• Сьогодні: Середа, 5 Жовтня, 2022

Броварські можновладці разом з родинами відвідали США у складі делегації міста

Червень14/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Міжнародна Культурно-Освітня Асоціація (ICEA) у партнерстві з Асоціацією Міст України (АУМ) приймала делегацію з міста Бровари у місті Рокфорд (Іллінойс, США).

Як повідомляється на офіційному сайті ICEA, захід відбувався з 12 по 19 травня 2012 року, в його рамках було проведено ряд важливих і корисних зустрічей, що повинні сприяти подальшому зміцненню взаємозв’язків між містами-побратимами Броварами (Україна) та Рокфордом (США). Мета програми: розповісти українській делегації про місця відпочинку та навчальні заклади для молоді, а також про нові ініціативи в рамках Міжнародної програми міст-побратимів (SCIP)

До складу броварської делегації увійшли:

 • Ігор Сапожко – брооварський міський голова, Партія Регіонів
 • Марина Сапожко – дружина
 • Діана – донька
 • Ігор Трощенко – депутат Броварської міської ради, Партія Регіонів
 • Ольга Трощенко – дружина
 • В’ячеслав – син
 • Андрій Крат – депутат Броварської міської ради

Також українська делегація відвідала парк міст-побратимів у Рокфорді, де встановлені пам’ятні знаки нашого міста

Після візиту броварський міський голова Ігор Сапожко подякував організаторам, і пообіцяв, що обов’язково передасть броварчанам щирі вітання з міста-побратиму Рокфорду:

Speaking on behalf of the people of Brovary, I want to convey our warmest regards to the people of Rockford. Thank you for the opportunity to visit and observe your municipal operations, educational facilities and beautiful, flourishing city. We have benefited from this visit by learning from each other’s approaches to similar challenges. We look forward to taking next step in the Sister Cities Program and build our relationship. Thank you again and I will pass your warm greetings to the people of Brovary

Скільки коштувала поїздка родин броварських можновладців до США, з яких джерел відбувалося її фінансування та ким затверджувався склад офіційної делегації міста – джерела не повідомляють.

Варто також відзначити, що за 4 тижні, які минули з часу цієї робочої поїздки, у броварських комунальних засобах інформації не з’явилося жодного повідомлення ні про її результати, ні про сам факт такої поїздки.

 • avatar
  Сергій Клімович
  10 років тому

  Діана і Вячеслав – дєті-партізани і важливі члени делегації. Валя Котік нервово курить…

 • avatar
  Alina Dyachenko
  10 років тому

  Як на мене, то це просто сенсаційна новина. По суті виходить, що мер Броварів і його “фінансисти” їздили у травні з родинами до США у місто-побратим Рокфорд з офіційним візитом (!) “інкогніто” ))) Сміхота! ))

 • avatar
  Dronskiy
  10 років тому

  Ну и что? У нас разве нет свободы преемещения? Вы за каждым шагом намерены следить?

  • avatar
   Alina Dyachenko
   10 років тому

   Це не просто “перемещение”. Це, по-перше, було здійснено у рамках офіційного візиту, але про це чомусь муніципальні ЗМІ мовчать, по-друге, він їздив з родиною та двома “соратниками” з родинами (на якій підставі їх було обрано?), по-третє, скоріш за все, за бюджетний кошт їздили всі – і діти, і дружини (але ця інформація ще перевіряється). Дивно, що про цю поїздку стає відомо не з офіційних ЗМІ , а з таємних джерел. Чому вони приховують цей візит?!

  • avatar
   Den
   10 років тому

    десь уже була фраза, що журналістика – це публікація того, що не хотілось розповідати всім іншим. а те, що хотілось розповідати – це піар.

   тому публікація інформації про офіційні візити посадових осіб повинна мати місце. подібні візити з дружинами і дітьми звичайно додають неформальності, але вартість трансферу досить висока і є більш нагальні речі які вимагають фінансування

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  10 років тому

  Як мер цивілізованого європейського міста, Ігор Сапожко, на мою думку, мав би відреагувати на цю інформацію, яка з’явилася у ЗМІ – наприклад, опублікувавши свій коментар стосовно подорожі на офіційному сайті міськради

 • avatar
  Natalie Plakhova
  10 років тому

  У стосунках Броварів з містом Рокфорд нічого поганого нема.
  В Броварах завдяки такій дружбі у минулому було побудовано декілька ігрових
  майданчиків. Пам’ятаю з яким захопленням ми з друзями бігали
  дивитись на «прибульців-американців», ну а кататися на гойдалках було за щастя
  (стояли в чергах). Біда не в тому за які гроші поїхали чи «інкогніто», а який
  результат для Броварів з цієї зустрічі. Як влада це понесе до людей, які кроки
  зробить у подальшому? Оце цікаво…

  Пану Сапожко потрібно було привезти із США деталі для
  полагодження тих самих майданчиків і меру не соромно, і люядм приємно було б. Зараз
  ходимо туди з донечкою, вона на уламках катається, а я сиджу і нюхаю тютюн
  батьків по сусідству і дивлюсь на їхні «розпивачки пива», та це вже інша
  тема……

  От коли ігрові майданчики відновлять, оце вже і буде показником
  здорового зміцнення взаємозв’язків
  між містами-побратимами!

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   10 років тому

   Звичайно, у стосунках між містами-побратимами нічого поганого немає, навіть багато гарного! Але джерела фінансування та склад делегації викликають дуже багато запитань – тут я з Вами не погоджуюсь

  • avatar
   PlakhovAlex
   10 років тому

    Наталочка, саме в тому-то й біда, що вся ця арава (вибачте) їздила в Штати за наші з тобою кошти (впевнений на 90%) – за кошти платників податків, котрими ми э з тобою. Ще це називається нецільовим використанням бюджетних коштів, що в деяких випадках карається навыть законом України. Однозначно, потрібно у цих щюрів запитати про джерела фінансування – це просто неподобство!!! Вони використовують наші кошти як їм заманеться і це зухвале неподобство.
   Я ось що подумав, потрібно дізнатися за які кошти вони здійснили таку подорож, а потім розказати побратимам, за які кошти подорожують наші слуги народу по “Діснейлендах”… До речі, якби така ситуація склалася б в Штатах, мера вперед ногами б винесли…

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  10 років тому

  Запит щодо джерел фінансування подорожі вже надіслано до міської ради. 
  У будь-якому разі ситуація виходить дуже пікантна: і якщо подорож була за кошти приймаючої сторони, і якщо за кошти міської ради. Якщо ж подорож оплатив особисто Сапожко – виникають запитання про походження коштів. Якщо це подарунок Трощенка своїм друзям, тоді це вже підпадає під дію закону “Про засади запобігання і протидії корупції “, оскільки такий дорогий подарунок може розцінюватись як хабар. 
  Чекаємо на відповідь або хоча б на офіційний коментар від міського голови.

 • avatar
  Oleksiy Dyachenko
  10 років тому

  Якщо   “… і пообіцяв, що обов’язково передасть броварчанам щирі вітання з міста-побратиму Рокфорду:”   і не зробив цього, то варто повідомити побратимам з Рокфорду, що їхні щирі вітання  нам, броварчанам, їхнім гостем мером Броварів не передані. Щоб вони знали з ким мали справу, кого приймали. Можливо вони в нього поцікавляться , подзвонять…. А їхню адресу, думаю, не важко знайти .

 • avatar
  Alice
  10 років тому

  Цікаво, а раніше вже відбувалися подібні візити?

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   10 років тому

   Бровари з Рокфордом побратими вже давно. А от чи були раніше особисті візити – невідомо