• Сьогодні: Вівторок, 28 Березня, 2023

Навіщо «Броварська панорама» підводить Федоренка під статтю?

Березень19/ 2012
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Цікава історія виходить. Пам’ятаєте, як нещодавно в нас на «МПЗ» з’явився пост Сергія Іллюхіна про те, що газета «Броварська панорама» опублікувала начебто відфотошоплену фотографію Сергія Федоренка? На світлині голова місцевої фракції «Партії регіонів» позує в районі Розвилки на фоні дороги.

 

Тоді багато хто помітив, що фото виглядає дуже дивно: фігура вірогідного кандидата в парламентарі від ПР якась непропорційна по відношенню до інших об’єктів на фото, зокрема до автотраси, на якій стоїть Сергій Федоренко та автомобіля «Нива» на задньому плані. Фотографія дала багатьом підстави стверджувати,  що тут не обійшлось без монтажу, в результаті якого відомого масажиста «вклеїли» на фото, відпочатку зроблене без його присутності. Ситуацію жваво обговорювали в Мережі, а дехто навіть почав робити «фото жаби», порівнюючи броварського члена Національного олімпійського комітету з відомим героєм інтернет-мемів – «свідком із Фрязіно».

Проте пізніше активіст «МПЗ» Сергій Іллюхін спростував власне припущення про те, що світлина на першій шпальті «Брами» – фотомонтаж. В своїй авторській колонці Сергій зазначив, що сам автор матеріалу в «Брамі» Анатолій Адамський надав йому підтвердження автентичності фото: низку фотографій того самого місця з Сергієм Федоренком в кадрі. На цих кадрах видно, що об’єкти позаду депутата рухаються, в т.ч. та сама «Нива». З цього Сергій зробив висновок, що фото в газеті все-таки справжнє.

Я не буду зараз дискутувати на тему: справжнє фото чи ні. Особисто мені воно здається все ж несправжнім, адже надто вже неприродно виглядає Федоренко на світлині. Проте, я не спеціаліст, аби робити подібні категоричні висновки в цій царині, а також розумію, що такий ефект може бути пов’язаний з особливостями конкретного персонажу фото, його фотогенічності, кольору шкіри, освітлення, апаратури тощо. Тому докази, надані Адамським та ретрансльовані Іллюхіним мені, як не спеціалісту, здаються доволі переконливими. Відтак вважатимемо, що фото – справжнє.

І тепер виникають ще більш цікаві питання.  Якщо фото справжнє, то виходить, що Анатолій Адамський, сам того не очікуючи, зафіксував та опублікував в офіційній газеті доказ того, як Сергій Федоренко грубо порушує Правила дорожнього руху. Зверніть увагу, де саме стоїть Сергій Федоренко, як це видно на фото:

 

Голова броварських регіоналів стоїть прямо на проїжджій частині – фотограф чітко зафіксував, що від Федоренка до тротуару – кілька метрів. Пан Сергій ставить під загрозу не лише життя фотографа та своє власне, щомиті ризикуючи потрапити під колеса, але й може спровокувати ДТП за участі багатьох учасників. Така поведінка – пряме порушення ПДР (розділ 4, пункт 14).

Припустимо, що Федоренко стоїть на пішохідному переході. Але й тут порушення – на зебрі просто так стояти не можна, її треба переходити (той самий пункт 4.14).  Хоча для тих, хто досить добре знає цю частину міста, відомо, що регульований світлофорами пішохідний перехід знаходиться значно далі від місця зйомки в сторону зупинки «Інтернат». Тому очевидно, що Федоренко таки порушує ПДР, стоячи прямо на трасі, ще й позуючи при цьому фотографу.

Залишається загадкою, навіщо «Броварська панорама» вирішила так підставити головного героя мало не 90% власних публікацій останнього часу. Адже тепер активістами «Маєш Право Знати» буде подано заяву в ДАІ з фото підтвердженням, з вимогою притягнути до відповідальності порушника Правил дорожнього руху. Цікаво, яку отримаємо відповідь:

– те, що на Сергія Федоренко накладено відповідний штраф

– чи те, що факти в наші заяві не відповідають дійсності, адже фото – підроблене?)

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  11 років тому

  :)))

 • avatar
  Expert
  11 років тому

  Ваш сайт озабочен только одной личностью в этом городе:)) Уже не интересно читать…

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   11 років тому

   Так він же особа №1 – куди ж без нього! Навіть Сапожко зараз відійшов на другий план.
   Виправимось, точно виправимось – є багато цікавих ідей! :)

  • avatar
   Евгений Захаревич
   11 років тому

   Можна не обращать внимание на коментарии безликого “Эксперта”. Если бы он действительно был озабочен написанным, то соизволил бы что нибудь ответить на коментарии к его придедущим высказываниям в адрес авторов сайта )))) 
   http://pravo-znaty.org.ua/%D1%87%D0%B8%D1%97-%D0%B2%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D1%96%D0%B2%D0%BA%D0%B8-%D0%B2%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%83%D1%94-%D0%B1%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%80%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0-%D0%BC%D1%96%D0%BB%D1%96/#comment-464186252 
   Ну а так, человек просто делает то, что ему говорят, в частности оставляет негативные коментарии. Как по мне, такая схема. уже давно не работает )))))) 

   • avatar
    Andriy Kachor
    11 років тому

    Маю щодо цього ідею наступного поста в колонці автора – щодо деяких “дивних” коментаторів на МПЗ з підтвердженнями. Бо якось так складається, що в Броварах технології партизанського маркетингу, котрі “ізжили” себе в Україні ще кілька років тому, деким чомусь вважаються якимось трендом.) 

   • avatar
    Alice
    11 років тому

     Уважаемый Евгений! Не кажется ли Вам, что нетерпимость к тем, кто имеет другую точку зрения – неконструктивна? А если Вас интересуют комментарии в адрес авторов сайта, то можете их найти и во многих других, кроме названного Вами, местах сайта.
    Да, что скрывать, в Браме – все как при КПСС. Тоска, народ ведь все  свои беды знает не по наслышке. Но, неужели все наши беды только от Федоренко?

    • avatar
     Andriy Kachor
     11 років тому

     Однозначно, “всі наші біди не тільки від Федоренка”. Проте з Федоренка зараз весь міський адмінресурс робить головного в місті, “рятівника Броварів і друга дітей”, такого собі Леніна, а чи то Януковича, який, до речі, в результаті створення такого іміджу, несе публічну відповідальність за все, що відбувається в місті. Важливо, що відомий масажист бере активну персональну участь в процесі формування такого собі культу особистості Себе. Тому він наразі – уособлення всієї вертикалі владної машини в нашому місті.

     • avatar
      Alice
      11 років тому

       Можливо Ви, Андрію, праві. Час покаже.

  • avatar
   Alice
   11 років тому

   Все ж таки дозволю собі з Вами не погодитись – на сайті присутньо багато корисної інформації, що ніяк не пов’язана з С.М. Федоренком.

 • avatar
  Jin
  11 років тому

  На то в озере и щука, чтобы карась не дремал. А то скатимся к временам махрового застоя и будем полуживым старцам оды петь. Молодцы ребята! Информируйте общественность кто есть кто, что есть что.

 • avatar
  Slava Znamin
  11 років тому

  Как эксперт могу утверждать, что фото – не монтаж. ))