• Сьогодні: Четвер, 7 Липня, 2022

Броварського суддю… судитимуть за репресії активістів

Червень05/ 2015
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

rabets3За зверненням ГО «Український союз автомайдан» справу судді броварського міжрайонного суду Миколи Рабця передали у Вищу кваліфікаційну комісію суддів. Громадянину Рабцю, який у суддівській мантії виконував замовлення режиму Януковича та репресував активістів Майдану, тепер доведеться відповідати за свої дії.

Нагадаю, що пан Рабець – це саме той суддя, який визнав мене винним у «нападі на приймальню» Сергія Федоренка – тодішнього голови Партії регіонів у Броварах, сумнозвісного  “масажиста Азарова”, якого режим Януковича руками Сапожка та усього броварського адмінресурсу намагався запхнути у парламент. Але з огляду на те, що з відповідним зверненням виступили автомайданівці, можна припустити, що суддя Рабець “замазався” ще й у справах переслідування майданівців, які їздили в гості до Януковича у Межигір’я.

Нагадаю, що у серпні 2012 року спроба журналістами ТВі взяти коментар у Федоренка обернулась для автора цих рядків судовим засіданням. Сам сюжет, який у наслідку став “злощасним” – нижче (про інцидент з “нападом” на приймальню – з 4:10)

А це backstage того сюжету: відео «нападу» на Федоренка від початку і до кінця

За півгодини після зйомки сюжету автора цих рядків за наказом Федоренка намагалися «запакувати» одночасно три екіпажі ДСО: при повному обмундируванні, в бронежилетах,  з вогнепальною зброєю напоготові, заблокувавши цілий відрізок вулиці Грушевського.

Після цього відбувся суд. Ухвалу виносив вже згаданий суддя Рабець. Як відбувалося це шоу і знущання над законом та правом можна подивитися у цьому відео.

Сьогодні суддя Рабець одним з перших броварських переслідувачів активістів Майдану починає свій шлях відплати. Однак за ним цим шляхом мають піти усі чиновники та правоохоронці, котрі були задіяні як у цій справі, так і в інших резонансних випадках тиску режиму на активних броварчан і журналістів. Передусім ідеться про фігурантів скандальної справи візиту Азарова до Броварів: попри всеукраїнський резонанс, жоден з чиновників та міліціонерів, які займались безпрєдєлом того дня, досі не притягнуті до відповідальності.

Більше того: багато чиновників райради, які дозволяли собі публічно і під відео нападати на активістів та нищити знімальну техніку журналістів досі лишаються на своїх посадах вже при новому голові РДА – Володимирі Сіньку. Тож вже найближчим часом запитаємо як з нього, так і з правоохоронців. За нашою інформацією, розпочинається ґрунтовне розслідування подібних гріхів минулого броварських можновладців, і тепер цим займатиметься не лише прокуратура, але й СБУ. Тож до нових зустрічей, панове посадовці! Революція має тривати до кінця.