• Сьогодні: Четвер, 7 Липня, 2022

І знову влада використовує “комунальний адмінресурс” проти зустрічей з опозиційними лідерами

Вересень24/ 2012
avatar
Аліна Дяченко

Депутат Броварської міськради, голова броварського осередку "ДемАльянсу", екс-головний редактор "Маєш право знати"

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Щойно проїжджала повз майдан Свободи, де ввечері має відбутись зустріч броварчан з Арсенієм Яценюком. Поряд з монтажем сцени, де робота дійсно кипить, уже традиційно “працює” комунальна техніка. І знову “якась  несподівана поламка” сталась саме у день проведення мітингу, і знову ремонтувати її треба саме у час підготовки до нього.

Ось так проходить монтаж сцени між поштою та новою адмінбудівлею:

А ось так комунальна техніка “Служби замовника” ліквідовує чергову “поламку у день мітингу”:

Цю “методику” боротьби з опозиційними мітингами броварська влада уже неодноразово використовувала. Зокрема “комунальний адмінресурс” уже намагався перешкодити проведенню зустрічі лідера партії “УДАР” Віталія Кличка з броварчанами 30 червня, мав зупинити акцію на підтримку Віталія Запорожця біля бровраського суду, перешкоджав проведенню “комунального протесту” Юрія Кравця та “профілактично” запобігав можливому приїзду Кличка на День захисту дітей.

У будь-якому разі ці недолугі потуги влади перешкодити реалізації права громадян на мирні зібрання та вільну агітацію свідчать про те, що вона відчуває свою слабкість та невпевнена в “електоральному потенціалі” свого кандидата. То ж замість того, щоб дати броварчанам можливість безперешкодно ознайомитись з виборчими програмами та гаслами різних політичних партій та кандидатів, поспілкуватись з ними вживу, щоб свідомо та зважено зробити свій вибір 28 жовтня, можновладці створюють дедалі більше інформаційних приводів для опозиції та… для власної дискредитації.

Що ж, побачимо, що у який спосіб міські чиновники та їх підлеглі комунальники ганьбитимуться сьогодні ввечері, та чи встигнуть відремонтували “несподівану поламку” до 18:00. Читайте скоро на “Маєш право знати”.

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  10 років тому

  До речі, вперше таку технологію було використано проти Діда Мороза ще в грудні минулого року 
  http://pravo-znaty.org.ua/u-brovarah-did-moroz-prosit-deputativ-ne-chipaty-park-peremoga/

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  10 років тому

  Є неперевірена інформація, що влада ніби-то не планувала перешкоджати проведенню мітингу, а навпаки намагалася терміново полагодити проблемні ділянки. У кого які думки будуть стосовно такої версії?

  • avatar
   Alina Dyachenko
   10 років тому

   Ні, судячи з того, що комунальна техніка поїхала, щойно закінчився мітинг, не схоже, що вони дійсно щось ремонтували увесь цей час. Крім того, один з працівників зізнався у приватній бесіді своєму знайомому, що все це імітація.

 • avatar
  Alina Dyachenko
  10 років тому

  Є тривожна інформація!!! Працівникам “Тепломережі” дано вказівку зробити справжню аварію на Майдані Свободи, щоб до виборів у центрі Броварів більше вже ніхто не збирався. І тепер ці горе-працівники думають, як її зробити так, щоб випадково не знищити весь Майдан.
  Бо одна справа імітація поламки, а інша – дійсно її організувати. Словом, якщо найближчим часом на Майдані Свободи щось станеться і ця тривожна інформація підтвердиться, можна буде із впевненістю казати, чиїх рук це справа. Якщо чесно, то це вже попахує тероризмом і саботажем, і за це організатори мають відповідати по повній.
  Невже, Яценюк вчора справив на них таке гнітюче враження, що вони вирішили вдатись до криміналу та наразити людей на небезпеку, а потім за наш з вами кошт з бюджету ще й лікідовувати наслідки своєї “інспірації”?