• Сьогодні: Середа, 7 Червня, 2023

Федоренко частував молодь алкоголем та просив по 50 гривень за… «рінгтон».ФОТО, ВІДЕО

Червень25/ 2012
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Учора, 24 червня, броварська міська влада вкотре скористалась черговим приводом, аби пропіарити масажиста Федоренка за бюджетні кошти під час офіційного муніципального заходу. День молоді, замість того щоб стати спільним святом для усіх юних броварчан, перетворився на агресивну промо-акцію головного броварського «регіонала», місцевого депутата Сергія Федоренка, про що сповіщав величезний банер на центральній міській сцені.

Аби відмежуватись від правлячої партії, цього разу Федоренко використав не традиційну для «регіоналів» біло-синю гаму, а білий та червоний кольори, намагаючись таким чином скопіювати стилістику партії УДАР Віталія Кличка. У футболках таких самих барв по площі метушились й «волонтери» Федоренка. Деякі з них були активістками «Червоного хреста», які вже неодноразово помічені в агітаційних акціях за броварського «регіонала». Цього разу замість великодневих пасок, літні жіночки роздавали молодим людям презервативи.

За Федоренка знову агітують активістки Червоного Хреста
Цього разу замість пасок роздавали презервативи

Пізніше на сцену вийшов сам Особистий Масажист Тіла №2, аби вручити грамоти та алкогольні напої найкращим, на його думку, представникам броварської молоді. Більшості з присутніх імена «лауреатів» ні про що не говорять, що й не дивно, адже як правило нагороди з рук «регіоналів» погоджуються брати хіба що придворні броварські «комсомольці». Дійсно активна та розумна молодь відверто гидує стояти на одній сцені з людиною, котра намагалась «прихватизувати» частину міського парку.

Федоренко радів, роздаючи молодим людям пляшки
Завдяки “регіоналам”, випити мали змогу навіть зовсім юні

Цікаво, що вручати грамоти і пляшки не визвався ніхто з керівництва міста. На сцені не було видно ні Сапожка, ні бодай одного його заступника, хто дійсно мав хоча б якийсь стосунок до організації заходу. Натомість всю славу організаторів шоу взяли на себе той же Сергій Федоренко та колишній клерк його фірми «Феско» Олена Кіяшко-Семенюк, котру тепер «підвищили» до посади секретаря міської ради.

Секретарка міськради не втрачала нагоди приголубити молодих хлопців
А Сергій Миколайович “поїдав” очима голі спини юних дівчат

Проте найцікавіший екшн розпочався по закінченню офіційної частини, щойно на сцену вийшов виписаний «регіоналами» броварський DJ Bizon. Молодий музикант регулярно бере участь у провладних заходах, а одного разу навіть мав честь виступити на одній сцені з ансамблем «Чорнобривці». Цього ж разу Bizon виступав дуетом з Наталією Багмут, котра зірваним голосом закликала людей активніше танцювати. Люди Наталію Андріївну слухали не дуже й намагались триматись подалі від сцени.

Хоча кілька відчайдух таки вирішали потанцювати. Спочатку до сцени вийшли вже добряче підігріті алкоголем мужички. Потім до них приєднались діти, а потім ще кілька людей. Більшість же все одно намагалась лишатись осторонь «регіоналівського» свята. А в цей час зі сцени MC Sergio, вже відомий організацією сумнівних заходів, закликав людей перераховувати по 50 гривень на номер мобільного 063 262 0000. ЧИ не на передвиборчу кампанію збирали?

P.S.

Думаю, не варто зазначати, що всі заходи, котрі відбувались того дня на Майдані Свободи були організовані згідно розпорядження міського голови і, зрозуміло, за бюджетні кошти. Чому за наші з вами гроші знову пропіарився масажист Азарова – питання риторичне, хоча й відповідь на нього усім давно відома. Влада знову сприйняла мешканців за «лохів», які усе «схавають» і проголосують так, як їм каже дядько зі сцени або з телевізора.

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  11 років тому

  Який непримітний банер =)

 • avatar
  Guest
  11 років тому

  я никогда не любил словосочетания “DJ пати” и “супер DJ”, но из уст Багмут это еще смешней звучит

 • avatar
  Maksim Dyachenko
  11 років тому

  останавливаем видео на 22-й секунде и больше ничего не нужно смотреть :)

 • avatar
  Alex
  11 років тому

  Андрію, дякую за матеріал. Переглянув і якось сумно стало на серці, соромно за наших так званих керманичів, за людей, котрі були на підтанцьовках… Я навіть не наважуся висловитись на кого розрахована була вся ця “феєрія”… Просто якийсь бедлам… На моє переконання, Федоренко вже давно перетворився на такого собі “троля”, анти-героя. На кого він розраховує, хіба що на тих танцюристів, що так вправно видавали гопака під прогресивну музику діджея місцевого розливу…

 • avatar
  Andrey Ninichuk
  11 років тому

  Мда… цырк по Броварському))

 • avatar
  Ekstra Night
  11 років тому

  Ребята вот прочитал весь этот бред и я просто был в шоке. Так как я организовывал дискотеку, очень жаль что она была короткой. Играли одни из лучших диджеев города Бровары (Яkima, Ekstra Night, Bizon), DJ Bizon никогда не был выписанный регионаламы а я сам его лично пригласил отыграть. Все это было сделано для нашей молодежи. Вы посмотрите как мы отстаем от Киева и вместо того что бы такое вот выкладывать поддерживали и может быть когда то и в нас пройдет МТС Парад диджеев. Прошу все вопросы и предложения мне писать в контакт vkontakte.ruekstranight

 • avatar
  Maxim Kompanets
  11 років тому

  Автор написал полный бред

 • avatar
  Ms_SERGEY
  11 років тому

  РЕАЛЬНЫЙ БРЕД ,ДРУЗЬЯ ВСЕ КТО ЗНАЕТ НАС ПОНИМАЕТ ЧТО ЭТО ДЕТСКИЙ ЛЕПЕТ,И ВСЕ ПРЕКРАСНО ЗНАЮТ ЧТО БЫ ЗАКАЗАТЬ РИНГТОН ТО НУЖНО ,ВО ПЕРВЫХ: ПЛАТИТЬ НА ЧЕТЫРЕХЗНАЧНЫЕ НОМЕРА А ВО ВТОРЫХ СУММА НЕ ПРЕВЫШАЕТ 10 грн.
  И В ТРЕТЬИХ ЭТО МОЙ НОМЕР МОЖЕТЕ ЗВОНИТЬ ПО ПОВОДУ ЛЮБЫХ МЕРОПРИЯТИИ СВЯЗАННЫХ С ЕВЕНТОМ!!!!

 • avatar
  Andriy Kachor
  11 років тому

  Публікацію оновлено. На “прохання” MC Sergio, додав інформацію про один з його заходів, коли він вже намагався “розвести” броварчан.
  Коментарі з прямими образами будуть видалятись – один з таких вже видалено. 

  І по суті, до кількох коментарів: хлопці, та не робіть ви з людей ідіотів, якщо вже самі вляпались. Усе місто бачило, що ви були на підтанцьовках у регіоналів. Той банер, під яким ви виступали, не міг побачити тільки сліпий. Він є і на фото і на відео. І після цього ви намагаєтесь переконати, що ваш виступ відбувався не під егідою Федоренка? 
  Подумайте про свої вчинки спершу, а не намагайтесь наїхати на тих, хто просто розповідає про те, що відбулося.    

 • avatar
  Maksim Dyachenko
  11 років тому

  на видео там слышно совсем другое, не? Или тоже Качор наговорил?

 • avatar
  Ekstra Night
  11 років тому

  Andriy Kachor

  я тебе еще раз объясняю, нам главное что бы были надани  условия для проведения мероприятия. То что там висел банер мы к нему никакого отношения не имеем, видимо тот кто давал разрешения на проведения мероприятия договорился о том что бы там висел баннер!

 • avatar
  Alina Dyachenko
  11 років тому

  Автор кометаря продемонстрував високий рівень культури та аргументації ))