• Сьогодні: П’ятниця, 7 Травня, 2021

Кран завадив мітингувальникам підтримати Запорожця, суд перенесено на завтра

Червень18/ 2012
avatar
Тарас Шако

журналіст видання "Маєш право знати", громадський активіст

Прихильники Віталія Запорожця зібрались сьогодні о 10 ранку біля будівлі Броварського суду. Саме сьогодні мало відбутись чергове судове засідання з оголошенням свідчень підсудного, однак його знову перенесли – засідання відбудеться завтра, 19 червня, о 10.00. Причиною перенесення стало те, що Віталія Запорожця з невідомих причин не було доставлено із СІЗО до зали суду.

Крім того, на учасників пікету на підтримку Віталія Запорожця перед центральним входом до суду чекав «комунальний сюрприз» – кран з люлькою, який нібито ремонтував будівлю броварської Феміди. Внаслідок такого «ремонту» всі підходи до суду були заблоковані, відтак усі, хто прийшов підтримати Запорожця, змушені були тіснитись навколо крану.

Після того, як суддя переніс засідання, мітингувальники заявили, що завтра підтримати Запорожця прийде ще більше людей. До цього закликає і сам підсудний.

Нагадаємо, що попереднє засідання в справі Запорожця набуло значного резонансу. Для усунення громадського спротиву було залучено спецпідрозділи «Беркуту» та «Грифону». Прямо в залі суду було затримано 7 активістів, що підтримували Віталія, але згодом їх відпустили. Зараз їх активно допитують, поки що – як свідків. Порушено кримінальну справу, винним загрожує від 2 до 5 років позбавлення волі.

Також нагадаємо, що це вже не вперше у Броварах проведенню мирного зібрання перешкоджає комунальна техніка. Минулого разу, 2 червня, кран, пожежна машина, аварійки обленерго та тепломережі скупчились на центральній площі під час проведення мітингу Юрія Кравця, а також у цей день на зустріч із броварчанами мав приїхати лідер партії “УДАР” Віталій Кличко.

  • avatar
    Oleksiy Dyachenko
    9 років тому

    Чиїм коштом стоїть там кран-вишка,? Це не дешеве задоволення тримати там цю техніку. ХТО оплачує , за якими документами? Чи суд оплачує “налічкой”?