• Сьогодні: Вівторок, 26 Травня, 2020

«ДеПо»: Тролейбусну лінію «Бровари–Київ» у 2013 році не будуватимуть

Лютий27/ 2013
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

jc124_27_trolleybusНа спорудження тролейбусної лінії Бровари-Київ коштів в 2013-му році не передбачено. Про це заявив голова Київської ОДА Анатолій Присяжнюк в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна», повідомляє сайт depo.ua«На жаль, цей рік дуже складний в цілому для держави, тому що потрібно віддавати близько 100 мільярдів гривень Міжнародному валютному фонду, відтак реалізація проектів, які потрібно було починати, на жаль, призупинена», – зазначив чиновник.

На запитання про те, коли ж саме розпочнеться будівництво тролейбусної лінії, котра згідно з обіцянками чиновників мала бути введена в експлуатацію в 2015-му році та коштує понад півмільярда гривень, Присяжнюк сказав: «В цьому році однозначно не розпочнеться».

Нагадаємо, що прокладення тролейбусної лінії Бровари-Київ було головним передвиборчим «коником» кандидата в народні депутати від Партії регіонів, броварського депутата Сергія Федоренка.

Після програшу на парламентських виборах в місцевій комунальній пресі Федоренко заявив, що незважаючи на поразку, усе одно виконає свої передвиборчі обіцянки, зокрема ті, що стосувались тролейбусу.

Ra1IxVvU9t4

Джерело: Депо.ua