• Сьогодні: Середа, 19 Травня, 2021

24 вересня у Броварах відбудеться зустріч з Арсенієм Яценюком

Вересень24/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Сьогодні, 24 вересня, о 18:00 на Майдані Свободи у Броварах відбудеться зустріч з головою ради Об’єднаної опозиції Арсенієм Яценюком. Про це “Маєш право знати” повідомила прес-служба кандидата у народні депутати у 97 виборчому окрузі, висунутого партією “Батьківщина”, Олега Кищука.

Броварчан на агітаційну зустріч запрошував протягом дня у неділю, 23 вересня, спеціальний автомобіль із зображенням Олега Кищука, який курсував вулицями міста та через гучномовець повідомляв час та місце зустрічі з одним з лідерів опозиції. Крім того, по місту було поширено листівки із запрошенням на зустріч:

А завтра, 25 вересня, до Броварів завітає ще політичний лідер – Богдан Бенюк, № 2 у виборчому списку політичної партії “Свобода”. Він також планує зустрітись з виборцями на Майдані Свободи, щоправда, в інший час – о 10:00.

Нагадаємо, 30 липня 2012 року з броварчанами на Майдані Свободи зустрічався лідер політичної партії “УДАР” Віталій Кличко.

Починаючи з 30 липня, «Маєш право знати» проводить громадський моніторинг за всіма етапами виборчої кампанії у виборчому окрузі №97, до якого входять міста Бровари та Березань, смт Баришівка, частина Броварського та Баришівський райони. У фокусі нашої уваги – висування кандидатів у народні депутати, процес реєстрації кандидатів, передвиборча агітація, робота виборчих комісій, день голосування, підрахунок голосів та оприлюднення результатів виборів.

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  9 років тому

  У проведенні заходу Яценюку відмовили: http://docs.pravo-znaty.org.ua/p4092/24.09.2012/445

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  9 років тому

  Хтось був на заході? Що там наш головний опозиціонер країни розповідав? Комунальники сильно перешкоджали?