• Сьогодні: Четвер, 7 Липня, 2022

Організатори візиту Кличка до Броварів розкажуть про перешкоджання з боку місцевої влади

Липень03/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Сьогодні, 3 липня, об 11.30, в інформаційній агенції УНІАН відбудеться прес-конференція організаторів візиту Віталія Кличка в Бровари та Березань на тему «Влада проти Кличка».  Про це  «Маєш право знати» повідомили у прес-службі громадської організації  «Громадський захист Київщини». Пряму трансляцію прес-конференції можна буде переглянути на сайті агенції УНІАН за цим посиланням.

«Центральна та міська влада своїми діями краще, ніж будь-які соцопитування, показує – хто на сьогодні є реальною загрозою правлячому режиму», – сказано у прес-анонсі «Громадського захисту Київщини». Під час підготовки візиту Віталія Кличка до Броварів та Березані організаторам довелось зіткнутись як з конкретними спробами з боку місцевої влади зірвати цей захід (намагання провести «ремонтні роботи» каналізаційної мережі, закриття частини площі під приводом ремонту електромереж тощо), так і з хвилею «чорного піару» і спроб провокацій безпосередньо під час мітингу.

Крім того, після візиту Віталія Кличка місто Бровари було заклеєне плакатами, які імітують рекламу газети «Громадський захист Київщини» з портретом Павла Різаненка. «Звичайно, текст плаката був змінений, а сама розклейка проводилась і на вітринах магазинів, і навіть на припаркованих автівках, щоб викликати максимально негативне ставлення до Павла Різаненка, якого Віталій Кличко представив як кандидата від партії УДАР на парламентських виборах», – стверджують у «Грозі».

Участь у прес-конференції візьмуть Павло Різаненко (голова ГО «Громадський захист Київщини», депутат Броварської міської ради) та Євген Золотарьов (політолог, громадський діяч). Вони продемонтрують журналістам друковані «чорні» агітаційні матеріали, фото- та відеофіксацію спроб зірвати зустріч броварської громади з Віталієм Кличком та Павлом Різаненком.