• Сьогодні: Середа, 5 Жовтня, 2022

Частину парку «Перемога» обгородили парканом. Під забудову Федоренком?

Травень22/ 2013
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

Паркан у парку IMG_0075Вчора ввечері стало відомо, що частину центрального міського парку «Перемога» обгородили дерев’яним парканом, який зазвичай використовують на будівництві.

Ця ділянка парку прилягає до будівлі ПП «Феско», котре належить депутату броварської міської ради, голові Партії регіонів у Броварах Сергію Федоренку. Саме цю частину парку «Перемога» ще минулого року броварські активісти «відвоювали» у броварської влади, аби мерія не передала 7 соток із деревами під забудову головному броварському «регіоналу».

IMG_0073

IMG_0074

IMG_0076

Нагадаємо, що приватному підприємтсву «Феско» рішенням міської ради було віддано в оренду шматок центрального броварського парку, аби облаштувати там приватну територію оздоровчого центру. Вже за кілька днів після укладання договору оренди, «Феско» звернулось до міської ради з проханням прийняти рішення, яке дозволило б Федоренку викупити 7 соток парку «Перемога». Міський голова намагався винести це рішення на голосування міської ради, проте серія акцій протесту зупинила намагання Сапожка та Федоренка приватизувати міський парк.

Сьогодні вранці броварські активісти намагалися з’ясувати, хто і на яких підставах обгородив парканом паркову зону. Охорона ПП «Феско», котра першою вийшла до активістів, які вже почали збиратися під парканом, відмовилась відповідати на запитання та намагалась перешкодити зйомці.

IMG_0109

Дізнавшись, що паркан, судячи з усього, «нічийний», небайдужі броварчани обмалювали загородь гаслами з вимогою зупинити «дерибан».

IMG_0111

IMG_0117

IMG_0123

IMG_0121

Після цього до активістів вийшов молодик, відомий ще з акції щодо «прихватизації»шкільного басейну ЗОШ №9 тим сами ПП «Феско». Тоді молодий чоловік намагався розохотити присутніх брати участь в акції на захист басейну та давав «правильні» коментарі муніципальній телестудії «Наше місто», в яких вихваляв зусилля Сергія Федоренка в «порятунку спортивної бази Броварів». Сьогодні парубок намагався переконати активістів, що паркан встановлений законно і ділянка належить ПП «Феско» згідно з рішеннями міської ради. Також чоловік повідомив, що за парканом планується будівництво, тому паркові дерева, вочевидь, зрубають.

IMG_0120_1

Активісти повідомили редакцію «Маєш право знати», що вважають встановлення паркану провокацією з боку влади та керівництва Партії регіонів у Броварах та готові безкомпромісно відстоювати броварський парк «Перемога» усіма можливими методами. Про конкретні плани обіцяють повідомити вже найближчими днями.