• Сьогодні: Вівторок, 28 Березня, 2023

Броварчани не хочуть подарунків від «злого Діда Мороза» у вигляді зростання тарифів

Січень15/ 2013
avatar
Аліна Дяченко

Депутат Броварської міськради, голова броварського осередку "ДемАльянсу", екс-головний редактор "Маєш право знати"

У святкову атмосферу Майдану Свободи, де височіє центральна новорічна ялинка Броварів, минулої п’ятниці увірвався дух протесту. Броварчани вийшли на центральну площу зі словами обурення проти небажаного подарунку, який зробив їм «злий та хитрий Дід мороз» в особі міської влади, призначивши на період новорічно-різдвяних свят громадське обговорення підвищення одного з житлово-комунальних тарифів майже в три рази. Висловивши публічно всі свої зауваження до розрахунку нового тарифу, мітингувальники рушили до міського голови, і той несподівано запропонував громаді поспілкуватись та запросив до малої зали виконкому…

Ініціатива провести протестну акцію належить депутату Броварської міської ради Роману Сімутіну, який разом з юристами громадської організації «Прозоре суспільство» та активістами «Громадського захисту Київщини» проаналізував «розрахунок економічно обґрунтованих витрат та нових тарифів на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем водопроводу, каналізації, центрального опалення та гарячого водопостачання», опублікований 26 грудня 2012 року на офіційному веб-сайті броварської міськради.

В обрахунках, які було винесено на громадське обговорення, громадські активісти та депутат знайшли чимало «цікавинок» та свідомих завищень ціни. Наприклад, у новому тарифі закладено по 800 грн. на ліквідацію аварій по кожному будинку щомісяця, незалежно від стану будинку та його тепло- та водопровідних систем. При цьому цифру 800 грн ніяк не обґрунтовано, тобто по суті взято «зі стелі», стверджують активісти.

Здивував громадських аналітиків й обрахунок планової потреби матеріалів на 1 робітника – майже 435 грн. Усе б нічого, проте потреба у «гайках та шурупах» чомусь розрахована і на операторів диспетчерської служби, водіїв та керівний склад, загалом на 16 осіб, які навряд чи потребують такі матеріали.

Істотно завищеними виглядають й витрати, закладені на аварійно-диспетчерський автомобіль – майже 5000 грн. щомісяця, що при плановому проїзді 15 км. на добу означає: 1 км коштуватиме майже 15 грн. «Дешевше їздити на таксі», – стверджують організатори акції та додають: «Сантехніки не повинні їздити на золотому автомобілі!»

Також громадськість вважає недоцільним витрачати майже 74 тис. грн щомісяця на доставку квитанцій мешканцям, оскільки від КП «Броваритепловодоенергія» броварчани й так отримають вже дві квитанції. «То навіщо робити третю? Може, краще вписати цей платіж в існуючу й зекономити кошти громадян», – пропонують громадські активісти.

Усі свої зауваження та пропозиції Роман Сімутін та його однодумці виклали письмово на 4 сторінках та запропонували учасникам акції поставити свій підпис на їх підтримку:

На початку акції депутат коротко перелічив ці зауваження та закликав владу не затверджувати цей тариф та провести розрахунки по кожному будинку, як того вимагає законодавство. Після цього він запросив до слова усіх бажаючих, які теж мали що сказати на тему зібрання. Люди по черзі брали мікрофон та розповідали свої історії боротьби за якісні комунальні послуги, обурювались тим, у якому стані нині перебувають їхні будинки тощо. Майже у кожному виступі звучали нарікання на КП «Служба замовника», яка донедавна відповідала за утримання будинків та прибудинкових територій броварчан та пропозиції її ліквідувати та повернути ЖЕКи.

Ще на початку мітингу люди уповноважили Сергія Батюка сходити до міського голови та запросити того вийти до людей. Невдовзі громадський активіст повернувся з невтішними новинами: міський голова зараз на нараді і вийти до людей не зможе, проте сказав, що на акції присутній його представник – начальник управління житлово-комунального господарства Костянтин Вознюк. Дійсно пан Вознюк був на акції з самого початку та чув усі виступи людей. То ж його запросили до слова і присутні стали засипати запитаннями та претензіями. До честі пана Костянтина, слід сказати, що він поводився спокійно та врівноважено та пробував пояснити, чим викликана потреба у підвищенні тарифу, проте його аргументи звучали для людей непереконливо, і вони продовжували нарікати.

Костянтин Вознюк

Зрештою мікрофон було передано іншому виступаючому, а невдовзі Сімутін запропонував громаді піти до мера Сапожка особисто передати текст пропозицій та зауважень з підписами броварчан, яких на цей час вдалось зібрати вже кілька сотень.

Близько 20 учасників акції у супроводі журналістів рушили до будівлі навпроти, де на другому поверсі розташований кабінет міського голови. Секретарка повідомила, що в «Ігоря Васильовича досі триває нарада», проте вже за кілька хвилин мер сам вийшов зі свого кабінету до людей. Сапожко охоче взяв пропозиції з підписами та… запропонував поспілкуватись. «Проходьте до малої зали, я зараз прийду», – здивував міський очільник громаду неочікуваною пропозицією.

 

Люди залюбки всілись на місця, де зазвичай депутати від їх імені ухвалюють рішення на сесіях. Вже за хвилину до зали зайшов мер, його заступник з житлово-комунальних питань Григорій Голубовський та керуючий справами виконкому Костянтин Кузнєцов. З перших же хвилин зустрічі з громадою Ігор Сапожко став розповідати, чому влада вирішила провести житлово-комунальну реформу у Броварах, нарікаючи на низьку якість комунальних послуг та на роботу КП «Служба замовника». Проте люди прийшли до мера з іншого приводу, і депутат Сімутін поспішив нагадати міському очільнику предмет зустрічі – підняття майже втричі тарифу на обслуговування внутрішньобудинкових мереж, яке має відбутись вже у лютому. Сапожко запевнив, що підняття буде не в три рази. «Різні комісії та фахівці ще багато аналізуватимуть ці цифри, і лише після цього буде затверджено тариф. Ось у вівторок буде засідати цінова комісія, і знову розглядатиме це питання», – запевнив мер присутніх. Чи дотримає міський голова свою обіцянку, побачимо вже на початку лютого, коли, якщо вірити офіційному оголошенню, новий тариф має вступити в дію.

Як прокоментував «Маєш право знати» депутат Роман Сімутін, цією акцією та зустріччю з Сапожком нічого не закінчується, а навпаки – тільки починається. «Процес формування нових тарифів, і не лише на ВБО, а й кварплати треба брати під пильний громадський контроль. Ми будемо аналізувати кожну цифру, ходити на комісії, подаватимемо свої пропозиції і зауваження, поки не будемо впевнені, що ціни на житлово-комунальні послуги справедливі та обґрунтовані. Також ми будемо вимагати звітування про їх витрачання – по кожному будинку. Люди мають знати, на що витрачаються їхні кошти», – заявив Сімутін.

 • avatar
  Alina Dyachenko
  10 років тому

  В ефірі телеканалу “Інтер” про броварську акцію був сюжет. Перегляянути його можна за посиланням – http://podrobnosti.ua/podrobnosti/2013/01/14/881466.html

  • avatar
   Ирина Буяковская
   10 років тому

     До журналіста Аліни Дьяченко, народного депутата України Павла Різаненко, та інших осіб ……Якщо мені , особисто, заборонено висловлювати свою власну думку у коментах Броварського інтернет-ресурсу “Маєш право знати”, то повідомте мене про свої рішення, будь ласка, цивілізовано. Також мені хотілося б почути, або побачити Ваше рішення стосовно мого попереднього коментаря, який Ви самостійно без будь-яких поважних причин удалили. Дякую.                                                              На
   акції була також присутня невелика за численністю соціальна група, яка не утворює ані політичної
   більшості відносно загальної кількості членів політичної сили, даного суспільства, ГО, та інш.Головне питання соціоекономіки – необгрунтоване підвищення
   житлово-комунального тарифу – вирішувалося ВІКОВИМИ МЕНШИНАМИ
   (молодшими або старшими людьми типового робочого віку), а також і людьми
   похилого віку.Люди похилого віку, будучи традиційно впливовими або,
   навіть (за геронтократії) домінучими в минулому, в сучасному
   суспільстві, як правило, відіграють другорядну роль економічно
   «неактивних» груп. Активісти, які борються проти низки житлових,
   комунальних, земельних проблем у м. Бровари, використали «підпорядковану групу» або
   «домінуючу групу», а не«меншість»,чи «більшість»(людей, мешканців міста, пільговіків,
   користувачів, споживачів,виборців, тощо).Акція призвела до позитивної
   дискримінації: ідея полягає в тому, що меншість(близько 20 учасників
   акції) отримали права, яких бракує в більшості. а також завдяки
   особистим контактам прибічників акції та представників засобів масової інформації з представниками людей третього віку і був утворений
   позитивний образ старості – ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ ,про який ми і почули із  масової інформації, а саме, з новин на головниму телеканалі країни
   “Інтер”. Інші із присутньої соціальної групи: члени даного суспільства, мешканці міста, споживачі послуг КП “Броваритепловодоенергія”, та інші були всебічно дискредитовані організаторами , прибічниками акції, підпорядкованою групою.. Прибічники таких
   заходів: А.Качур, А.Дьяченко,Р.Сімутін,та інші стверджували, що кінцевий
   результат виправдовує засоби.Але ми , не люди похилого віку, з цим не згодні. Позитивна дискримінація організаціями,
   чи особами ,які надали кошти для проведення подібних акцій,проектів, тощо
   спільнотам – учасникам акції, стала мотивуючим фактором в деяких “бунтах”, як-от, проведення
   акції 11 січня 2013 року стосовно необгрунтованого підвищення
   житлово-комунального тарифу КП”Броваритепловодоенергія”…….

   • avatar
    Сергій Іллюхін
    10 років тому

    Ми не видаляємо коментарі на “Маєш право знати” – не маємо такої звички.
    Як і коментарі у мережі Фейсбук, які Ви у величезній кількості залишили на сторінці МПЗ

    • avatar
     Ирина Буяковская
     10 років тому

     Згода, що видалення мого коменту – це погана звичка. І добре , що Ви її не маєте. Ви мене, та моїх прихільників і шанувальників , дуже здивували, що я залишаю ” коменти у величезній кількості “. Так, по деяким темам я піймала кураж, це мене не напрягає, та й розібратися в питаннях різної складності можливо кожному…. В деяких коментах на інших сайтах є кількісні обмеження . Буде нагода висловити свою думку на “МПЗ” , тоді буду дотримуватися обмежень загальної кількості слів….

   • avatar
    Alina Dyachenko
    10 років тому

    Хоч Ви й написали моє прізвище з помилкою, все ж відповім. Жодного з цілої навали Ваших коментарів на фейсбуку та сайті “МПЗ” ми не видаляли, хоча Ви залишаєте одні й ті самі коментарі під різними записами. Тому прошу, якщо Ви не в змозі самостійно встежити, де і коли і під яким записом Ви залишали свій коментар, перш ніж звинувачувати нас, спробуйте згадати, а чи дійсно Ви його залишали. 
    Особливо дивно читати такі звинувачення після того, як Ваш досить некоректний коментар-відгук про акцію 11 січня на “Фейсбуку” відкоментували майже всі учасники акції, які є на фейсбуку. 

    А взагалі я продовжую чекати від Вас конструктиву та РЕАЛЬНИХ ДІЙ, а не постійної критики нашого ресурсу. 

    • avatar
     Ирина Буяковская
     10 років тому

     помилка в Вашому прізвищі -це не умисно.Умисно було один мій коментар Вами на фейсбуку на сайті “МПЗ” видалити.Один коментар я не залишаю під різними записами. Особисто для Вас та для”…майже всі учасники акції, які є на фейсбуку” :
     Вчора,11.01.2013р., була на акції на майдані Свободи, м.Бровари,проти підвищення тарифів КП”Броваритепловодоенергія”.Організація найгірша, було всіх до 100 чоловік, учасників акціх близько 50 чоловік, виступаючі “не в темі”, хоча дуже багато організаторів акції користуються інтернетом, та є друзями інтернет-сайтів ЖКГ.Серед тих, які прийшли по питанню правомірного чи незаконного, необгрунтованного підвищення проводилась чергова роздача візиток Павла Різаненко, та примусове залученя учасників акції у якесь ГО жінками, які не мають досвіду спілкування із громадою, та ж кожною категорією учасників акції окремо, та які, мабуть ніколи і ніде не працювали, та тяжче за помаду нічого в руці не тримали, не петрали по жодній складовій житлово-комунального тарифу опалення та гарячої води…..Дуже багато учасників акції нічого не зрозуміли, та й пішли зневірівшись… Юрист громадської приймальні П.Різаненко Р.Загурський , як і інші журналісти Броварського інтернет-сайту “Маєш право знати” вели себе неактивно, якось відсторонилися від громади міста – учасників акції, як і інші журналісти та телебачення. Моя особиста думка: цебувжах.Пропозиції:1) чи не має можливості та бажання у засновників Броварського інтернет-сайту “Маєш право знати”, журналістів цього інтернет-сайту в актуальніх питаннях розміщувати, надавати весь матеріал із рішень Броварської міської ради окремо по житлово-комунальних тарифах, по земельному питанню,та інш., не змішувати в актуальному питанні або журналистському розслідуванні 2 різних теми. 2) У зв”язку із тим, що за Павла Різаненко проголосувало більш ніж 10 тисяч виборців міста Бровари, а також для всіх інших мешканців міста Бровари, які проголосували за тих, чи інших кандидатів у нардепи ВР України восени 2012р., а також для тих хто обрав Броварських гордепів,а також для тих, хто має змогу бути читачем,користувачем Броварського інтернет-сайту”Маєш право знати” ОБ”ЄДНАТИСЯ ОКРЕМО ПО КОЖНОМУ ПИТАННЮ; із громади міста ВИБРАТИ КЕРІВНИКА(ФАХІВЦЯ) ОБ”ЄДНАННЯ ПО КОЖНОМУ ПИТАННЮ ОКРЕМО;ВИБРАТИ КООРДИНАТОРІВ ОБ”ЄДНАНЬ,ЗАЛУЧИТИ ДО КЕРІВНОГО СКЛАДУ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЙ НАРОДНИХ
     ОБРАНЦІВ:НАРДЕПІВ,ГОРДЕПІВ,РАЙДЕПІВ,ПОЧЕСНИХ ГРОМАДЯН МІСТА БРОВАРИ,ГО, а також інших КОМПЕТЕНТНИХ ОСІБ, В КОМПЕТЕНЦІЇ ЯКИХ Є ПРАВО НЕ ТІЛЬКИ ВИСЛОВЛЮВАТИ СВОЮ ОСОБИСТУ ДУМКУ,НЕКОРЕКТНО ВИСЛЮВЛІВАТИСЬ ПО “ГАРЯЧИМ” ПИТАННЯМ, А ПРАВО НА РОЗГОЛОШЕННЯ ЗМІСТУ НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ ДОКУМЕНТІВ,РІШЕНЬ БРОВАРСКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, ЮРИДИЧНЕ,ЕКОНОМІЧНЕ,ЛЕКТОРСЬКЕ ПРАВО. 3)Учасникам акції , як і її організаторському складу, 11 січня 2013р. необхідно було або письмово, або в електронній формі, або через інші масові засоби ЗВЕРНУТИСЯ ДО ВИЩИХ ПОСАДОВИХ ОСІБ УКРАЇНИ, ПО ВЕРТИКАЛІ,СТОСОВНО ПИТАННЯ НЕОБГРУНТОВАННОГО ЗАВИЩЕННЯ КОМУНАЛЬНОГО ТАРИФА КП”БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ”, якщо було б бажання учасника акції, то звернення підкрипити своїм особистим підписом.
     ·
      Відповідаю : Я стежу, змога у мене є.  Я публікую для усіх читачів “МПЗ”, для усіх учасників акції 11.01.2013р. Ваш коректний коментар-відгук про акцію 11 січня 2013, та ще й погрозою:”Тому думайте, коли щось пишете, про наслідки своїх слів””. Мені на радість, в усіх Ваших коментах немає Вашого конструктиву, тому немає що нам і обговорювати.:
      Алина Дяченко прокомментировала запись на стене Маєш Право Знати –     Бровари

     Дата:     12 января 2013, 14:43:56
     Размер:     46К
     Facebook — Алина Дяченко прокомментировала запись на стене Маєш Право

     Знати – Бровари
     Подробнее
     facebook
        
     Алина Дяченко прокомментировала запись на стене Маєш Право Знати –

     Бровари
     Алина написали: Чесно кажучи, дуже здивована Вашим дописом. Думаю, люди,

     які організували цю акцію у той час, як в у всьому місті більше не знайшлось

     жодної людини чи організації чи партії, яка б виступила проти підвищення

     тарифу на ВБО та закликала до цього інших людей, теж будуть здивовані.

     Особливо зважаючи на колосальну роботу, яку вони зробили для того, щоб

     провести цю акцію. Юристи проаналізували розрахунки тарифів, які депутат

     Сімутін отримав на ціновій комісії, розробили цілу низку зауважень та

     пропозицій до міської влади, під цими пропозиціями під час акції було зібрано

     кілька сотень підписів і після акції спільно з 20 учасниками їх було передано

     міському голові. Під час акції, якщо Ви дійсно там були, то мали б помітити,

     роздавались не візитки Різаненка, а тексти цих пропозиції на 3 сторінках і всі

     бажаючі могли їх взяти, а також листівки, на яких було написано короткий

     зміст зауважень та пропозицій. Від організаторів виступав лише Роман Сімутін,

     який власне й був ініціатором цієї акції, решта людей виступали за власним

     бажанням у режимі “вільний мікрофон”, це було зроблено для того, щоб

     висловитись могли не лише організатори, а й будь-хто з учасників. Не знаю, які

     жінки, куди і кого залучали, але я пам’ятаю, що Сімутін оголосив, що будь-хто

     з учасників може залишити організаторам свої контакти, щоб в подальшому з

     цими людьми можна було зв’язатись для створення ініціативної групи від

     громади по питанню тарифів. Стосовно журналістів “Маєш право знати”, то

     Ваші претензії взагалі дивовижні. А Ви взагалі знаєте, чим мають займатись

     журналісти на заходах, які вони висвітлюють? )) Чесно кажучи, після

     прочитання Вашого допису у мене склалось враження, що відстороненою на

     цій акції були не Загурський та журналісти, а, на жаль, Ви. Бо Ви не помітили

     збору підписів і пропонуєте його зробити, хоча він вже зроблений, тексти

     пропозицій та зауважень сприйняли за візитки Різаненка, а збір контактів

     активних та ініціативних людей розцінили як “затягування” у якесь ГО. На

     жаль, схоже, що пишучи цей запис, Ви не думали про конструктив, Ви вирішили

     вилити купу своїх негативних емоцій на людей, які єдині відреагували на

     загрозу, яка чекає на броварчан. І замість того, щоб підтримати цих людей, Ви

     накинулись на них з критикою, подекуди досить примітивного гатунку

     (звинувачувати розумну жінку з вищою освітою, яка розбирається у фінансах,

     яка добровільно прийшла на акцію зібрати підписи та записати контакти, у

     тому, що вона не тримала нічого тяжчого за помаду, да, це дуже коректно з

     Вашого боку та характеризує Вас як адекватну людину, ага). Я чесно не

     розумію, чого Ви хочете. Якщо Ви хочете спонукати нас та організаторів акції

     до чогось, то не починайте з необгрунтованої та місцями просто істеричної

     критики, запропонуйте свою допомогу або підтримку, або організуйте щось

     самі. Бо від Вашого запису можуть лише опуститись руки у тих, хто дійсно щось

     хоче зробити у цьому місті. Тому думайте, коли щось пишете, про наслідки

     своїх слів. Бо вони можуть призвести до прямо протилежного, ніж Ви хочете. І

     тоді в Броварах УСІМ все буде байдуже, і Вам просто нікого буде критикувати.

     Також публікую коректну відповідь “відомого журналіста”:

     Andriy Kachor (общий друг – Олевський Юрій) прокомментировал запись на

     стене Маєш Право Знати – Бровари
     Andriy написали: З приводу коментаря Аліни в частині, що “від таких дописів

     можуть опуститися руки” – категорично не погоджуюсь. Якби критика мала хоча

     б часточку конструктиву – можливо. А так ми бачимо банальну брехню від

     слабоадекватної людини.

     • avatar
      Alina Dyachenko
      10 років тому

      Цей коментар Ви публікували не на сайті, а на сторінці “МПЗ” на Фейсбуку. І він там і по нині є. Але оскільки Ви вирішили його розмістити і тут, то я відповім Вам на нього і тут:
      “Чесно кажучи, дуже здивована Вашим дописом. Думаю, люди, які організували цю акцію у той час, як в у всьому місті більше не знайшлось жодної людини чи організації чи партії, яка б виступила проти підвищення тарифу на ВБО та закликала до цього інших людей, теж будуть здивовані. Особливо зважаючи на колосальну роботу, яку вони зробили для того, щоб провести цю акцію. Юристи проаналізували розрахунки тарифів, які депутат Сімутін отримав на ціновій комісії, розробили цілу низку зауважень та пропозицій до міської влади, під цими пропозиціями під час акції було зібрано кілька сотень підписів і після акції спільно з 20 учасниками їх було передано міському голові. Під час акції, якщо Ви дійсно там були, то мали б помітити, роздавались не візитки Різаненка, а тексти цих пропозиції на 3 сторінках і всі бажаючі могли їх взяти, а також листівки, на яких було написано короткий зміст зауважень та пропозицій. Від організаторів виступав лише Роман Сімутін, який власне й був ініціатором цієї акції, решта людей виступали за власним бажанням у режимі “вільний мікрофон”, це було зроблено для того, щоб висловитись могли не лише організатори, а й будь-хто з учасників. Не знаю, які жінки, куди і кого залучали, але я пам’ятаю, що Сімутін оголосив, що будь-хто з учасників може залишити організаторам свої контакти, щоб в подальшому з цими людьми можна було зв’язатись для створення ініціативної групи від громади по питанню тарифів. Стосовно журналістів “Маєш право знати”, то Ваші претензії взагалі дивовижні. А Ви взагалі знаєте, чим мають займатись журналісти на заходах, які вони висвітлюють? )) Чесно кажучи, після прочитання Вашого допису у мене склалось враження, що відстороненою на цій акції були не Загурський та журналісти, а, на жаль, Ви. Бо Ви не помітили збору підписів і пропонуєте його зробити, хоча він вже зроблений, тексти пропозицій та зауважень сприйняли за візитки Різаненка, а збір контактів активних та ініціативних людей розцінили як “затягування” у якесь ГО. На жаль, схоже, що пишучи цей запис, Ви не думали про конструктив, Ви вирішили вилити купу своїх негативних емоцій на людей, які єдині відреагували на загрозу, яка чекає на броварчан. І замість того, щоб підтримати цих людей, Ви накинулись на них з критикою, подекуди досить примітивного гатунку (звинувачувати розумну жінку з вищою освітою, яка розбирається у фінансах, яка добровільно прийшла на акцію зібрати підписи та записати контакти, у тому, що вона не тримала нічого тяжчого за помаду, да, це дуже коректно з Вашого боку та характеризує Вас як адекватну людину, ага). Я чесно не розумію, чого Ви хочете. Якщо Ви хочете спонукати нас та організаторів акції до чогось, то не починайте з необгрунтованої та місцями просто істеричної критики, запропонуйте свою допомогу або підтримку, або організуйте щось самі. Бо від Вашого запису можуть лише опуститись руки у тих, хто дійсно щось хоче зробити у цьому місті. Тому думайте, коли щось пишете, про наслідки своїх слів. Бо вони можуть призвести до прямо протилежного, ніж Ви хочете. І тоді в Броварах УСІМ все буде байдуже, і Вам просто нікого буде критикувати”.

     • avatar
      Ирина Буяковская
      10 років тому

      Дякую, Аліна. Як написав мені Сергій Іллюхін:”…Як і коментарі у мережі Фейсбук, які Ви у величезній кількості залишили на сторінці МПЗ”, так і Вам дякую за величезну кількість Ваших коментарів.        Я маю і оригінали коментів, є архів копій. Майбутнє покаже. Оцінити коменти сторін можливо, якщо не сьогодні , так у майбутньому, поживимо, побачимо.

   • avatar
    Andriy Kachor
    10 років тому

    маразм крєпчал

    • avatar
     Ирина Буяковская
     10 років тому

      И от Вас, от опосредственности, уйдём!
     Жизнь коротка. И надо уметь. Надо уметь уходить с плохого фильма. Бросать плохую книгу. Уходить от плохого человека. Их много. Дела не идущие бросать. Даже от п осредственности уходить. Их много. Время дороже.               Михаил Жванецкий

     • avatar
      Олекса
      10 років тому

      ….”опосредственности”… – що це? набір букв чи слово? нимагупонять

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  10 років тому

  Люди не побоялися прийти до влади? Влада не побоялася поспілкуватися з людьми!?
  Що відбувається з рідним містом?

  • avatar
   Дмитро Карпій
   10 років тому

   Вибори скоро

  • avatar
   Ирина Буяковская
   10 років тому

        Сергію, я розміщую свою особисту думку. У разі , якщо буде видалений мій комент, то я прошу Вас попередьте мене про умови розміщення моїх коментарів на Броварському інтернет-ресурсі “Маєш право Знати”. Якщо мені буде пояснено чи усно. чи письмово про  заборону, то на рішення колективу, чи на рішення однієї особи про заборону я не ображаюся, а ВИКОНУЮ, Дякую.                 Я спілкуюся із особами влади в Україні з 1997 року.З 2007 року ще й з органами влади в Латвійській Республіці.Завжди починаю з місцевих осіб м. Бровари , дохожу до Президента України. Визначаюся самостійно з темою проблеми, алгоритмом дій, колом осіб, нормативно-правовою базою. Все роблю сама , за свої кошти, за рахунок свого часу. В Латвії величезну підтримку надала російська діаспора, але не українська. Парадокс.В Україні мене не підтримує жодна політична сила, жодний депутат, ніколи та нікого не боялася. Я – законослухняна громадянка України, поважаю та виконую Закони. Спілкування з органами влади, яке  навчає точніше та конкретніше висловлюватися, бути коректною до людей, до всіх учасників, які були мною задіяні по якомусь питанню …….Почала із соціального питання: становище одиноких матерів та дітей в Україні. Після заміжжя, в Латвії,  зацікавилася питаннями приватизації житла, утворення житлово-комунальних тарифів… продовжила цим займатися в Україні.Самостійно займаюся питаннями та одноособово долаю перепони з питань: а)прибудинкової території, тарифу КП “Служба замовника”, б)тарифу по сплаті за надання послуг  з опалення житлового приміщення та гарячої води КП “Броваритепловодоенергія”; в) зайнятості населення: людям , яким більш ніж 50 років;г) проїзду на міжміському транспорті студентам м. Бровари, які навчаються у м. Києві ….Маю більш ніж 30 рішень судової системи України у разі мого звернення з позовом до суду, жодного незаконного. Можна сказати, що завжди вигравала по Закону, Також були позови інших посадових осіб до мене, але іхні вимоги судом не задоволені в повному обсязі, та оскарженню не підлягають.Не маю журналістської , юридичної освіти. Дякую усім посадовцям різних ступенів влади України та Латвійської Республіки  за взаєморозуміння, допомогу у вирішенні тих чи інших питань. Дякую Богу та членам моєї родини за величезну підтримку…..