• Сьогодні: Неділя, 31 Травня, 2020

І знову влада використовує “комунальний адмінресурс” проти зустрічей з опозиційними лідерами

Вересень24/ 2012
avatar
Аліна Дяченко

Депутат Броварської міськради, голова броварського осередку "ДемАльянсу", екс-головний редактор "Маєш право знати"

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Щойно проїжджала повз майдан Свободи, де ввечері має відбутись зустріч броварчан з Арсенієм Яценюком. Поряд з монтажем сцени, де робота дійсно кипить, уже традиційно “працює” комунальна техніка. І знову “якась  несподівана поламка” сталась саме у день проведення мітингу, і знову ремонтувати її треба саме у час підготовки до нього.

Ось так проходить монтаж сцени між поштою та новою адмінбудівлею:

А ось так комунальна техніка “Служби замовника” ліквідовує чергову “поламку у день мітингу”:

Цю “методику” боротьби з опозиційними мітингами броварська влада уже неодноразово використовувала. Зокрема “комунальний адмінресурс” уже намагався перешкодити проведенню зустрічі лідера партії “УДАР” Віталія Кличка з броварчанами 30 червня, мав зупинити акцію на підтримку Віталія Запорожця біля бровраського суду, перешкоджав проведенню “комунального протесту” Юрія Кравця та “профілактично” запобігав можливому приїзду Кличка на День захисту дітей.

У будь-якому разі ці недолугі потуги влади перешкодити реалізації права громадян на мирні зібрання та вільну агітацію свідчать про те, що вона відчуває свою слабкість та невпевнена в “електоральному потенціалі” свого кандидата. То ж замість того, щоб дати броварчанам можливість безперешкодно ознайомитись з виборчими програмами та гаслами різних політичних партій та кандидатів, поспілкуватись з ними вживу, щоб свідомо та зважено зробити свій вибір 28 жовтня, можновладці створюють дедалі більше інформаційних приводів для опозиції та… для власної дискредитації.

Що ж, побачимо, що у який спосіб міські чиновники та їх підлеглі комунальники ганьбитимуться сьогодні ввечері, та чи встигнуть відремонтували “несподівану поламку” до 18:00. Читайте скоро на “Маєш право знати”.