• Сьогодні: Понеділок, 30 Січня, 2023

Два музичних мотиваційних відео про Бровари та насущне

Червень26/ 2012
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Сьогодні на просторах Мережі вдалося знайти два відеоролики, які так чи інакше стосуються Броварів. Це мотиваційні ролики, мета яких: привернути увагу, підкреслити і мотивувати людей перейнятись тим жахом, який прямо сьогодні відбувається в нашій країні та на вулицях нашого рідного міста зокрема. В обох відео, зроблених всеукраїнськими організаціями, використовуються матеріали “Маєш право знати”. Це вже стає доброю традицією, а також значить, що “МПЗ” – на правильному шляху.

 

1. Подіям 30 травня присвячується

Напередодні, можливо, вирішального судового засідання над Віталієм Запорожцем, котре відбудеться завтра, в “Братстві Святого Луки” зробили арт-відеоролик, присвячений подіям 30 травня біля приміщення Броварського суду. Тоді спецпідрозділи “кривоохоронних” органів брутально і жорстоко розігнали броварчан, які намагались захистити затриманих, котрі протестували проти несправедливого суду над Віталієм Запорожцем.  З 1:30 в кадрі з’являється відео, відзняте нашою журналісткою Аліною Дяченко, котра перебувала в епіцентрі подій.

2. “Вы дарили мне гречку”

Відео від Кабаре “Веселый песец”, котре висміює намагання провладних політиків підкупити народ продуктовими наборами напередодні парламентських виборів. В перелік найбільших “електоральних корупціонерів” потрапив і наш броварський сумнозвісний “регіонал” Сергій Федоренко. Відео “Маєш право знати”, коли від імені Федоренка активістки “Червоного Хреста” підкуповували літніх броварчан скупими наборами харчів починається з 1:35.

Приємного перегляду та поділіться відео зі своїми знайомими та друзями! Можливо, дехто з них задумається над речами, на які не завжди зважає та зробить для себе відповідні висновки.