• Сьогодні: Середа, 8 Грудня, 2021

2 вересня кандидат від «УДАРу» Павло Різаненко проведе у Броварах дві зустрічі з виборцями

Вересень01/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

У неділю, 2 вересня, у Броварах відбудуться дві зустрічі виборців з кандадитом у народні депутати від політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» у 97 виборчому окрузі Павлом Різаненком: о 17:30 у дворі буд. 294 по вул. Київській та о 19:00 у дворі буд. 10 по вул. Поповича. Про це «Маєш право знати» повідомили організатори зустрічі.

Різаненко Павло Олександрович зареєстрований кандидатом у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 97 постановою ЦВК № 218 (додаток 10) від 9 серпня 2012 року.

Біографічні відомості про кандидата (згідно з постановою ЦВК): народився 12 липня 1975 року в селі Красилівка Броварського району Київської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Бровари Київської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

Нині Павло Різаненко є депутатом Броварської міської ради VI скликання, де входить до складу постійної депутатської комісії з питань законності та правопорядку. Депутатом був обраний на місцевих виборах 2010 року по мажоритарному виборчому округу № 20. Кандидатом у депутати був висунутий партією «Сильна Україна», зараз безпартійний та позафракційний. Очолює броварську міську громадську організацію «Прозоре суспільство», а також є головою Київської обласної громадської організації «Громадський захист Київщини».

Починаючи з 30 липня, «Маєш право знати» проводить громадський моніторинг за всіма етапами виборчої кампанії у виборчому окрузі №97, до якого входять міста Бровари та Березань, смт Баришівка, Броварський та Баришівський райони. У фокусі нашої уваги – висування кандидатів у народні депутати, процес реєстрації кандидатів, передвиборча агітація, день голосування, підрахунок голосів та оприлюднення результатів виборів.