• Сьогодні: Четвер, 6 Жовтня, 2022

Броварський “тітушка” покаявся перед людьми та запевнив, що він “з народом” – ВІДЕО

Січень28/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Коридор тітушки 28Сьогодні під час чергового мітингу броварчан біля будівлі міськради стався несподіваний інцидент. На акцію прийшов один з “тітушок”, яких вчора пильні мітингувальники виявили в приміщенні та вивели через “коридор ганьби”. Помітивши його у натовпі, люди переполошились, бо думали, що він збираєтсья вчинити якусь провокацію. Проте хлопець стрімко піднявся на сходи й попросив взяти слово. Спершу його не хотіли слухати та намагались прогнати, однак в результаті таки дали гучномовець. Виявилось, молодик прийшов сказати, що насправді він “з народом”.

Олександр Даценко (саме так звати цього хлопця) розповів, що напередодні йому зателефонував Юра Лісовський та сказав, що “можна прийти посидіть”. Попри хворобу він погодився та “прийшов посидів”, однак коли побачив, що відбувається, був шокований. “Я з вами, народ!” – завершив він свій виступ. Люди схвально відреагували на його слова та почаии скандувати “Молодець!” й “Героям слава!” Дехто з мітингувальників навіть піднявся та потис хлопцю руку.

Нагадаємо, вчора біля міської ради відбулась акція протесту, на якій броварчани вимагали у місцевої влади підтримати Майдан. Під час мітингу люди помітили, що на четвертому поверсі адмінбудівлі з вікон визирають підозрілі особи, схожі на “тітушок”. Кілька активних учасників протесту визвались сходити та з’ясувати, хто це та що вони роблять в приміщенні. Виявилось, що в актовій залі, де перебувало близько півсотні правоохоронців, знаходилось кілька десятків сторонніх молодиків та чоловіків, які відмовились назватись та пояснити мету свого перебування у будівлі.

Мітингувальники стали рішуче вимагати від міліції, щоб підозрілих осіб вивели з приміщення. Остерігаючись штурму адмінбудівлі, правоохоронці наказали стороннім особам залишити будівлю. “Тітушкам” довелось пройти через своєрідний “коридор ганьби”.

Відео – Тарас Шако

 • avatar
  Veronika Gryschenko
  9 років тому

  тітушки вже не ті..

  • avatar
   Oleg Tertyshnik
   9 років тому

   Номальні вже, після автомоайданівців, туди не йдуть. Набрали покидькив, яким на пляху не хватало. Але, вони могли спровокувати. Мабуть на це й був розразунок…