• Сьогодні: Субота, 4 Лютого, 2023

АНОНС: Проти забудови біля 7-ї школи в понеділок вийдуть на протест

Червень25/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Завтра зранку, 26 червня, депутати та активісти збираються прийти до Броварської міської ради та висловити Ігорю Сапожку «чітку позицію» проти забудови по вул. Гагаріна, 21. Про це «Маєш право знати» розповіла депутатка Ірина Веремчук. Цієї п’ятниці на вказаній ділянці бензопилами зрізали декілька десятків дерев, – каштанів, грабів і лип.

Як повідомила обранка, зустріч має відбутися на початку робочого дня, о 8:00 26 червня. Слід зазначити, що робоче місце міського голови розташоване на 2-му поверсі будівлі виконкому по вул. Гагаріна, 15. А навпроти кабінету Ігоря Сапожка – мала зала, – в якій щопонеділка о 8:15 проводять щотижневі оперативні наради за участю мера та/або його заступників.

Фотографії очевидців п’ятничного “зачищення” від дерев

Нагадаємо, цієї п’ятниці на ділянці між 7 школою та однойменною зупинкою маршрутних автобусів робітники спиляли декілька десятків дерев. Це викликало жваві дискусії та невдоволення з-поміж мешканців міста, активістів і депутатів у соцмережах. Там само сьогодні з’явилися повідомлення про завтрашній протест.

Як зазначив депутат Леонід Черепейнік, на ділянці запланована прибудова нового 6-поверхового офісного приміщення до вже існуючого (будівля, в якій розміщене «АТБ», ред.) Споруда в майбутньому має виступати аж до тротуару в бік вул. Гагаріна. Зі слів свідків, у кінці травня це питання розглядали на засіданні інвестиційної ради.

Нагадаємо, землю в самому центрі міста – 24 сотки – громада Броварів втратила ще 2013 року. Дорогоцінна ділянка відійшла у власність ТОВ «Альянсінвестбуд» рішенням попереднього скликання Броварської міської ради. Директором товариства на той час був екс-депутат Олександр Михайлов.

Фото – Дмитро Карпій, Юлія Павельєва, Михайло Калашніков.