• Сьогодні: Четвер, 20 Січня, 2022

«Бики Федоренка» вже за «доброю» традицією напали на журналістів. ВІДЕО

Липень18/ 2012
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Зустріч «головного» броварського депутата з мешканцями Броварів 17-го липня не передвіщала нічого екстраординарного. Масажист «тіла №2» Сергій Федоренко останнім часом влаштовує зустрічі у броварських дворах мало не щодня, адже виборча кампанія головного місцевого регіонала переходить в активну фазу. І байдуже, що зустрітись з кандидатом в парламент від правлячої партії людей приходить зовсім небагато (цього разу їх було трохи більше десяти): кожна така зустріч – це не один інформаційний привід для наших читачів.

Так, наприклад, цього разу, відповідаючи на запитання мешканців, Сергій Миколайович з гордістю повідомив, що вже у вересні завдяки його зусиллям відкриється басейн «Купава», а до кінця року (!) броварськими вулицями проїде перший тролейбус.   А скільки було роздано обіцянок – і не злічити: і собак усіх бездомних Сергій Миколайович пообіцяв повбивати, і під’їзди відремонтувати, і ліфти полагодити, і туалетів громадських наробити, і ще гору + маленьку купку щастя для броварчан, якщо ті виберуть його нардепом. Все відбувалось мирно і душевно, під наглядом начальниці відділу культури Багмут в спортивних штанях і незмінним чорним «німбом» над головою.

Начальниця броварського відділу культури - крайня ліворуч в спортивних штанях.

а також двох «стрьомних» мужичків, функцією яких було поставити табличку «Зустріч із Сергієм Федоренком», а потім її прибрати. От про цих хлопів і піде далі мова.

Чоловіки поки просто спостерігають

Невідомі чоловіки звернули увагу на журналістів МПЗ ще перед початком зустрічі: пан Фе затримувався вже на кілька десятків хвилин, віддавши народ, що його чекав, на поталу Наталії Багмут, котра по манівцях стадіону 10-ої школи намагалась зібрати хоча б дещицю людей для зустрічі з масажистом Азарова.  Люди відмовлялись і йшли своєю дорогою, а пані Багмут раз по раз увечері вдягала сонцезахисні окуляри, щойно бачила направлений на себе об’єктив МПЗ, вочевидь забувши, що навіть протигаз не завадить людям упізнати її фірмову перуку. Зрештою, двоє дядьків і собі підійшли до фотокора МПЗ зі словами «а кто давал разрешение на сьемку?». Отримавши відкоша, мужички спокійно стали до гурту, аби створити хоча б видимість масовки перед приїздом Федоренка. Потім Сергій Миколайович неодноразово жартував з приводу нашої присутності на зустрічі, нагадуючи, що «вже завтра побачимо усіх нас в інтернатах». Як у воду глядів.

Незадовго до нападу чоловіки спілкуються спочатку з Наталією Багмут, а потім з Сергієм Федоренком

Найцікавіше відбулось вже після розмови Федоренка з громадянами. Журналісти МПЗ вирішили подивитись, в яке авто сядуть підозрілі чоловіки, котрі намагались перешкодити зйомці. Сріблястий Фольксваген – державні номери АІ 2535 СР – виявився припаркованим у дворі на Черняховського. Упевнившись,  що поруч нікого немає, один з «биків Федоренка» зі спини накинувся прямо на автора цих рядків, власною тушею вагою з центнер повалив обох на землю і намагався відібрати усю техніку, на яку здійснювалась зйомка зустрічі Сергія Федоренка з броварчанами.

Зрозуміло, що відразу здійнявся галас, психологічно-напружуючі вигуки «Міліція!», котрі привернули увагу, як завжди, людей, а не правоохоронців.   Коротше кажучи, мужички заспокоїлись і намагались далі вести «культурну бесіду», роблячи вигляд, що нічого не сталось. Далі відео  – без коментарів.

Просимо усіх, хто впізнав цих чоловіків або має про них будь-яку інформацію, повідомити на [email protected] . Наперед вдячний! :)

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  10 років тому

  Того, що поінтелігентніше, я точно десь бачив… Але не можу пригадати, де саме…

 • avatar
  Ярослава
  10 років тому

  так до міліції справа дійшла чи ні? прокуратура гордо заявляє, що реагує на кожне звернення журналістів: http://goo.gl/XmvJa Важливо взнати імена героїв відео, їхній зв’язок з Федоренком та Багмут, а також реакцію міліції на ваше відео. Якщо проковтнути цей випадок, то на наступній зустрічі Федоренка з Багмут залишитеся вже без відеокамери

 • avatar
  Cnhtkjr Art
  10 років тому

  Боже, ну что за жлобье?! Их Федоренко еще даже не депутат ВР, а они уже позволяют себе плевать на закон и нагло, без зазрения совести, с большими и честными глазами врать на камеру.
  А что же будет когда эта ОПГ выиграет на выборах? Всех кто посмотрит в их сторону сразу в тюрьмы пересажают, где те будут ожидать решения суда по полтора года?

  зы. Товарищи, журналисты, не ходите вместе рядом, пусть хоть кто-то фиксирует со стороны на камеру вашу деятельность, а то я себе уже представляю следующий репортаж сЕкты о броварских провокаторах. И ей поверят.

 • avatar
  Andriy Kachor
  10 років тому

  Надійшла інформація, що вчорашні нападники з боку Федоренка пов’язані з депутатом броварської міської ради Олександром Михайловим. Зокрема, чоловіка, котрий підло з-за спини схопив мене за шию звати Сергій, брав участь в передвиборчій кампанії Михайлова, колишній співвласник одного з комп’ютерних клубів міста, який на даний момент ліквідовано. Дехто вважає, що основним його завданням було виконання ролі “штурмовика”.

  Сам Михайлов пройшов в міську раду за списками партії “Зелені” разом з депутатами Андрієвським і Кратом – всі троє зараз перебувають у фракції Партії регіонів. Михайлов також відомий участю в незаконних оборудках з броварською землею. 

  Прошу всіх, хто має більше інформації про даного “Сергія” повідомити мені її будь-яким доступним шляхом, в т.ч. і за допомогою даного сайту. 

 • avatar
  H236896
  10 років тому

  Журналіст має право на носіння зброї. Отож після того я на журналіста нападають він має законне право застосувати неї. З такими уродами необхідно розмовляти їх мовою. Пару гумових куль в область геніталій остужує таких гнид дуже швидко. 

  • avatar
   Andriy Kachor
   10 років тому

   Працюємо над цим питанням. На жаль, питання використання засобів активної самооборони (травматичної зброї, призначеної для відстрілу гумових куль) – не таке просте, як здавалось. Зокрема, мене найбільше засмучують правила, куди саме можна цілити нападнику, а куди не можна. По встановленим нормам, діапазон обстрілу досить вузький, зокрема в область паху, як ви пропонуєте, стріляти не можна.

   • avatar
    Cnhtkjr Art
    10 років тому

    а если не целиться? Ну, попало туда, ну с кем же не бывает?
    Вот только докажи, что это не ты на него напал.

    • avatar
     Maksim Dyachenko
     10 років тому

     Сейчас в Украине это просто будет зависеть от того в каком издании работает журналист. Это как анекдот про болельщика Спартака который зверски искалечил собаку.

 • avatar
  Andriy Kachor
  10 років тому

  Дякую усім, хто допоміг в наданні інформації про нападника! На даний момент відомо вже багато важливої та корисної інформації – майже вся, яка була потрібна! Не очікував на такий відгук багатьох людей – разом переможемо!

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   10 років тому

   Напишеш, що вдалось з’ясувати чи “герої” залишаться невідомими широкому загалу? :)

   • avatar
    Andriy Kachor
    10 років тому

    Не буду нічого писати, тому що, по-перше, це може стати певним натяком на людей, котрі надали мені подібну інформацію, а я усім гарантував анонімність і не збираюсь називати джерела ні за яких умов. А по-друге, поширення певної інформації може бути протизаконним. 

    • avatar
     Сергій Іллюхін
     10 років тому

     “А по-друге, поширення певної інформації може бути протизаконним”
     – ти дізнався, що хтось із них… ГЕЙ???

     • avatar
      Andriy Kachor
      10 років тому

      гей – не гей, але п…ар – це точно! :)