• Сьогодні: Четвер, 7 Липня, 2022

Парк “Перемога” у небезпеці!

Грудень16/ 2011
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Броварчани!
Нам стало відомо, що наш парк “Перемога” – справжня окраса нашого рідного міста, опинився у небезпеці.

На нього поклав око наш депутат з “Партії Регіонів” Сергій Федоренко, який очолює ПП “Феско” – оздоровчий центр, що вже відібрав басейн у дітей школи №9, а тепер вирішив розширитись за рахунок парку.

ПП “Феско” забажало відтяти у парка ділянку площею 0,22 га по вул.Гагаріна №28-в, на якій до того ж ростуть 15 дерев (природньо, це ж парк!).
Але всі ми розуміємо, що це лише початок – такими темпами від парку у нас залишаться лише забетоновані площі, якщо і їх вони у нас не заберуть!

Як відбувалось відчуження земель парку:

1) Рішенням Броварської міської ради №202-08-06 від 21.04.2011 дана ділянка передається на умовах оренди у користування ПП “Феско” (для обслуговування об’єкту незавершеного будівництва (оздоровчий центр з готелем квартирного типу)

2) На ділянці ростуть 15 дерев, але в нашому місті трапляються дива: на прохання ПП “Феско” директором КП “Служба замовника” А.П.Смалько було видано спеціальну довідку про обстеження земельної ділянки про відсутність на ній зелених насаджень! – довідка КП “Служба замовника” №01-3333 від 04.10.2011

3) Рішенням Броварської міської ради №378-14-06 від 20.10.2011 (п.4) депутати вирішили затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди та надати в оренду земельну ділянку приватному підприємству «Феско» площею 0,2200 га, з них 0,0349 га – землі обмеженого використання – інженерний коридор мереж комунікацій, для обслуговування об’єкту незавершеного будівництва (оздоровчий центр з готелем квартирного типу) – землі комерційного використання, по вул.Гагаріна, 28-в терміном на 5 років

4) І нарешті остаточний удар в спину громаді міста Бровари: Рішенням Броварської міської ради №414-15-06 від 24.11.2011 (п.4) депутати вирішили уповноважити міського голову Сапожка Ігоря Васильовича укласти договора про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки, що додаються.
Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки площею 0,2200 га для обслуговування об’єкту незавершеного будівництва (оздоровчий центр з готелем квартирного типу) по вул.Гагаріна,28-в для подальшого продажу земельної ділянки приватному підприємству «Феско» шляхом викупу.
Попередити приватне підприємство «Феско» про надання необхідних документів для виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

Вже зараз на сайті Броварської міської ради висить оголошення про проведення конкурсу щодо визначення суб’єкта оціночної діяльності з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, зокрема, по вул.Гагаріна,28-в площею 0,2200га, які вже рахуються як землі комерційного використання.

Що ми, громада міста Бровари, можемо зробити?

Разом ми маємо дати зрозуміти владі міста Бровари, що ми не збираємось миритися із беззаконням, яке відбувається у нашому місті, що разом ми готові вийти на захист нашого парку “Перемога”.

Броварський міський голова ще не уклав договір, ПП “Феско” ще не викупив дану ділянку і 15 дерев, які вони хочуть знищити, там ще ростуть!

Тому у неділю, 18 грудня 2011 року о 12:00 ми приєднуємось до акції протесту, яка відбудеться у парку “Перемога”.

Разом ми оглянемо ділянку і зможемо на власні очі побачити дерева, яких згідно довідки КП “Служба замовника” НЕМАЄ!
Підготуємо колективне звернення до міського голови Ігоря Сапожко.

Але найголовніше – дамо зрозуміти нашим всесильним депутатами, що ми – не барани, які будуть мовчки зносити те, що відбувається у нашому місті!

“Перемога” буде за нами!

 • avatar
  Alice
  10 років тому

  “Броварський міський голова ще не уклав договір, ПП “Феско” ще не викупив дану ділянку і 15 дерев, які вони хочуть знищити, там ще ростуть”, проте Ви самі написали: Рішенням Броварської міської ради №202-08-06 від 21.04.2011 дана ділянка передається на умовах оренди у користування ПП “Феско” (для обслуговування об’єкту незавершеного будівництва (оздоровчий центр з готелем квартирного типу).Передостаннє засідання громадської ради при виконавчому комітеті БМР, членами якої також являються члени МПЗ, відбулося 18.11.2011 року. Чи висували Ви пропозицію створити робочу групу щодо з’ясування законності вказаного  рішення?
  Я, насправді, не дуже добре вивчила Ваш сайт, чи не підскажете – де можна ознайомитись із колективним зверненням, по питанню парка, до пана Сапожка?

  • avatar
   Alice
   10 років тому

   Вибачаюся за  технічу помилку – засідання громадської ради відбулося 18 жовтня 2011 року, а не листопада.

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   10 років тому

   Ні, нажаль, на засіданні 18.10.2011 року ми про рішення №202-08-06 ще не знали :(
   Текст звернення внизу статті ось тут: http://pravo-znaty.org.ua/u-brovarah-did-moroz-prosit-deputativ-ne-chipaty-park-peremoga/ 

   • avatar
    Alice
    10 років тому

     Я вже ознайомилась із зверненням, спасибі. 
    Без  скасування рішення №202-08-06 та №378-14-06 – нічого не досягти. По КАСУ по першому позовна давність вже сплила, скоро спливе і по другому.
    А чому б Вам не повідомляти громаду, як відбуваються провадження за позовами Різаненка та Сімутіна? Може, знайдуться бажаючи бути присутніми на засіданнях?

    • avatar
     Сергій Іллюхін
     10 років тому

     Я намагався у ці справи вникнути, але цей процес не дуже цікавий, як на мене. Поговорили з юристом, він розповів: подали, повернули, подали знову, прийняли, призначили термін, перенесли термін… тяганина…
     Запросили Різаненка розпочати вести Колонку Автора на сайті, якщо він долучиться, то буде більше детальної інформації від нього, якщо ні – то будемо розповідати про найцікавіше

     • avatar
      Alice
      10 років тому

      А Ви що малі діти? Почитайте на Незалежному  Броварському сайті, наприклад, як громада в суді Запорожця відстоює. Я на власні очі бачила пікетування суду на Возз’єднання, багаторазово і в Києві. В такий спосіб люди намагаються також захищати свої права. До того ж присутність громадськості в залі засідань, а ще краще разом із пресою, є, до речі, також  доволі ефективним.  
      Смішно це чути – про тяганину. А в міліцію та прокуратуру також недоцільно звертатись? А як же Ви збираєтесь захищати інтереси громади? Ви що законів геть не читали. Рішення вже прийняті. Рішення ради мають виконуватись. Вони скасовуються, якщо встановлено їх незаконність – прокурором чи судом, ще є варіант – Уповноважений по правах людини ВР. 
      Чого Ви вимагаєте від Сапожка? Він не може примусити депутатів скасувати рішення. БМР – колегіальний орган.
       Тут йдеться не про “цікавіше”, йдеться про справжню нелегку і тривалу роботу в судах, прокуратурі…
       А Вам, громадським активістам, журналістам, це здається “не дуже цікавим”. Що піару замало?