• Сьогодні: Четвер, 7 Липня, 2022

26 жовтня “Наступ” запрошує на Фестиваль політичного трагікомічного кіно

Жовтень25/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

 У п’ятницю, 26 жовтня, у Броварах біля міського культурного центру “Прометей” о 18:00 розпочнеться Фестиваль політичного трагікомічного кіно. Після кінопоказу організатори – громадянська кампанія “Наступ” – запрошують глядачів взяти участь у Наступальному марші Світла та пройти до “розплідника броварської корупції, насилля та беззаконня”. Про це “Наступ” повідомляє на своєму сайті.

Як сказано у повідомленні громадянської кампанії, у програмі фестивалю – безпрєдєл місцевої влади на відео без купюр та цензури:  “передвиборчі блокбастери, політичні драми, іронічні трагікомедії та сенсаційні прем’єри!” У головних ролях: Сергій Федоренко, Дмитро Ратніков, Ігор Сапожко та їхні посіпаки. В епізодах: знавіснілі чиновники та «братки» з поліцаями. Режисер: Партія ****онів. Оператор: Громадянська кампанія «Наступ». Special guest star: DJ ALIGHIERY!

По закінченню фестивалю планується проведення Наступального маршу Світла до розплідника броварської корупції, насилля та беззаконня (трохи більше кілометра від «Прометею»). Зло боїться світла й буде переможене променями правди та сміливості, – запевняють організатори.

  • avatar
    Сергій Іллюхін
    10 років тому

    Повідомлення зі сторінки “Наступу” у соц.мережі:
    Громадянська кампанія «Наступ» змушена скасувати проведення сьогоднішнього кінофестивалю політичного трагікомічного кіно, запланований раніше на сьогодні, 18:00. «Наступ» отримав інформацію про підготовку силових провокацій проти учасників, організаторів та присутніх на фестивалю з боку штабів двох провладних кандидатів. У зв’язку з тим, що паралельно на Майдані Свободи влада проводитиме примусовий агітаційний захід на підтримку Сергія Федоренко, акція «Наступу» біля «Прометею» може вийти ще більш ризикованою, позаяк увага громадськості, преси та правоохоронців буде розпорошена між двома заходами. Такий варіант дасть ще більше можливостей «бойовикам» провладних кандидатів учинити розправу над броварчанами, котрі прийдуть на фестиваль, аби ті не дізнались усю правду про владу.З огляду на те, що про свою гарантовану участь у фестивалі заявили кілька десятків людей (а сил противника може бути значно більше), «Наступ» прийняв рішення убезпечити наших прихильників від можливих травм, усвідомлюючи, що міліція в кращому разі мовчки спостерігатиме за масштабною бійкою. Ми не будемо підставляти броварчан під кулаки «регіоналівських» бандитів розуміючи, що в цьому випадку сили можуть бути нерівні, а достатній рівень безпеки саме сьогодні «Наступ» створити не зможе. У свою чергу «Наступ» намагатиметься інакшим чином оприлюднити підготовлені на фестиваль відеоматеріали та прем’єри.Натомість ми закликаємо всіх громадян мобілізуватись перед 28 жовтня, відкласти усі свої справи, виспатись та бути готовими до захисту виборчих дільниць від спроб фальсифікацій в ніч з 28 на 29 жовтня. На цей вирішальний день та ніч мають бути кинути всі наші сили та завзяття, рішучість та безстрашність. Броварчани не мають морального права програти владі та допустити всеукраїнської ганьби, коли наше місто у Верховній Раді представлятиме масажист Азарова або ді-джей з нічного клубу.Уважно стежте за оновленнями наших сторінок в соцмережах – сайт «Наступу» знову атакують і наразі доступ до нього утруднений. Зараз настає критичний момент, коли в будь-який момент може статись щось екстрене та важливе. Готуймось до Наступу!