• Сьогодні: Понеділок, 30 Січня, 2023

Федоренко відцурався від регіоналів?

Березень23/ 2012
avatar
Сергій Іллюхін

Броварчанин, громадський активіст, голова Київської обласної організації політичної партії "ДемАльянс"

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Нещодавно в Броварах з’явилися білборди з зображенням Сергія Федоренка – головного регіонала Броварів. Плакати встановлені в районі Пекарні-Автошколи з обох сторін дороги, підписані як “інформаційний бюлетень” ГО “Наше майбутнє”.


Які висновки можна зробити з плакату?

 • Федоренко планує позиціонуватися на виборах не від “Партії регіонів”, а як активіст ГО “Наше майбутнє”;
 • Федоренку не дає спати слава Юлії Тимошенко: враховуючи шалений рейтинг БЮТу в нашому регіоні, він вирішив “відцуратися” від синіх кольорів “Партії Регіонів” та “перефарбуватися” в червоно-білі кольори, які використовувала під час своєї передвиборчої кампанії пані Тимошенко;

Якість поліграфії у пана Федоренка традиційно залишає бажати кращого – цікаво, вони фото для плакату з “Броварської панорами” вирізали? :)

 • avatar
  Anonymous
  11 років тому

  “Головне для мене – люди”. Це чесно і відверто, як на мене. А список цих людей – він десь приведений?

 • avatar
  Andriy Kachor
  11 років тому

  “Басейни привласнили, тепер можна взятись за людей, адже це – головне. По сотні рабів на кожного броварського “регіонала” для початку вистачить…” – перефразовуючи відомий анекдот про депутатів ВР.

 • avatar
  Guest
  11 років тому

  Слоган забавный. Почему-то вспоминается анекдот:
  выходят после рабочего дня из больницы на улицу патологоанатом и гинеколог.
  патанатом:
  – люди! живые люди!
  гинеколог:
  – и главное лица! лица!!!
  :)

 • avatar
  Rpaarp
  11 років тому

  Вражає різниця з минулими бігбордами на яких Федоенко явно асоціювався з Партією Регіонів. Віднині він себе вже не хоче привязувати до ПР. Це зміна свідомості чи порада PR консультантів? Звичайно лозунг “Головне для мене люди” можна тракутвати як завгодно, ці трактовки будуть відкугуватись з минулим досвідом пана Федоренка. Люди та парк Перемога, люди та басейн 9-ї школи, люди та рішення БМР щодо землі (Федоренко голова земельної комісії та голова найбільшої правлячої фракції в БМР).