• Сьогодні: Неділя, 25 Вересня, 2022

У Броварах відбудеться творчий конкурс «Пектораль талантів», організатори приймають заявки

Березень28/ 2016
avatar
Ірина Ющенко

Журналіст видання "Маєш право знати", мешканка Броварів

10 квітня  о 9 год. у приміщенні концерт-холу ТРЦ «Термінал» розпочнеться  перший Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Пектораль талантів». Організовує  захід Громадська організація «Пектораль ХХІ». Фестиваль триватиме один день. На учасників очікують призи, а серед переможців буде розіграно гран-прі.

Як розповів нашому виданню один із засновників ГО «Пектораль ХХІ» Олег Здоровець, громадську організацію, члени якої займаються культурно-просвітницькою діяльністю в Броварах, зареєстровано лише нещодавно. Хоча  саме вони минулоріч на День міста  організували молодіжний концерт «БРВР», а  наприкінці літа – концерт «Літо – peace». Нині ж хочуть спробувати свої сили в організації першого фестивалю, який, планують, вийде за рамки Броварів.

До участі в своєму заході запрошують хореографічні, циркові, вокальні, творчі колективи та солістів із усієї України.

«Головною метою фестивалю-конкурсу є популяризація різножанрового мистецтва та розкриття творчого потенціалу не лише броварської молоді, – каже пан Олег. – Фестиваль має на меті також сприяти встановленню  творчих контактів між учасниками фестивалю. У свою чергу керівники колективів  матимуть змогу обмінятися  досвідом роботи у  вихованні дітей і молоді».

Оцінювати учасників фестивалю буде зіркове журі: Ірина Гутник, Віра Поклад, Андріс Капіньш, Олена Скопцова, Галина Голубєва, Тамара Гріньє та вокалістки гурту “Anna-Maria”. Організатори конкурсу: Інна Савченко (директор заходу), Олег Здоровець  (голова оргкомітету),  Анжела Сокольвак  (член оргкомітету) обіцяють, що всі учасники отримають грамоти і кубки, а також – безкоштовний похід у «Аквапарк» (ТРЦ «Термінал»).

Про те, яким буде суперприз – тримають у таємниці. Та, кажуть, він буде не без участі партнерів: «Аквапарк» (ТРЦ «Термінал»),  «ANNA –MARIA», «Еко-поліс «Оксамит», фотовідеостудія  «TaracoF», студія-продакшн «TATAMUSIC».

«Наразі заявки на участь у фестивалі подали близько 30-ти різножанрових колективів  із Броварів та Київської області, –  каже Олег Здоровець. – Розраховуємо, що до участі долучаться творчі колективи і з інших міст України».

Реєстраційний внесок  із учасника (хореографічного, вокального та циркового мистецтва):
–  соло – 350 грн;
– дует – 300 грн (із особи);
– мала форма, ансамбль – 250 грн (із особи).