• Сьогодні: Понеділок, 29 Листопада, 2021

На реконструкцію плавального басейну «Купава» дали 23 мільйони з держбюджету

Серпень01/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Відділ капітального будівництва Броварської міськради Київської області 23 липня уклав угоду з ТОВ «Фірма ГФ» на реконструкцію плавального басейну «Купава» по вул.Шевченка, 10 в м.Бровари. Вартість угоди склала 22,53 млн грн. Про це повідомляє сайт «Наші гроші» з посиланням на «Вісник державних закупівель».

Проектом  була передбачена реконструкція внутрішніх мереж басейну: вентиляційної системи, водопідготовки, водопостачання, каналізації, опалення, систем зв’язку та радіофікації, пожежної сигналізації, внутрішніх електричних мереж, покрівлі. Роботи, розпочаті генпідрядником ТОВ «Фірма ГФ» у 2007 році, були призупинені в зв’язку з відсутністю фінансування. Це спричинило подальшу руйнацію споруди басейну

У 2011 році генпідрядником ТОВ «Фірма ГФ» будівельні роботи були продовжені, але  виконані частково: вентиляційна система – на 80%, водопідготовка – на 40%, водопостачання – на 20%, каналізація – на 20%. Для завершення робіт компанія Володимира Яневича і Володимира Феоктістова обрана за неконкурентною процедурою закупівлі «в одного учасника». Кошти на реконструкцію виділено з державного бюджету.

Директором басейну «Купава» є Тетяна Федоренко, дружина особистого масажиста прем’єр-міністра Миколи Азарова Сергія Федоренка. Він відомий як власник підприємства «Феско», яке контролює роботу іншого броварського басейну «Схід», також відремонтованого коштом держбюджету. Саме в басейні «Схід», за розповідями учнів школи, якій формально належить басейн, буває Микола Азаров. Федоренко є депутатом Броварської міської ради від Партії регіонів, очолює постійну комісію з питань розвитку та благоустрою територій. Співробітниця «Феско» Олена Семенюк є секретарем міськради.

Партія регіонів обрала Сергія Федоренка своїм кандидатом до Верховної Ради по мажоритарному округу в Броварах. Під час зустрічей з виборцями Федоренко заявляє, що дякуючи його зусиллям басейн «Купава» буде відкрито вже восени.

Джерело: сайт «Наші гроші»

  • avatar
    Право Знати Бровари
    9 років тому

    За інформацією авторів статті (сайт “Наші гроші”), секретар міської ради Олена Семенюк є співробітницею ПП «Феско». Ми не поділяємо думку авторів: за інформацією “Маєш Право Знати” вона дійсно працювала у ПП “Феско”, одна на даний момент Олена Семенюк не є співробітницею згаданого підприємства.