделить внимание трудоустройству и создания мест в Броварах, с повышением зарплаты.

  80%
  ездят в Киев, хотя бизнес и офисы можно развивать в Броварах, тем более
  что места аренды много, надо создать комфортные условия.

  а бизнес обустроит вокруг своего офиса достойное оформление и создержание поряка.