• Сьогодні: П’ятниця, 9 Червня, 2023

Завтра у Броварах відкриватимуть басейн “Купава” – після майже 7 років реконструкції

Січень07/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

KupavaЗавтра, 8 січня, о 12:00 у Броварах урочисто відкриватимуть плавальний басейн “Купава” – після реконструкції, що тривала майже 7 років. У церемонії відкриття бази підготовки олімпійців з водних видів спорту має взяти участь Прем’єр-міністр України Микола Азаров. Про це повідомляється на Урядовому порталі. В оголошені міститься порядок акредитації ЗМІ на цей захід, однак про можливість участі звичайних громадян у відкритті басейну нічого не сказано.

Нагадаємо, загальна кошторисна вартість реконструкції об’єкту складає 23 110 873 грн. Саме така сума зафіксована у договорі, укладеному між відділом капітального будівництва Броварської міськради Київської області та ТОВ «Фірма ГФ» від 23 липня 2013 року. При цьому договірна ціна робіт, що доручені підряднику, становить 22 533 147 грнПроектом було передбачено реконструкцію внутрішніх мереж басейну: вентиляційної системи, водопідготовки, водопостачання, каналізації, опалення, систем зв’язку та радіофікації, пожежної сигналізації, внутрішніх електричних мереж, покрівлі. Кошти на реконструкцію виділено з державного бюджету. Відповідно до угоди, строк здачі об’єкту в експлуатацію був призначений на грудень 2013 року.

За інформацією сайту “Наші гроші”, директором басейну «Купава» є Тетяна Федоренко, дружина особистого масажиста прем’єр-міністра Миколи Азарова Сергія Федоренка. Він відомий як власник підприємства «Феско», яке контролює роботу іншого броварського басейну «Схід», також відремонтованого коштом держбюджету. Федоренко є депутатом Броварської міської ради від Партії регіонів, очолює постійну комісію з питань розвитку та благоустрою територій.

  • avatar
    Nika Nectarnica
    9 років тому

    Ну и сколько же будет стоить посещение? Такую цену, как в Феско загнут? И еще будут рассказывать, что благодетели. Между прочим, за наши деньги бассейн ремонтировали, поскольку мы – налогоплательщики. А прибыль кто будет дерибанить? Давайте, броварчане, выясним этот вопрос.