• Сьогодні: Вівторок, 24 Травня, 2022

Жеребцову таємно усунули від керівництва комунальним басейном

Серпень12/ 2013
avatar
Сергій Іллюхін

Броварчанин, громадський активіст, голова Київської обласної організації політичної партії "ДемАльянс"

Людмила Жеребцова
Людмила Жеребцова

Людмилу Жеребцову таємно усунули від керівництва комунальним підприємством “Оздоровчо-реабілітаційний центр”. Згідно з розпорядженням броварського міського голови Ігоря Сапожка від 10.06.2013 №111-ОС, Жеребцову Л. В. звільнено з посади директора підприємства згідно з п.1 ст.36 КЗпП України (згода сторін).

При цьому текст розпорядження на офіційному сайті Броварської міської ради опубліковано не було, а його номер – №111 – суперечить послідовній нумерації рішень, оскільки у червні розпорядження міського голови мали номери від №85 до №108. “Маєш право знати” вдалось отримати цей документ лише через подання запиту на інформацію.

Звільнення Жеребцової

Новий керівник скандального підприємства

Максим Добаш
Максим Добаш

Новим директором КП “Оздоровчо-реабілітаційний центр” став Добаш Максим Олександрович 1980 р.н., мешканець Дарницького району м.Києва, має вищу освіту.

З новопризначеним керівником скандального басейну було укладено контракт на 5 років: з 11.06.2013 по 10.06.2018 року.

Варто зазначити, що Максим Олександрович – людина невипадкова і вже неодноразово був помічений під час подій, так чи інакше пов’язаних з особою головного “регіонала” Броварів Сергія Федоренка.

Вперше новий директор КП ОРЦ потрапляє у об’єктиви журналістів “Маєш право знати” 16 лютого 2013 року під час “Казки про чарівний броварський ліс“, коли активісти показували броварчанам, як у них відбирають комунальний басейн. Киянин Максим Добаш, вдаючи звичайного броварського татуся, дає коментар телеканалу ЕКТА і розповідає, що його дитина 4 рази на тиждень відвідує басейн і він дуже задоволений обслуговуванням, незважаючи на те, що змушений платити 800 грн. на місяць.

Кількома місяцями пізніше, напередодні “Суботника у парку Перемога”, виступаючи вже від імені ПП Феско, Максим виходить до громадських активістів, які обмальовували будівельний паркан і намагається довести, що будівництво у парку ведеться законно.

25 травня, під час кривавих сутичок у парку Перемога, Максим Добаш разом з іншими бойовиками Сергія Федоренка стає на захист незаконної забудови. У провокаціях він участі не бере, однак пізніше стає одним із основних свідків обвинувачення проти захисників парку.

Затримання Смірнова
Затримання Миколи Смірнова

Як зазначено у протоколі допиту пана Добуша, він “бачив працівника в званні підполковника міліції та капітана міліції, до яких було застосовано фізичний вплив з боку мітингуючих“. Пізніше, під час впізнання за фотознімками, саме він вказав на Миколу Смірнова, який нібито “під час мітингу заподіяв тілесних ушкоджень працівникам міліції та ломав ногами паркан“.
Нагадаємо, суд поки що триває, Смірнову та іншим захисникам парку призначено запобіжний захід у вигляді домашнього арешту на 2 місяці. Їм загрожує кількарічне позбавлення волі.

Вже через 2 тижні після згаданих подій Максима Добуша було призначено директором КП “Оздоровчо-реабілітаційний центр”.

Таким чином, у скандальному басейні закінчилась “ера Жеребцової”, яка запам’яталась, перш за все, відвертим і неприхованим нехтуванням законів та агресивною поведінкою. Новий керівник підприємства виглядає значно стриманішим і холоднокровнішим, однак він вже встиг зарекомендувати себе, як відданий захисник інтересів Сергія Федоренка. Тому не виключено, що нова ера (“ера Добуша”) може відзначитись ще зухвалішими і нахабнішими порушеннями законів та прав звичайних броварчан – справжніх власників комунального басейну.

  • avatar
    Матяшко Нікодимов
    9 років тому

    Хех, пам’ятаю як цей чубчик розпинався захищаючи басейн )))))))))))))))))))))))))