• Сьогодні: Субота, 8 Жовтня, 2022

24 шпальти агітпіару за кошт броварчан

Жовтень16/ 2012
avatar
Аліна Дяченко

Депутат Броварської міськради, голова броварського осередку "ДемАльянсу", екс-головний редактор "Маєш право знати"

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Вчора, повертаючись додому, у своєму під’їзді натрапила на цілий стос цупких газет “Броварська панорама“. 24 сторінки, повноколірний друк – навіть до Дня міста наше муніципальне видання не “удостоювалось” такої честі та матеріальних витрат. З обкладинки посміхався головний людолюб Броварів – Сергій Федоренко, і цей спецвипуск, як сказано у вступному слові редакції на першій шпальті, було присвячено  “усім добрим справам, які Сергій Миколайович зробив для людей“.

Редакція видання, яке виходить за бюджетні кошти, журналісти якого отримують заробітну плату зі сплачених нами податків, вирішили зробити голові броварського осередку Партії регіонів передвиборчий подарунок – “ми підняли надруковані в газеті протягом року матеріали, які розповідають про діяльність однієї людини – нашого земляка, кандидатат у народні депутати України по 97-му виборчому округу і подали їх у хронологічному порядку“.

Майже 30 публікацій, понад 30 фото, передвиборча програма, біографія найпопулярнішого на сторінках “Броварської панорами” депутата міської ради та кандидата у нардепи – що ще потрібно для наочної ілюстрації, що таке рівний доступ до муніципальних мас медіа по-броварськи. Цілий рік читача змушували “уважно стежити” за кожним “кроком” Сергія Федоренка, у той час як про діяльність інших депутатів, громадських активістів, кандидатів та представників політичних сил цей “засіб масової інформації” свідомо мовчав. А насамкінець для тих, хто може забувся про те, скільки всього хорошого зроблено під особистим контролем голови земельної комісії у броварській міськраді, зробили таку чудо-диво-підбірку! Щоб ми всі остаточно побачили, скільки газетної площі за рік було витрачено на піар одного політика, якого навіть попри всі ці зусилля у країні все одно краще знають як особистого масажиста Азарова.

А піарників скільки задіяно – майже всі журналісти газети прислужилися: і Наталя Чемериченко, і Наталія Ігнатенко, і Анатолій Адамський, і Наталія Гоменюк, і Стас Анатольєв, і Наталія Ящук, і Людмила Черняк, і Ірина Куліш, а головний редактор – Василь Глушко – чомусь лише як автор фото зазначений. А якщо порахувати ще й всіх журналістів та операторів телестудії “Наше місто“, то вийде взагалі нівроку така прес-служба, не кожен держчиновник таку може собі дозволити, ще й за бюджетний кошт.

Про зміст написаного я нічого казати не буду – Федоренко давно відомий приписуванням собі чужих заслуг та “меценатством” за бюджетний кошт. Але останньою краплею стало те, що цей відвертий агітпродукт, захований під “бренд” міської газети, лежав цілими стосами не лише у під’їздах багатоповерхівок, а й у броварських школах, де, по-перше, в принципі агітація заборонена, а, по-друге, у яких розташовані виборчі дільниці, де знову ж таки подібній “медіа”продукції не місце:

 • avatar
  Матяшко Нікодимов
  10 років тому

  Я коли побачив цей випуск, то дуже довго сміявся.

 • avatar
  Dima Karp
  10 років тому

  я человек не далекий от этой темы, потому с этой статьи я валялся на полу )))

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  10 років тому

  А про вогонь благодатний не забули написати?

 • avatar
  Maksim Dyachenko
  10 років тому

  Смотря на то сколько всего делает “Солнце наше ясное”™ для города задаешься одним вопросом – а где Сапожко ™? Зачем нам мер если у нас такой классный Солнце наше ясное ™  И жив ли мер вообще? может он где-то сгинул, а тут “Солнце наше ясное™” подхватил эстафету и эффективно ее ведет.

  Потому возникает второй вопрос – если человек столько всего сделал для города – зачем его отпускать из города? Пусть остается, ведь там нужно думать, законы писать, а не реальными делами в городе заниматься. Я лично хочу чтобы “Солнце наше ясное”™ остался в Броварах потому, что лет через десять сюда перенесут столицу Украины, при таких то темпах пакращення™

 • avatar
  Brovarozitel
  10 років тому

  Федоренко-Слабое звено? При максимуме монопольного представления в местных власти и медия, результаты тоже под вопросом. Какие же результаты Пана на Броварщине, в Области, в Киеве, в Украине, в международных отношениях, как же улучшился уровень жизни выборцев. Судя из газеты Брама (15.10.2012) результаты локальные и абсолютно без улучшения багосостояния броварчан и в районе. Отсутствие стратегии и тактики у Пана для людей Броварщины, а так же монополизация, вместо командной игры всей местной рады ставят вопрос о том, что монополия Пана является слабым звеном улучшения жизни на Броварщине. Вводы думайте сами…