• Сьогодні: Субота, 27 Листопада, 2021

Про порушення під час виборчої кампанії можна повідомляти на спеціальний “телефон довіри” СБУ

Вересень30/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

У Головному управлінні СБУ у м.Києві та Київській області розпочав роботу «телефон довіри», – повідомляє Броварська міська рада з посиланням на прес-сектор Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області. Це зроблено з метою своєчасного виявлення, ефективного запобігання і припинення проявів терористичного та екстремістського характеру напередодні і під час чергових місцевих виборів, що пройдуть у жовтні цього року.

У Головному управлінні Служби безпеки України у м. Києві та Київській області для своєчасного виявлення, ефективного запобігання і припинення проявів терористичного та екстремістського характеру напередодні і під час чергових виборів депутатів і голів місцевих рад, які відбудуться 25 жовтня 2015 року, запрацював «телефон довіри».

Цілодобово зі стаціонарних та мобільних телефонів мешканці і гості Київщини можуть повідомляти про можливі правопорушення у ході виборчої кампанії за номером: (044)226-32-32 та Броварський РВ ГУ СБУ у м. Києві та Київській області (04594) 6-24-00.

Для надійного забезпечення безпеки стосовно всіх учасників виборчого процесу Служба безпеки України вживає дієвих заходів.

У разі отримання Вами будь-якої інформації про можливі загрози мирному виборчому процесу можете телефонувати на вказаний «телефон довіри».

Крім того, повідомлення можна надсилати на електронну адресу Головного управління: [email protected].

Інформація, яка надійде до Служби безпеки України буде ретельно перевірена, і за результатами перевірки прийматимуться відповідні рішення.

Анонімність гарантується.